Sunny Beach

+ 4

Vind het beste hotel in Málaga voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Sunny Beach op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
13:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Zwembad
Fitnesscentrum
Restaurant

Meer over Sunny Beach

Sunny Beach

Sunny Beach beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een restaurant, en biedt accommodatie in Málaga met gratis WiFi en uitzicht op de stad.

Locatie

Calle Hesperides 17, Málaga, 29004, Spanje|7,24 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

13:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Belangrijke informatie over de stad
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Sunny Beach: veelgestelde vragen

Sunny Beach ligt op 7.2 km van het stadscentrum van Málaga.
Sunny Beach ligt in Málaga, Spanje en ligt op 7.2 km van het stadscentrum van Málaga.
Bij Sunny Beach kun je inchecken vanaf 13:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Sunny Beach.
Ja, Sunny Beach heeft een restaurant.