Reizen van Orlando International Airport (MCO) naar luchthaven Salé (RBA): wat je moet weten
Rabat loopt vijf uur voor op Orlando en valt in tijdzone UTC+1.
Je MCO–RBA-vlucht wacht niet als je te laat bent, dus zorg dat je op tijd incheckt. Kom minimaal een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur voor internationale reizen.
In drukke maanden zoals juli kun je langere rijen verwachten. Plan dan tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Orlando International Airport (MCO) naar Rabat-Salé Airport (RBA)
285 € is momenteel de laagste prijs voor een enkele reis van Orlando International Airport naar Rabat-Salé Airport. Een retourvlucht begint vanaf 669 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van vraag en beschikbaarheid.
Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope tickets van MCO naar RBA als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak uitstekende vroegboektarieven.
Als je flexibel bent met je reisplannen, gebruik dan de zoekfunctie 'Hele maand'. Deze vindt de goedkoopste prijs van de hele maand bij het zoeken naar een vlucht van Orlando International Airport naar Rabat-Salé Airport.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We houden je op de hoogte zodra er een prijswijziging is voor goedkope vluchten van MCO naar RBA.
Vind de ideale vlucht voor jou met behulp van de filters. Om de 'Snelste eerst', 'Aanbevolen' of 'Goedkoopste eerst' vluchten van Orlando International Airport naar Rabat-Salé Airport te zien, gebruik je de functie 'Sorteren op'. Je kunt ook filteren op vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappij en aantal tussenstops.
Handige informatie over Orlando International Airport (MCO)
MCO bevindt zich aan One Airport Boulevard.
Wat betreft de stiptheid van Orlando International Airport: 78,28 % van de vluchten komt op tijd aan.
Orlando International Airport ligt ongeveer 32 km van het centrum van Orlando. Met de taxi, een ritdienst of eigen vervoer duurt de rit vanuit het centrum ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Op zoek naar een handig hotel bij MCO? Heb je een vroege vlucht vanaf Orlando International Airport naar Sale Airport geboekt? Dan brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij de check-in:
Aankomst op luchthaven Rabat-Salé (RBA)
Boek een hotel in de buurt van RBA als je een late vlucht van Orlando International Airport (MCO) naar luchthaven Rabat-Salé hebt. Kies een van deze accommodaties en sla de lange transfer na landing over:
Ga meteen op pad door een huurauto op luchthaven Rabat-Salé op te halen. Haal je wagen bij addCar, United Rent a Car of MOVIS om Rabat en omgeving te verkennen.
Zorg voor de laagste prijs door je huurauto vanaf luchthaven Rabat-Salé ongeveer twee weken van tevoren te reserveren.
Van luchthaven Salé (RBA) naar het centrum van Rabat
Vanaf luchthaven Salé ligt Rabat op ongeveer 14 km afstand. Met de auto ben je er in zo'n 30 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 45 minuten.
Wanneer vliegen naar luchthaven Salé (RBA)
April is de rustigste maand voor een vlucht van Orlando International Airport naar luchthaven Salé, terwijl augustus de drukste maand is. Kies het beste moment om Rabat te bezoeken op basis van je voorkeur: een bruisende sfeer of juist een meer ontspannen vibe.
Bij het boeken van je vlucht van Orlando International Airport naar luchthaven Salé kun je het beste rekening houden met het type weer waar je van houdt. Augustus is de warmste maand in Rabat, met temperaturen tussen 20 °C en 31 °C.
Houd je van koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van MCO naar RBA in januari. De gemiddelde temperaturen liggen dan tussen 8 °C en 19 °C.
Ontdek meer van Marokko
Casablanca is slechts een van de vele steden in Marokko die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Rabat hebt verkend. Ongeveer 80 km naar het zuidwesten vind je topattracties zoals de Hassan II-moskee, La Sqala en het plein Mohammed V.
Ongeveer 180 km ten oosten van Rabat ligt Fes, een andere essentiële stop in Marokko. Geen bezoek is compleet zonder een bezoek aan de Al-Attarine Madrasa, Bab Bou Jeloud en het Dar Batha Museum.