Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley

2885 Lakeside Drive, Santa Clara, 95054, Verenigde Staten

+ 77

Vind het beste hotel in Santa Clara voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
16:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Zwembad
Fitnesscentrum
24-uurs receptie

Meer over Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley

Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley

Je kunt Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley vlak bij de luchthaven vinden in de buurt van pretparken in Santa Clara. Neem een kijkje bij een evenement of maak een wedstrijd mee bij Levi's Stadium. Misschien moet je ook wat tijd vrijmaken voor California's Great America, een topattractie die je eigenlijk niet mag missen. Hotel met gratis ontbijt, in de buurt van California's Great AmericaDit hotel heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een restaurant en een 24-uurs fitnesscentrum. Ontbijt op werkdagen is gratis. Een bar/lounge, een 24-uurs businesscentrum en wifi in gemeenschappelijke ruimtes zijn enkele van de overige voorzieningen. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley heeft 258 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben donzen dekbedden en luxe beddengoed. Elke plasmatelevisie van 42 inch heeft premium kabelzenders. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een magnetron op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Dit hotel in Santa Clara biedt tegen betaling wifi aan. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Hypoallergeen beddengoed, schone handdoeken en schoon beddengoed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Beoordelingen en reviews

Hygiëne4,1
Locatie4,3
Service4,1
Kamers4,1
Waar voor je geld3,8
Slaapkwaliteit4,1

Zeer goede locatie

4,3

2885 Lakeside Drive, Santa Clara, 95054, Verenigde Staten|3,91 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

16:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedjes

3 jaar of jonger

Gratis

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtmenu

Van het menu

Ontbijtkosten

Neem contact op met het hotel voor prijsinformatie

Belangrijke informatie over het hotel
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.
Belangrijke informatie over de stad
Guests must provide own credit card which matches name of reservation when checking in. The hotel will pre-authorize your card and the pre-authorization will be released if there are no extra charges or damage to the room when checking out. Some hotels and room types have special policies, please check with the hotel for more information.-
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logo

Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley: veelgestelde vragen

Ja, Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley heeft een restaurant.
Bij Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley kun je inchecken vanaf 16:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley.
Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley ligt op 3.9 km van het stadscentrum van Santa Clara.
Embassy Suites by Hilton Santa Clara Silicon Valley ligt in Santa Clara, Verenigde Staten en ligt op 3.9 km van het stadscentrum van Santa Clara.