Vliegen van Fredericton International Airport (YFC) naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport (ATQ): wat je moet weten
Amritsar valt in tijdzone UTC+5:30, waardoor Amritsar acht uur en 30 minuten voorloopt op Fredericton.
Twee uur van tevoren aanwezig zijn bij internationale vluchten en één uur bij binnenlandse vluchten zijn reisregels waar je je aan moet houden. Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent voor je YFC–ATQ-vlucht.
Vlieg je in een drukke maand zoals juli? Belangrijke feestdagen en andere populaire seizoenen kunnen zorgen voor langere rijen bij de beveiliging. Wees extra voorzichtig en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Fredericton International Airport (YFC) naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport (ATQ)
Op dit moment is 844 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport. De beste prijs voor een retourticket is 1.404 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van YFC naar ATQ is het belangrijk om van tevoren te boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak lagere prijzen aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Met de tool 'Hele maand' zie je de goedkoopste vluchten van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport gedurende de hele maand. Dit is een handige manier om een koopje te vinden als je reisplannen nog niet vaststaan.
Goedkope vluchten van YFC naar ATQ vinden is eenvoudig met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij laten je weten zodra er een nieuw verlaagd tarief beschikbaar is.
Pas je vluchten aan met filters. Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt de resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Aanbevolen' of 'Goedkoopste eerst' voor vluchten van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport.
Handige informatie over Fredericton International Airport (YFC)
67,05 % van de vluchten die vertrekken vanaf Fredericton International Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Van het centrum van Fredericton naar Fredericton International Airport is het ongeveer 14,5 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit ongeveer 20 minuten als je een taxi neemt, met een ridesharingdienst reist of zelf rijdt.
Plan je het openbaar vervoer te nemen? Houd dan rekening met een reistijd van ongeveer 45 minuten.
Heb je een vroege vlucht van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport? Voorkom de stress van het haasten naar de terminal (en gun jezelf wat extra slaap) door te kiezen voor een van deze accommodaties dicht bij YFC:
Aankomst op Sri Guru Ram Dass Jee International Airport (ATQ)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport is een lange reis naar je hotel. Boek daarom een van deze accommodaties vlak bij ATQ:
Van Sri Guru Ram Dass Jee International Airport (ATQ) naar het centrum van Amritsar
De rit van Sri Guru Ram Dass Jee International Airport naar het centrum van Amritsar duurt ongeveer 20 minuten en de afstand bedraagt zo'n 11 km.
Wanneer vliegen naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport (ATQ)
April is de rustigste maand voor een vlucht van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport, terwijl augustus de drukste maand is. Kies het beste moment om Amritsar te bezoeken op basis van je voorkeur voor een levendige of juist meer ontspannen sfeer.
Houd bij het boeken van je vlucht van Fredericton International Airport naar Sri Guru Ram Dass Jee International Airport rekening met het soort weer dat je prettig vindt. Juni is de warmste maand in Amritsar, met temperaturen tussen de 27 °C en 43 °C.
Zoek naar voordelige tickets van YFC naar ATQ in januari als je liever bij koelere temperaturen reist. Dan zijn de temperaturen het laagst, gemiddeld tussen de 6 °C en 23 °C.
Ontdek meer van India
Amritsar heeft veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere delen van India die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 400 km ten zuidoosten van Amritsar ligt Delhi – een reis die je zeker in beweging houdt. Begin met topattracties zoals Naqqar Khana, Sita Ram Park en JU Park-2.
Ludhiana is een andere essentiële stop in India en ligt ongeveer 120 km ten zuidoosten van Amritsar. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Urban State Phase 1 Park, New Model Town Park en Om Park.