Reizen van Norfolk International Airport (ORF) naar Narita International Airport (NRT): wat je moet weten
Tokio valt in tijdzone UTC+9, waardoor Tokio 13 uur voorloopt op Norfolk.
Twee uur van tevoren aankomen voor een internationale vlucht en één uur voor een binnenlandse vlucht zijn beproefde reistips. Zorg dat je op tijd bent voor je vlucht van ORF naar NRT.
Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om eerder dan normaal naar het vliegveld te gaan. Plan om twee uur van tevoren aan te komen voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten wanneer je tijdens een piekperiode reist.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Norfolk International Airport naar Narita International Airport. Vink 'Directe vluchten' uit om je reis op te delen, of misschien een nieuwe stad onderweg te bezoeken. Bekijk deze opties tussen ORF en NRT:
Logan International Airport
Denver International Airport
Newark Liberty International Airport
Hoe vind je de goedkoopste vluchten van Norfolk International Airport (ORF) naar Narita International Airport (NRT)
De goedkoopste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Norfolk International Airport naar Narita International Airport is 381 €. Een retourvlucht kost momenteel 725 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van ORF naar NRT kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden doorgaans hun scherpste tarieven aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Ben je flexibel met je reisplannen? Gebruik dan de zoekfunctie 'Hele maand'. Deze toont de laagste prijs van de hele maand voor vluchten van Norfolk International Airport naar Narita International Airport.
Je hoeft niet elke dag handmatig te controleren of de prijzen zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We laten je meteen weten zodra er een nieuwe deal is voor goedkope vluchten van ORF naar NRT.
Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops met de filters. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien voor vluchten van Norfolk International Airport naar Narita International Airport.
Handige informatie over Norfolk International Airport (ORF)
ORF ligt aan 2200 Norview Ave.
79,56 % van de vluchten die vanaf Norfolk International Airport vertrekken, komt op tijd aan op de bestemming.
Norfolk International Airport ligt ongeveer 19 km van het centrum van Norfolk. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van een ride-sharing service of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt het ongeveer 20 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer.
De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 1 uur en 20 minuten.
Heb je een vroege vlucht vanaf Norfolk International Airport naar Narita International Airport? Vermijd de stress van het haasten naar de luchthaven (en gun jezelf wat extra slaap) door een van deze accommodaties dicht bij ORF te kiezen:
Aankomst op Narita International Airport (NRT)
Als je aankomt met een late vlucht van Norfolk International Airport naar Narita International Airport, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en geniet kort daarna van een douche en een goede nachtrust in een van deze hotels bij NRT:
Reis in je eigen tempo met een huurauto vanaf Narita International Airport. Huur een auto bij Airport Car Rental, JDM Rent a car of Miki Car Rental en verken Tokyo en omgeving op je gemak.
Zorg voor het beste tarief door je auto vanaf Narita International Airport ongeveer vier weken van tevoren te reserveren.
Van Narita International Airport (NRT) naar het centrum van Tokio
NRT ligt op 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Narita International Airport ligt ongeveer 65 km van het centrum van Tokio. De reistijd is ongeveer 1 uur.
Wanneer vliegen naar Narita International Airport (NRT)
De rustigste maand voor een vlucht van Norfolk International Airport naar Narita International Airport is april, terwijl juli de drukste maand is. Kies het ideale moment om Tokio te bezoeken, afhankelijk van of je een meer levendige of rustige ervaring verkiest.
Boek je vlucht van Norfolk International Airport naar Narita International Airport voor augustus als je Tokio wilt bezoeken tijdens de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.
Februari heeft gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van ORF naar NRT als je in koelere omstandigheden wilt reizen.
Ontdek meer van Japan
Tokio heeft genoeg te bieden, maar er zijn zoveel andere uithoeken van Japan die erop wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 30 km ten zuidwesten van Tokio ligt Yokohama, waar je je reisschema helemaal vol kunt plannen. Begin met populaire bezienswaardigheden zoals Teishoin, Seya Christian Church en Banfukuji.
Osaka is een andere gewilde bestemming in Japan en ligt ongeveer 400 km ten westen van Tokio. Geen reis naar Japan is compleet zonder Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan te hebben bezocht.