Vliegen van Comox Airport (YQQ) naar Manzanillo Airport (ZLO): wat je moet weten
Manzanillo valt in tijdzone UTC-6, waardoor Manzanillo een uur voor ligt op Comox.
Zorg dat je op tijd bent voor je YQQ–ZLO-vlucht door voldoende tijd in te plannen voor het inchecken en het vinden van je gate. De algemene vuistregel is twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Tijdens drukke maanden zoals juli kun je het beste nog vroeger naar de luchthaven vertrekken. Plan tijdens piekperiodes over het algemeen twee uur extra in voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Comox Airport (YQQ) naar Manzanillo Airport (ZLO)
233 € is momenteel de laagste prijs voor een enkele reis van Comox Airport naar Manzanillo Airport. Een retourvlucht begint bij 516 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid.
Laat niet alles tot het laatste moment liggen. Je hebt meer kans op goedkope tickets van YQQ naar ZLO als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak fantastische vroegboekkorting.
Ben je flexibel met je reisdata? Gebruik dan de tool 'Hele maand'. Deze vindt de goedkoopste prijs van elke maand bij het zoeken naar je vlucht van Comox Airport naar Manzanillo Airport.
Goedkope vluchten van YQQ naar ZLO bemachtigen wordt een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij nemen contact op zodra er een lagere prijs opduikt.
Vind de juiste vlucht voor jou met behulp van de filters. Om de vluchten 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' van Comox Airport naar Manzanillo Airport te zien, gebruik je de functie 'Sorteren op'. Je kunt ook filteren op vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappij en aantal tussenstops.
Handige informatie over Comox Airport (YQQ)
Van alle vluchten die vanaf Comox Airport vertrekken, arriveert 68,65 % op tijd op de bestemming.
Van het centrum van Comox naar Comox Airport is het ongeveer 5 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 10 minuten als je met de auto gaat, een taxi neemt of gebruikmaakt van een ritdienst.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 40 minuten.
Heb je een vroege vlucht van Comox Airport naar Manzanillo Airport? Vermijd de stress van het haasten naar de terminal (en gun jezelf wat extra slaap) door te kiezen voor een van deze hotels bij YQQ:
Aankomst op Manzanillo Airport (ZLO)
Stap uit je vlucht van Comox Airport naar Manzanillo Airport en lig kort daarna al lekker in je hotelbed. Ben je op zoek naar een comfortabele optie binnen handbereik van ZLO, dan kun je terecht bij Hotel Posada Agua Escondida.
Huur een auto op Manzanillo Airport en verken Manzanillo en de omgeving op eigen gelegenheid. America, Budget en Thrifty zijn populaire verhuurders waar je hier een boeking mee kunt maken.
Door je huurauto vanaf Manzanillo Airport ongeveer een week van tevoren te reserveren, vergroot je de kans op een scherpe prijs.
Van luchthaven Manzanillo (ZLO) naar het centrum van Manzanillo
Luchthaven Manzanillo ligt ongeveer 48 km van het centrum van Manzanillo. De rijtijd is zo'n 50 minuten.
Wanneer vliegen naar Manzanillo Airport (ZLO)
December is de populairste maand voor vluchten van Comox Airport naar Manzanillo Airport. Wil je de drukte vermijden? Reis dan in mei naar Manzanillo.
De warmste maand in Manzanillo is mei, met temperaturen tussen de 21 °C en 33 °C. Boek je vluchten van Comox Airport naar Manzanillo Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.
In januari liggen de gemiddelde temperaturen tussen de 18 °C en 30 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van YQQ naar ZLO als je liever bij koelere temperaturen reist.
Ontdek meer van Mexico
Manzanillo heeft veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere uithoeken van Mexico die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 210 km ten noordoosten van Manzanillo ligt Guadalajara – een trip die je zeker niet zal teleurstellen. Begin met de belangrijkste bezienswaardigheden zoals de kathedraal van Guadalajara, Teatro Degollado en Portales Tlaquepaque Park.
Zo'n 350 km ten noordoosten van Manzanillo is León de los Aldama een andere favoriete tussenstop in Mexico. Beleef het beste van deze bestemming met een bezoek aan ANP Cañada Arroyo Hondo, Espacio de autogestión La Marquesa en LA CASA DE LAS PERRITAS.