Orange Tree Studio

Vind het beste hotel in Paphos voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Orange Tree Studio op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
10:00

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Airconditioning
Niet roken
Wasserette
Keuken

Meer over Orange Tree Studio

Orange Tree Studio

Orange Tree Studio, een accommodatie met een tuin en een terras, bevindt zich in Paphos, op 7 minuten lopen van Kings Avenue Mall, 1,6 km van Tombes van de Koningen, en 2,3 km van Theater Markideio.

Locatie

Kato Paphos, Paphos, 8036, Cyprus|1,57 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

10:00

Goed om te weten

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Orange Tree Studio: veelgestelde vragen

Orange Tree Studio ligt op 1.6 km van het stadscentrum van Paphos.
Orange Tree Studio ligt in Paphos, Cyprus en ligt op 1.6 km van het stadscentrum van Paphos.
Bij Orange Tree Studio kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 10:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Orange Tree Studio.
We hebben geen informatie over restaurants in Orange Tree Studio, neem contact op met hen tijdens het boeken.