Kibutz de Rita

+ 63

Vind het beste hotel in David voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Kibutz de Rita op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
13:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan

Meer over Kibutz de Rita

Kibutz de Rita

Je vindt Kibutz de Rita in David Este. Voor een middagje winkelen kun je bij Plaza El Terronal en Federal Mall heerlijk rondstruinen, terwijl natuurliefhebbers juist bij Parque Recreativo Omar Torrijos Herrera en Miguel de Cervantes Saavedra-park hun hart kunnen ophalen. Deze rookvrije bed & breakfast beschikt naast een stomerij/wasserijservice over een wasserij en een 24-uurs receptie. Er is zowel gratis uitgebreid ontbijt, als gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, gratis parkeerplaatsen en een shuttleservice van/naar de luchthaven. Je vindt er ook gratis kranten in de lobby, hulp bij uitstapjes/tickets en een tuin. Kibutz de Rita heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis mineraalwater. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. In deze bed & breakfast in David Este is wifi gratis. Ook heeft elke kamer gratis toiletartikelen en een plafondventilator. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Reviews van
TripadvisorHotels.comExpedia
Genoemd door reizigers
Stel

Opmerking: 5 jan. 2017

Verblijfdata: dec. 2016

Rita & Moty voelt u zich als familie

Het was interessant om te lezen door alle beoordelingen en ik ben het eens met alle positieve opmerkingen. Zowel Rita en Moty zijn ongelooflijk vriendelijk en zorgen voor je goed. Ze echt over uw ervaring. Hun huis is eenvoudig en comfortabel, alles wat je nodig hebt. Na een rondleiding met Moty, voelt het alsof je een goed begrip van de omgeving, waaronder een stukje geschiedenis van het gebied. Moty leek te weten absoluut iedereen en is meedogenloos in zijn zoektocht om uw tour de beste. Het ontbijt is heerlijk en de maaltijden variëteit hebben, dus je vindt iets dat je wilt. We waren blij met de maaltijden.

Antwoord van hotel

Opmerking: 30 mrt. 2017

Thanks Camille S
You are invited to another trip with Moti
Stel

Opmerking: 22 nov. 2015

Verblijfdata: okt. 2015

Geweldig!

We kwamen om 6 am direct vanaf de nachtbus van Panama city met geen reserveringen. Rita liet ons in en vertelde ons wat slaap te krijgen en we zullen later praten. De Israëlische ontbijt geweldig en zeer vullend was en het personeel was zeer aangenaam! De volgende dag Moti ons waar we zagen hoe suiker en koffie te maken naar boquete nam, gingen prachtig uitzicht en paardrijden naar natuurlijke warmwaterbronnen. We hebben echt genoten! Aanbevolen!!

Antwoord van hotel

Opmerking: 30 mrt. 2017

Thank you for your good recommendations,
We hope your recommendations reach more people.
We will be happy to host you again in Rita's kibbutz
And travel with you along with Moti in Panama.
Nili
Groepsreiziger

Opmerking: 6 aug. 2015

Verblijfdata: aug. 2015

Fantastische hostel!

Verbleef hier voor 2 nachten in een privé tweepersoonskamer. De kamer was schoon, comfortabel bed en nette badkamer met warm water.
Moty en Rita waren geweldige gastheren en het eten hier was de beste die ik ooit in een hostel hebben gehad ( uit Zuid- en Midden-Amerika en Azië). Ze bieden ook diner optioneel die fantastisch en zeker de moeite waard is.
Moty biedt een geweldige tour in Boquete die een van de beste tours die we in Midden-Amerika deden was. Het was veel meer authentiek dan andere tours en was enigszins buiten de toeristische trail. Hij biedt ook Walvissen spotten tours.
Ik zou het ten zeerste aanbevelen om hier te verblijven.

Antwoord van hotel

Opmerking: 30 mrt. 2017

Thank you for your good recommendations,
We hope your recommendations reach more people.
We will be happy to host you again in Rita's kibbutz
And travel with you along with Moti in Panama.
Nili
Stel

Opmerking: 9 mrt. 2015

Verblijfdata: mrt. 2015

Comfortabel en huiselijk

We net 3 nachten doorgebracht in Kibutz de Rita en vonden het geweldig! De sfeer is zeer comfortabel - net als thuis. Rita en haar familie/personeel deed het onmogelijke om ervoor te zorgen dat we genoten. De diners ( dat was een extra vergoeding) waren goddelijk, en zeker de moeite waard de $ ( $15 /persoon). Rita bereid traditionele Internationaal gerechten - de beste die we hadden terwijl via Panama reizen. Moty niet beschikbaar was om ons op tour, dus Rita opgevoerd en ons toerde via delen van Boquete, een andere prachtige dimensie toe te voegen om onze reis. De gastvrijheid uitgebreid tot ons was wat we zouden van nauwe vrienden verwachten - een meest geweldige plek in David te verblijven.
Stel

Opmerking: 14 sep. 2014

Verblijfdata: okt. 2013

Warm welkom aan david

2 Nachten verbleven in Kibboets de Rita en het was geweldig.
Moti was weg maar rosy ( rita's zusje) maakte ons verblijf geweldig.
Een van de dagen dat we naar de chiriqui reis ging en omdat we vroeg moesten vertrekken, bereid ze ons broodjes voor de weg! Kamers zijn schoon en ze echt zorgen dat u zich thuis voelt.

Zeer goede locatie

4,1

Urb. Santa Lucia, Calle 2da, Casa 7, David, 00000, Panama|1,82 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

13:00

Goed om te weten

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kibutz de Rita: veelgestelde vragen

Kibutz de Rita ligt op 1.8 km van het stadscentrum van David.
Kibutz de Rita ligt in David, Panama en ligt op 1.8 km van het stadscentrum van David.
Bij Kibutz de Rita kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 13:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Kibutz de Rita. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
We hebben geen informatie over restaurants in Kibutz de Rita, neem contact op met hen tijdens het boeken.