Can Pascolet

+ 28

Vind het beste hotel in Inca voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Can Pascolet op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
10:00
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Niet roken
EHBO-doos
Internet

Meer over Can Pascolet

Can Pascolet

Can Pascolet beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 35 km van haven van Palma. De accommodatie is gelegen op 35 km van Reial Club Nàutic de Palma, en biedt een tuin en gratis privé...

Locatie

Diseminado Poligono 2, Inca, 07300, Spanje|1,66 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Belangrijke informatie over het hotel
Laat Can Pascolet van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Vanwege het coronavirus (COVID-19) neemt deze accommodatie stappen om de veiligheid van gasten en personeel te beschermen. Bepaalde diensten en voorzieningen kunnen daarom verminderd of niet beschikbaar zijn. Vanwege het coronavirus (COVID-19) heeft deze accommodatie de openingstijden van de receptie en andere diensten verkort. Een borg van EUR 250 is verplicht. De host brengt deze 7 dagen voor aankomst in rekening. Deze wordt geïnd via creditcard. Je wordt terugbetaald binnen 7 dagen na het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie.
Belangrijke informatie over de stad
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logo

Apple Pay

PayPal

Can Pascolet: veelgestelde vragen

Can Pascolet ligt op 1.7 km van het stadscentrum van Inca.
Can Pascolet ligt in Inca, Spanje en ligt op 1.7 km van het stadscentrum van Inca.
Bij Can Pascolet kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Can Pascolet.
We hebben geen informatie over restaurants in Can Pascolet, neem contact op met hen tijdens het boeken.