Panoramic Room

+ 24

Vind het beste hotel in Lima voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk aanbiedingen voor Panoramic Room op honderden sites, allemaal op één plek

Zoek naar een aanbieding met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Kamers en prijzen vergelijken

Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

1 nacht
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Wij vergelijken honderden websites om de beste aanbieding voor je te vinden

Wat feiten op een rij

Inchecken vanaf:
15:00
Uitchecken vóór:
11:00
Kinderen
Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Voorzieningen

wifi
Parkeren
Niet roken
Huisdieren welkom
Internet
Tuin

Meer over Panoramic Room

Panoramic Room

Panoramic room ligt in Lima en heeft accommodatie en een balkon. Er zijn een tuin, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de zee. De homestay is uitgerust met een flatscreen-tv.

Locatie

Av. Costanera 2200, San Miguel, Lima, 15087, Peru|9 km van stadscentrum

Inchecken en uitchecken

Inchecken vanaf:

15:00

Uitchecken vóór:

11:00

Goed om te weten

Kinderen

Kinderen zijn niet toegestaan in dit hotel

Extra bedden

Neem contact op met het hotel voor meer informatie extra bedden in de kamer.

Kinderbedje

Neem contact op met het hotel voor meer informatie over een kinderbedje in de kamer.

Belangrijke informatie over het hotel
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Beheerd door een particuliere host
Belangrijke informatie over de stad
In accordance with local tax laws, Peruvian citizens, foreigners staying more than 59 days in Peru, and foreign business travelers who require a printed invoice must pay an additional fee of 18%. Foreign guests not in any of the aforementioned categories can provide a copy of their immigration card and passport to waive the 18% additional fee (IVA).

Panoramic Room: veelgestelde vragen

Panoramic Room ligt op 9.0 km van het stadscentrum van Lima.
Panoramic Room ligt in Lima, Peru en ligt op 9.0 km van het stadscentrum van Lima.
Bij Panoramic Room kun je inchecken vanaf 15:00, en je moet uitchecken voor 11:00.
Ja, er is parkeergelegenheid bij Panoramic Room.
We hebben geen informatie over restaurants in Panoramic Room, neem contact op met hen tijdens het boeken.