Reizen van Ronald Reagan National Airport (DCA) naar Auckland Airport (AKL): wat je moet weten
Auckland valt in tijdzone UTC+13, waardoor Auckland 17 uur voorloopt op Washington DC.
Twee uur van tevoren voor een internationale vlucht en één uur voor een binnenlandse vlucht – dat zijn handige richtlijnen om aan te houden. Zorg dat je op tijd bent voor je DCA–AKL-vlucht.
Bereid je voor op langere wachtrijen in drukke maanden zoals februari. Voor een internationale vlucht tot vier uur van tevoren aanwezig zijn en voor een binnenlandse vlucht twee uur is een verstandige keuze.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Ronald Reagan National Airport naar Auckland Airport. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit om je reis op te delen, of misschien zelfs een nieuwe stad te ontdekken onderweg. Hier kun je stoppen tussen DCA en AKL:
Dallas/Fort Worth International Airport
Los Angeles International Airport
San Francisco International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Ronald Reagan Washington National Airport (DCA) naar Auckland Airport (AKL)
507 € is momenteel de beste prijs voor een enkele reis van Ronald Reagan Washington National Airport naar Auckland Airport. Retourvluchten beginnen vanaf 1.008 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag.
Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope tickets van DCA naar AKL als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak uitstekende vroegboektarieven.
De zoekfunctie 'Hele maand' toont je de goedkoopste vluchten van Ronald Reagan Washington National Airport naar Auckland Airport gedurende de hele maand. Het is een handige manier om een koopje te vinden als je reisdata flexibel zijn.
Goedkope vluchten van DCA naar AKL vinden is eenvoudig met Prijsalarmen. Stel gewoon een automatisch alarm in en we nemen contact op zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Vind de perfecte vlucht voor jou met behulp van de filters. Om de 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Ronald Reagan Washington National Airport naar Auckland Airport te zien, gebruik je de 'Sorteren op'-functie. Je kunt ook filteren op luchtvaartmaatschappij, vertrek- en aankomsttijden, en aantal tussenstops.
Handige informatie over Ronald Reagan Washington National Airport (DCA)
Het adres van DCA is 1 Aviation Circle.
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Ronald Reagan Washington National Airport landt 76,44 % op tijd op de bestemming.
Van het centrum van Washington DC naar Ronald Reagan Washington National Airport is het ongeveer 8 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 15 minuten met de auto, taxi of ridesharingdienst.
De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 45 minuten.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van DCA te verblijven. Of je nu een vroege vlucht van Ronald Reagan Washington National Airport naar Auckland Airport hebt geboekt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze accommodaties zijn de oplossing:
Aankomst op Auckland Airport (AKL)
Als je landt met een late vlucht van Ronald Reagan National Airport naar Auckland Airport, is er niets handiger dan dicht bij de terminal te verblijven. Pak je bagage van de band en rust kort daarna uit in een van deze accommodaties bij AKL:
Ga waar de weg je brengt met een huurauto van Auckland Airport. Haal je wagen op bij Auto-Union, Yes rentals of Bargain Rental Cars en ontdek meer van Auckland en de omgeving.
Door je huurauto vanaf Auckland Airport ongeveer vier weken van tevoren te boeken, kun je de laagste prijs krijgen.
Van Auckland Airport (AKL) naar het centrum van Auckland
De rit van Auckland Airport naar het centrum van Auckland duurt ongeveer 30 minuten. De afstand bedraagt ongeveer 27 km.
Met het openbaar vervoer duurt de reis naar het centrum ongeveer 1 uur en 25 minuten.
Wanneer vliegen naar Auckland Airport (AKL)
De rustigste maand voor een vlucht van Ronald Reagan National Airport naar Auckland Airport is april, terwijl juli het drukst is. Kies het ideale moment om Auckland te bezoeken op basis van je voorkeur voor een bruisende sfeer of juist een meer ontspannen ambiance.
Voordat je je vlucht van Ronald Reagan National Airport naar Auckland Airport vastlegt, denk na over het type weer waar je van houdt. Februari is de warmste maand in Auckland, met temperaturen tussen 15 °C en 24 °C.
Als je liever in koelere omstandigheden reist, zoek dan naar een goedkoop ticket van DCA naar AKL in juli. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen 9 °C en 14 °C.
Ontdek meer van Nieuw-Zeeland
Je hebt Auckland gezien, nu is het tijd om andere delen van Nieuw-Zeeland te verkennen. Reis ongeveer 500 km naar het zuiden naar Wellington en bezoek de topattracties daar. Van het Museum of New Zealand (Te Papa Tongarewa) tot Weta Workshop en de Wellington Cable Car – er valt genoeg te beleven.
Ongeveer 18 km ten zuidoosten van Auckland ligt Manukau City, een andere essentiële stop in Nieuw-Zeeland. Geen bezoek is compleet zonder een bezoek aan Japanese Park, C3 Manukau en King of Kings Church.