Vliegen van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK): wat je moet weten
Begin je reisplanning door na te denken over vanaf welke luchthaven je je vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK) wilt nemen. Haneda Airport (HND) en Narita International Airport (NRT) zijn de twee belangrijkste luchthavens van Tokio.
Ballina valt in tijdzone UTC+11, wat één uur voor ligt op Tokio. Ballina Byron Airport ligt in Ballina.
Je vlucht van Tokio naar BNK wacht niet als je te laat bent, dus zorg ervoor dat je op tijd op de luchthaven bent. Kom minimaal één uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur van tevoren voor internationale vluchten.
Tijdens het hoogseizoen moet je rekening houden met langere wachtrijen en eerder vertrekken. Zorg voor minimaal twee uur voorsprong bij binnenlandse vluchten en tot wel vier uur voor internationale vluchten.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Tussenstops bieden een geweldige kans om een nieuwe bestemming te ontdekken of gewoon even bij te komen tijdens je reis. Als je op zoek bent naar een goedkope vlucht van Tokio naar BNK, deselecteer dan 'Directe vluchten' om alle mogelijke tussenstops te bekijken. Sydney Kingsford Smith Airport (SYD) is een optie bij vertrek vanaf Haneda Airport (HND).
De afstand van het centrum van Tokio naar HND is ongeveer 16 km. Afhankelijk van de verkeerssituatie duurt het ongeveer 15 minuten om er te komen met een taxi, ridesharingdienst of eigen vervoer.
Heb je een vroege vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport? Vermijd de last-minute haast naar de terminal (en gun jezelf wat extra kostbare slaap) door een van deze hotels bij Haneda Airport te kiezen:
Wat betreft de stiptheid van Haneda Airport tonen gegevens aan dat 73,52 % van de vluchten binnen de geplande tijd aankomt.
Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Voeg wat extra's toe aan je vakantie met een tussenstop op je vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport. Melbourne Tullamarine Airport (MEL) is een van de opties tussen Narita International Airport en BNK.
Afhankelijk van de verkeersdrukte duurt het ongeveer 1 uur om van het centrum van Tokio naar NRT te rijden. De luchthaven ligt op ongeveer 65 km afstand.
Wil je een extra nachtje wegblijven voordat je vlucht van Tokio naar BNK vertrekt? Kom tot rust in een hotel bij Narita International Airport voordat je reis officieel begint. Hier kun je verblijven:
Wat betreft stiptheid heeft Narita International Airport een aankomstpercentage op tijd van 70,53 %.
Het adres van NRT is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Over Ballina Byron Airport (BNK)
Boek een hotel bij BNK als je een late vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK) hebt. Installeer je in een van deze accommodaties en kruip lekker onder de wol:
Reis in je eigen tempo met een huurauto vanaf Ballina Byron Airport. Boek je vervoer bij Europcar, Sixt of Hertz en ga op avontuur door Ballina en de omgeving.
Voor de beste deal reserveer je je auto ongeveer twee weken van tevoren voor je vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK).
Van Ballina Byron Airport (BNK) naar het centrum van Ballina
De afstand van Ballina Byron Airport naar het centrum van Ballina is ongeveer 1,6 km. Als je een huurauto huurt of een taxi neemt, plan dan van tevoren om je reis zo soepel mogelijk te laten verlopen. Reistijden variëren afhankelijk van het verkeer en het tijdstip van de dag.
Met het openbaar vervoer duurt de reis doorgaans 15 minuten.
Hoe vind je de goedkoopste vluchten van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK)
Op dit moment is 330 € de beste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Tokio naar Ballina Byron Airport. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 729 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Om goedkope vluchten van Tokio naar BNK te vinden, kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden meestal lagere prijzen aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Betaalbare tickets van Tokio naar Ballina Byron Airport zijn makkelijker te vinden als je flexibel bent met je reisdatums. Probeer de tool 'Hele maand' om tarieven gedurende de hele maand te vergelijken en vlieg op de goedkoopste dag.
Besteed minder tijd aan het zoeken naar goedkope vliegtickets van Tokio naar BNK door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of pushmelding in de app zodra de prijzen dalen.
Vind een betaalbare vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport door gebruik te maken van filters. Selecteer je gewenste tijden, luchtvaartmaatschappijen en het aantal tussenstops, en sorteer de resultaten op 'Goedkoopste eerst' voor de beste deals.
De beste tijd om van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK) te vliegen
Het is tijd om je reisdatums vast te stellen voor je vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport (BNK). Juli is de drukste reismaand naar Ballina. Hou je van wat meer rust? Reis dan in april.
De warmste maand in Ballina is januari, met temperaturen tussen 20 °C en 27 °C. Boek je vliegticket van Tokio naar BNK als je van dit soort weer houdt.
Reis je liever in koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van Tokio naar Ballina Byron Airport in juli, wanneer de temperaturen tussen 11 °C en 19 °C liggen.
Meer over Ballina
Ben je op zoek naar een plek om tot rust te komen? Dan vind je hier de beste accommodaties in Ballina. Bekijk deze hotels zodra je je vlucht van Tokio naar Ballina Byron Airport hebt geboekt:
Elke geweldige vakantie verdient wat sightseeing. Boulder Beach, Lighthouse Beach en Ballina Head Lookout zijn absolute aanraders tijdens je ontdekking van Ballina.
Ontdek meer van Australië
Je hebt Ballina gezien, nu is het tijd om andere delen van Australië te verkennen. Reis ongeveer 160 km naar het noorden naar Brisbane om de populaire bezienswaardigheden af te vinken. Van het Queensland Museum of Modern Art tot Kangaroo Point Cliffs Park en Lone Pine Koala Sanctuary – je hebt een vol programma voor de boeg.
Toowoomba is een andere bekende bestemming in Australië en ligt ongeveer 210 km ten noordwesten van Ballina. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan het Toowoomba Carnival Of Flowers, de Japanese Garden en Highfields Falls.