Hotels met 3 sterren in Alexânia

Vind het beste hotel met 3 sterren in Alexânia voor jouw datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen met 3 sterren van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels met 3 sterren in Alexânia met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Alexânia

Alle hotels in Alexânia weergeven

De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Meer hotels bekijken

Andere reizigers waren dol op deze hotels met 3 sterren in Alexânia

Deze accommodaties zijn door reizigers beoordeeld als de beste in de stad en verdienen alle lof op het gebied van hygiëne, klantenservice en locatie.
Meer info

Hotels met 3 sterren in Alexânia: Veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Alexânia met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 37 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 37 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 108 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 116 €. De goedkoopste dag om in Alexânia te verblijven is woensdag.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat woensdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Alexânia. De duurste dag is zondag.
De gemiddelde prijs van een driesterrenhotel in Alexânia ligt momenteel rond de 108 € per nacht. Het goedkoopste driesterrenhotel dat we vonden kost 42 € per nacht.
De gemiddelde prijs van een viersterrenhotel in Alexânia ligt momenteel rond de 130 € per nacht. En het goedkoopste viersterrenhotel dat we vonden kost 50 € per nacht.