Goedkope vluchten van Charleston (CHS) naar San Pedro Sula (SAP)

Heen- en terugvlucht geselecteerd
Heen- en terugvlucht geselecteerd
herkomst
Voer de stad in van waaruit je vliegt of kies uit de onderstaande opties
Luchthavens in de buurt opnemen
    geselecteerd
    bestemming
    . Voer je bestemming in of kies een van onderstaande opties
    Luchthavens in de buurt opnemen
      geselecteerd
      Reizigers en reisklasse, 1 volwassene, Economy

      Vergelijk vluchtaanbiedingen van Charleston naar San Pedro Sula

      Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar San Pedro Sula te vliegen

      Boek de beste ritprijs naar San Pedro Sula zonder extra kosten

      Alternatieve routes van Charleston naar San Pedro Sula

      Vergelijk hieronder routes van Charleston naar San Pedro Sula. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan San Pedro Sula.

      Vluchtinformatie van Charleston naar San Pedro Sula

      Goed om weten voor je vertrekt.
      Goedkoopste vlucht gevonden687 €
      Goedkoopste maand om te vliegenseptember

      Goedkope vliegtickets van Charleston naar San Pedro Sula vinden: veelgestelde vragen

      De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Charleston naar San Pedro Sula is 687 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
      Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Charleston naar San Pedro Sula. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 687 €.
      Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Charleston naar San Pedro Sula vliegen in september 2026.
      De maand met de goedkoopste vliegtickets van Charleston naar San Pedro Sula is meestal september.
      Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Charleston naar luchthaven San Pedro Sula momenteel het goedkoopst zijn op maandag 14 september 2026.
      Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Charleston en luchthaven San Pedro Sula. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
      We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar San Pedro Sula wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

      We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar San Pedro Sula te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

      United biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar San Pedro Sula.

      Vliegen van Charleston International Airport (CHS) naar Ramon Villeda Morales International Airport (SAP): wat je moet weten

      • San Pedro Sula loopt twee uur achter op Charleston en valt in tijdzone UTC-6.

      • Je CHS-SAP-vlucht wacht niet als je te laat bent, dus zorg ervoor dat je op tijd op het vliegveld bent. Kom een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur van tevoren voor internationale vluchten.

      • Je kunt langere rijen verwachten in drukke maanden zoals juli. Tot vier uur van tevoren aankomen voor een internationale vlucht en twee uur voor een binnenlandse vlucht is dan verstandig.

      • Als je graag een tussenstop wilt maken onderweg, vink dan 'Directe vluchten' uit bij het zoeken naar je ticket van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen CHS en SAP:

        • Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport

        • Newark Liberty International Airport

        • Miami International Airport

      Zo vind je de goedkoopste vluchten van Charleston International Airport (CHS) naar Ramon Villeda Morales International Airport (SAP)

      • De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport is 168 €. Een retourvlucht kost momenteel 687 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid en het moment waarop je boekt.

      • Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope tickets van CHS naar SAP als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak aantrekkelijke vroegboekerskortingen.

      • Goedkope vluchten van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport vind je makkelijker als je flexibel bent met je reisdata. Gebruik de tool 'Hele maand' om de beste prijzen per maand te bekijken en een geweldige deal te scoren.

      • Mis nooit meer een aanbieding voor goedkope vluchten van CHS naar SAP door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of app-melding zodra er een nieuw gereduceerd tarief beschikbaar is.

      • Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops met de filters. Je kunt ook je resultaten sorteren op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals voor vluchten van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport te zien.

      Handige informatie over Charleston International Airport (CHS)

      • Charleston International Airport scoort hoog wat betreft stiptheid. 81,5 % van de vluchten die vanaf CHS vertrekken, komt zonder vertraging aan op de bestemming.

      • Charleston International Airport ligt ongeveer 21 km van het centrum van Charleston. Met de auto, taxi of een ritdienst vanuit het centrum duurt het ongeveer 30 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer.

      • De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 3 uur en 35 minuten.

      • Op zoek naar een handig hotel in de buurt van CHS? Als je een vroege vlucht hebt van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport, dan zijn deze accommodaties op een steenworp afstand van je vertrekhal:

      Aankomst op Ramon Villeda Morales International Airport (SAP)

      • Het laatste wat je wilt na een vlucht van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport is een lange reis naar je hotel, zeker als je laat aankomt. Boek daarom een van deze accommodaties in de buurt van SAP:

      • Begin je avontuur meteen door een huurauto op Ramon Villeda Morales International Airport op te halen. Haal je auto op bij Ace Rent a Car, Alamo of Enterprise en ontdek de verborgen pareltjes van San Pedro Sula en omgeving.

      • Zorg voor het beste tarief door je huurauto van Ramon Villeda Morales International Airport ongeveer een week van tevoren te boeken.

      Van Ramón Villeda Morales International Airport (SAP) naar het centrum van San Pedro Sula

      • Ramón Villeda Morales International Airport ligt op ongeveer 14 km van het centrum van San Pedro Sula. Met de auto ben je er in ongeveer 20 minuten.

      Wanneer vliegen naar Ramon Villeda Morales International Airport (SAP)

      • Het is tijd om je reisdata te plannen voor je vlucht van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport. Juli is de populairste maand om naar San Pedro Sula te reizen. Wil je het wat rustiger, ga dan in februari.

      • Boek je vlucht van Charleston International Airport naar Ramon Villeda Morales International Airport voor april als je San Pedro Sula tijdens de warmste maand wilt bezoeken. Verwacht temperaturen tussen de 20 °C en 35 °C.

      • Wil je reizen bij koelere omstandigheden, zoek dan naar een goedkoop ticket van CHS naar SAP in januari. De gemiddelde temperaturen liggen dan tussen de 17 °C en 29 °C.

      Ontdek meer van Honduras

      • Je hebt San Pedro Sula bezocht, nu is het tijd om meer van Honduras te ontdekken. Reis ongeveer 177 km naar het zuidoosten naar Tegucigalpa om de populaire bezienswaardigheden te bezoeken. Van El Picacho tot het Museum for National Identity en Parque La Leona – er staat je een bomvol programma te wachten.

      • Als je tijd hebt om nog een bekende bestemming in Honduras te bezoeken, overweeg dan Choloma, ongeveer 14 km ten noordoosten van San Pedro Sula. Iglesia Piercho, Parroquia Nuestra Señora de Suyapa en Iglesia Comunidad Cristiana zijn belangrijke redenen om erheen te gaan.

      De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.