Goedkope vluchten van Dubrovnik (DBV) naar Liverpool (LPL)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Dubrovnik naar Liverpool

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Liverpool te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Liverpool zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Dubrovnik naar Liverpool

Ben je op zoek naar lastminutevluchten of de beste heen-en terugvlucht van Dubrovnik naar Liverpool? Vind de laagste prijzen op enkele vluchten en heen- en terugvluchten hier.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Dubrovnik naar Liverpool

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Dubrovnik naar Liverpool momenteel het goedkoopst zijn in april.

Alternatieve routes van Dubrovnik naar Liverpool

Vergelijk hieronder routes van Dubrovnik naar Liverpool. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Liverpool.

Vluchtinformatie van Dubrovnik naar Liverpool

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden89 €
Goedkoopste maand om te vliegenapril

Goedkope vliegtickets van Dubrovnik naar Liverpool vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Dubrovnik naar Liverpool is 89 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Dubrovnik naar Liverpool. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 89 €.
Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Dubrovnik naar Liverpool vliegen in februari 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Dubrovnik naar Liverpool is meestal april.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Dubrovnik naar luchthaven Liverpool momenteel het goedkoopst zijn op woensdag 1 april 2026.
Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Dubrovnik en luchthaven Liverpool. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Liverpool wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Liverpool te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
Ryanair biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Liverpool.

Reizen van Dubrovnik Airport (DBV) naar Liverpool John Lennon Airport (LPL): wat je moet weten

  • Liverpool ligt een uur achter op Dubrovnik en valt in tijdzone UTC+0.

  • Voor een soepele reis kun je het beste twee uur van tevoren op het vliegveld zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je ruim de tijd om in te checken voor je DBV–LPL-vlucht.

  • Reis je in een drukke periode zoals augustus? Tijdens belangrijke feestdagen en andere populaire reisseizoenen kunnen de rijen bij de veiligheidscontrole langer zijn. Wees extra voorzichtig en kom tot vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vluchten.

  • Wil je een tussenstop maken? Vink dan 'Directe vluchten' uit wanneer je zoekt naar je ticket van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen DBV en LPL:

    • Dublin Airport

    • Barcelona-El Prat Airport

    • Belfast International Airport

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Dubrovnik Airport (DBV) naar Liverpool John Lennon Airport (LPL)

  • 42 € is momenteel de beste prijs voor een enkele reis van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport. Een retourvlucht begint vanaf 89 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van vraag en beschikbaarheid.

  • Het is meestal het beste om van tevoren te boeken als je goedkope tickets van DBV naar LPL wilt. Dit komt omdat luchtvaartmaatschappijen prijzen aanpassen op basis van vraag, die meestal stijgt naarmate de vertrekdatum nadert.

  • De tool 'Hele maand' toont je de goedkoopste vluchten van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport gedurende de hele maand. Het is een geweldige manier om een koopje te scoren als je reisdata nog flexibel zijn.

  • Goedkope vluchten van DBV naar LPL vinden is een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Stel gewoon zo'n automatisch alarm in en wij laten je weten wanneer de tarieven dalen.

  • Vind de ideale vlucht voor jou met behulp van de filters. Om de vluchten 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport te zien, gebruik je de tool 'Sorteren op'. Je kunt resultaten ook filteren op vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappij en reisduur.

Handige informatie over Dubrovnik Airport (DBV)

  • Van alle vluchten die vanaf Dubrovnik Airport vertrekken, komt 76,79 % op tijd aan op de bestemming.

  • Van het centrum van Dubrovnik naar Dubrovnik Airport is het ongeveer 21 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de reis ongeveer 25 minuten met de taxi, ridesharing of eigen vervoer.

  • Begin je reis ontspannen door in de buurt van DBV te overnachten. Of je nu een vroege vlucht hebt van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze accommodaties zijn perfect:

Aankomst op Liverpool John Lennon Airport (LPL)

Van Liverpool John Lennon Airport (LPL) naar het centrum van Liverpool

  • Liverpool John Lennon Airport ligt ongeveer 16 km van het centrum van Liverpool. Met de auto ben je er in ongeveer 30 minuten.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 50 minuten.

Wanneer vliegen naar Liverpool John Lennon Airport (LPL)

  • Het is tijd om je reisdata te kiezen voor je vlucht van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport. Augustus is de drukste maand om Liverpool te bezoeken. Wil je het wat rustiger, ga dan in januari.

  • Voordat je je vlucht van Dubrovnik Airport naar Liverpool John Lennon Airport definitief boekt, denk na over het type weer waar je van houdt. Juli is de warmste maand in Liverpool, met temperaturen tussen de 10 °C en 23 °C.

  • Zoek naar goedkope tickets van DBV naar LPL in januari als je van koelere omstandigheden houdt. De temperaturen zijn dan het laagst, gemiddeld tussen de 0 °C en 8 °C.

Ontdek meer van het Verenigd Koninkrijk

  • Liverpool heeft zijn eigen bijzondere charme, maar er zijn zoveel andere delen van het Verenigd Koninkrijk die je ook moet zien. Ongeveer 290 km ten zuidoosten van Liverpool ligt Londen, waar je agenda helemaal vol zal lopen. Bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Big Ben, The British Museum en Buckingham Palace.

  • Als je geïnteresseerd bent in het ontdekken van een andere belangrijke bestemming in het Verenigd Koninkrijk, ga dan naar Birmingham, ongeveer 130 km ten zuidoosten van Liverpool. Cadbury World, The Library of Birmingham en National Sea Life Centre behoren tot de hoogtepunten.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.