Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon

+ 121

Vind het beste hotel in Tokio voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden
1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Ontbijt
Ontbijt beschikbaar
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen
Kinderen zijn welkom in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Airconditioning
24-uurs receptie
Restaurant
Niet roken
Wasserette

Meer over Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon

Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon

Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho Daimon is gelegen in de wijk Minato in Tokio. De accommodatie heeft een gunstige ligging vlak bij een metrostation. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Mielparque Tokyo en Omroepmuseum NHK. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn Shibadai Jingu-heiligdom en World Trade Center van Tokio. Een bezoek aan Kyū Shiba Rikyū-tuin mag je echt niet missen. Dit hotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een stomerij/wasserijservice en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een 24-uurs receptie, gratis kranten in de lobby en een kluis bij de receptie zijn enkele van de overige voorzieningen. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho Daimon heeft 190 kamers met pantoffels en een haardroger. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke ledtelevisie van 24 inch heeft digitale zenders en betaalfilms. Elke badkamer is voorzien van een toilet met elektronisch bidet en gratis toiletartikelen. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Zeer goede locatie

4,1

1 Chome-2-7 Shibadaimon, Tokio, 105-0012, Kantō, Japan|6,56 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn welkom in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Huisdieren

Huisdieren niet toegestaan

Ontbijt

Ontbijt beschikbaar

Ontbijtkosten

€ 9 (≈JPY 1.500)/persoon

Ontbijttijden

06:30 - 09:30 van maandag tot zondag

Belangrijke informatie over het hotel
Als u verwacht na middernacht te arriveren, dan dient u dit vooraf door te geven aan de accommodatie. De contactgegevens staan vermeld in de reserveringsbevestiging. Als de accommodatie niet vooraf is geïnformeerd, wordt uw reservering behandeld als een no-show. Het tarief voor Aangrenzende Tweepersoonskamers met een Klein Tweepersoonsbed geldt voor 2 tweepersoonskamers die naast elkaar liggen en allebei voorzien zijn van een twijfelaar (120 cm breed). De 2 kamers zijn niet onderling verbonden. De Hospitality Lounge is geopend van 10:30 uur tot middernacht. Het hotel kan geen externe diensten voor u reserveren, zoals rondleidingen, voorstellingen en restaurants. Voor het inchecken en na het uitchecken kunt u gebruikmaken van bagageopslag. Deze dienst is alleen beschikbaar op de dagen dat u in- en uitcheckt. Houd er rekening mee dat de accommodatie geen grote bagagestukken, grote hoeveelheden bagage, of goederen die koeling nodig hebben kan opslaan. Neem voor meer informatie rechtstreeks contact op met de accommodatie. Indien u voor aankomst bagage of post naar de accommodatie wilt versturen, wordt u vriendelijk verzocht om op elk artikel uw naam en incheckdatum te vermelden. Post en bagage kunnen vanaf 1 week voor uw aankomst worden opgeslagen. Houd er rekening mee dat de accommodatie geen grote bagagestukken, grote hoeveelheden bagage, of goederen die koeling nodig hebben kan opslaan. De accommodatie kan niet betalen namens de personen voor wie goederen worden geleverd. Neem voor meer informatie rechtstreeks contact op met de accommodatie. Er zijn verschillende vestigingen van Sotetsu Fresa Inn in Tokio en op andere plaatsen in Japan. Controleer voor uw vertrek de hotelnaam op uw reserveringsbevestiging en zorg ervoor dat u bij het juiste hotel aankomt. Als u arriveert bij een andere Sotetsu Fresa Inn dan degene waarvoor u gereserveerd hebt, zal u daar niet kunnen verblijven.
Belangrijke informatie over de stad
Effective from Oct 2002, an accommodation tax will be charged in Tokyo. Guests are required to pay JPY100 per guest per night if the room rate per night is JPY10,000–JPY14,999, or JPY200 per guest per night if the room rate per night is JPY15,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and must be paid at the hotel.
Geaccepteerde betaalmethoden
Het hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon: veelgestelde vragen

Nee, er is geen parkeergelegenheid bij Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon. Als je op zoek bent naar een hotel met parkeergelegenheid, filter dan op accommodaties met 'Parkeren' onder 'Voorzieningen' in de zoekresultaten.
Ja, Sotetsu Fresa Inn Hamamatsucho-Daimon heeft een restaurant.