Reizen van Norman Manley International Airport (KIN) naar Tokyo: wat je moet weten
Tokyo ligt 14 uur voor op Kingston, waar Norman Manley International Airport zich bevindt. Tokyo valt in tijdzone UTC+9.
Voor een ontspannen start van je KIN–Tokyo-vlucht kun je het beste ruim de tijd nemen voor inchecken en het vinden van je gate. De algemene regel is twee uur van tevoren aankomen voor internationale vluchten en één uur voor binnenlandse vluchten.
Vlieg je in een drukke maand zoals augustus? Belangrijke feestdagen en andere piekperiodes kunnen zorgen voor langere rijen bij de beveiliging. Houd daar rekening mee en kom tot vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor een binnenlandse vlucht.
Tussenstops bieden een geweldige kans om een nieuwe stad te bezoeken of gewoon even te pauzeren tijdens je reis. Vink bij het boeken van je vliegticket van KIN naar Tokyo 'Directe vluchten' uit om alle mogelijke tussenstops te vergelijken. John F. Kennedy International Airport (JFK) is een van je opties.
KIN ligt ongeveer 10 km van het centrum van Kingston. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van ritdeeldienst of rijdt vanuit het centrum, duurt het ongeveer 35 minuten om er te komen, afhankelijk van de verkeerssituatie. Plan je het openbaar vervoer te nemen? Reken dan op ongeveer 1 uur reistijd.
Wil je een ontspannen start van je reis? Verblijf dan in de buurt van KIN. Of je nu een vroege vlucht van Norman Manley International Airport naar Tokyo neemt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze hotels zetten gemak voorop:
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Norman Manley International Airport komt 75,18 % op tijd aan op de bestemming.
Hoe je de goedkoopste vluchten vindt van Norman Manley International Airport (KIN) naar Tokio
577 € is de goedkoopste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Norman Manley International Airport naar Tokio. Een retourticket kost momenteel 1.232 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Laat niet alles tot het laatste moment liggen. Je hebt meer kans op goedkope vluchten van KIN naar Tokio als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak geweldige vroegboekdeals.
Goedkope tickets vinden van Norman Manley International Airport naar Tokio is makkelijker als je flexibel bent met je reisdatums. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' om toegang te krijgen tot de laagste tarieven van elke maand en zo een fantastische deal te scoren.
Mis nooit meer een deal voor goedkope vluchten van KIN naar Tokio door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of melding via de app zodra er een nieuw laag tarief beschikbaar is.
Kies je ideale vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en het aantal tussenstops met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van Norman Manley International Airport naar Tokio op 'Aanbevolen', 'Goedkoopste eerst' of 'Snelste eerst'.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Als je kiest voor een taxi of ritdeeldienst, duurt de rit ongeveer 15 minuten.
Heb je een late vlucht van Norman Manley International Airport naar Tokio? Dan is er niets zo handig als logeren vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en ontspan daarna lekker onder de douche in een van deze hotels bij HND:
Huur een huurauto op Haneda Airport en verken Tokio en omgeving op eigen gelegenheid. Europcar, Nissan Rent a Car en Times zijn populaire aanbieders waar je uit kunt kiezen.
Door je huurauto ongeveer drie weken van tevoren te reserveren voor je vlucht van KIN naar Tokio op Haneda Airport, krijg je de beste prijs.
HND bevindt zich op 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Na aankomst van je vlucht van Norman Manley International Airport naar Tokio bereik je het stadscentrum in ongeveer een uur met de auto. Het centrum van Tokio ligt zo'n 65 km van Narita International Airport (NRT).
Er zijn comfortabele plekken om je bagage (en jezelf) neer te zetten in de buurt van NRT. Kom tot rust na je KIN–Tokio-vlucht in een van deze goed gelegen opties:
Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental maken het ophalen van een huurauto op Narita International Airport heel eenvoudig. Deze betrouwbare aanbieders bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je snel weer op weg bent.
Krijg precies wat je wilt. Door je auto vanaf NRT vier weken van tevoren te reserveren bespaar je vaak geld en heb je een ruimere keuze aan huurauto's.
Narita International Airport bevindt zich op 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste reistijd naar Tokio
Voordat je je vluchten van Norman Manley International Airport naar Tokio boekt, is het handig om van tevoren te bedenken welke tijd van het jaar het beste uitkomt. Het hoogseizoen in Tokio biedt een levendige sfeer en volop activiteiten, terwijl je in het laagseizoen betere hoteltarieven vindt en minder drukte ervaart.
Boek een vliegticket van Norman Manley International Airport naar Tokio met vertrek in augustus om de stad te verkennen tijdens de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.
Zoek naar goedkope tickets van KIN naar Tokio in februari als je liever reist wanneer het koeler is. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen de 15 °C en 20 °C.
Meer over Tokio
Vervolg je reis naar Tokio goed door de ideale accommodatie te kiezen. Nadat je je vlucht van Norman Manley International Airport naar Tokio hebt geboekt, bekijk je ons aanbod aan accommodatiemogelijkheden, zoals:
De Senso-ji-tempel, Yogodo en Tokyo Tower zijn slechts enkele van de populaire bezienswaardigheden die je op je Tokio-reisschema kunt zetten. Houd het tempo erin met een bezoek aan Mag's Park Rooftop Shibuya Crossing.
Ontdek meer van Japan
Tokio is altijd een goed idee, maar er zijn zoveel andere delen van Japan die erop wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, waar je agenda gegarandeerd goed gevuld zal zijn. Bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan.
Nagoya is nog een andere uitstekende bestemming in Japan en ligt ongeveer 260 km ten westen van Tokio. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.