Ed Bellveure 2 A
Vind het beste hotel in Port de Pollença voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur
Vergelijk aanbiedingen voor Ed Bellveure 2 A op honderden sites, allemaal op één plek
Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen
Kamers en prijzen vergelijken
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij
Inchecken vanaf: | 16:00 |
|---|---|
Uitchecken vóór: | 10:00 |
Kinderen | Kinderen zijn welkom in dit hotel |
Meer over Ed Bellveure 2 A
Ed Bellveure 2 A
Ed Bellveure 2 A heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 2 minuten lopen van Albercuix-strand. Deze accommodatie aan het strand heeft een terras, gratis privéparkeren en gratis WiFi.
Locatie
Carrer del Far, Port de Pollença, 07470, Spanje|1,07 km van stadscentrum
Inchecken en uitchecken
Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
10:00
Goed om te weten
Kinderen zijn welkom in dit hotel
Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.
2 jaar of jonger
Gratis
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Laat Ed Bellveure 2 A van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing. Een borg van EUR 600 is verplicht. De host brengt deze 7 dagen voor aankomst in rekening. Deze wordt geïnd via creditcard. Je wordt terugbetaald binnen 7 dagen na het uitchecken. Je borg wordt volledig terugbetaald via creditcard, na controle op eventuele schade aan de accommodatie.
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Ed Bellveure 2 A: veelgestelde vragen
Heb je vluchten of een auto nodig voor je reis?
Wist je dat we je kunnen helpen bij het plannen van de rest van je reis? Ontvang exclusieve aanbiedingen en geweldige tarieven voor vluchten en autoverhuur.Vluchten
Autoverhuur in Port de Pollença