The Olive Loft

Vind het beste hotel in Vigo voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor The Olive Loft op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
14:00
Uitchecken vóór:
11:00

Voorzieningen

wifi
Niet roken
Internet

Meer over The Olive Loft

The Olive Loft

The Olive Loft ligt op 15 minuten lopen van Haven van Vigo, 15 km van Ria de Vigo Golf en 26 km van Pontevedra Railway Station, en biedt accommodatie in Vigo. Er is uitzicht op de tuin en gratis WiFi in de hele accommodatie.

Locatie

Avenida de García Barbón 48, Vigo, 36201, Spanje|0,81 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

14:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

The Olive Loft: veelgestelde vragen

The Olive Loft ligt op 0.8 km van het stadscentrum van Vigo.
The Olive Loft ligt in Vigo, Spanje en ligt op 0.8 km van het stadscentrum van Vigo.
Bij The Olive Loft kun je inchecken vanaf 14:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Nee, er is geen parkeergelegenheid bij The Olive Loft. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
We hebben geen informatie over restaurants in The Olive Loft, neem contact op met hen tijdens het boeken.