Hotels met 3 sterren in Les Sables-d'Olonne

Vind het beste hotel met 3 sterren in Les Sables-d'Olonne voor jouw datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen met 3 sterren van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels met 3 sterren in Les Sables-d'Olonne met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Les Sables-d'Olonne

Alle hotels in Les Sables-d'Olonne weergeven

De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Meer hotels bekijken

Hotels met 3 sterren in Les Sables-d'Olonne: Veelgestelde vragen

In Les Sables-d'Olonne is de verwachte gemiddelde temperatuur in april 11°C. De warmste maand is meestal augustus, met een gemiddelde van 22°C. De koudste maand is januari, met een gemiddelde temperatuur van 6°C. De maand met de meeste regen is november en de droogste maand is augustus.
Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Les Sables-d'Olonne met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 66 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 161 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 156 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 179 €. De goedkoopste dag om in Les Sables-d'Olonne te verblijven is donderdag.
De dichtstbijzijnde luchthaven in de buurt van Les Sables-d'Olonne is luchthaven La Rochelle (LRH), dat is 58.3 km van het stadscentrum.

Andere luchthavens zijn:

luchthaven Nantes, dat is 75.3 km van het stadscentrum.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat donderdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Les Sables-d'Olonne. De duurste dag is dinsdag.
De gemiddelde prijs van een driesterrenhotel in Les Sables-d'Olonne ligt momenteel rond de 90 € per nacht. Het goedkoopste driesterrenhotel dat we vonden kost 64 € per nacht.
De gemiddelde prijs van een viersterrenhotel in Les Sables-d'Olonne ligt momenteel rond de 158 € per nacht. En het goedkoopste viersterrenhotel dat we vonden kost 91 € per nacht.
De goedkoopste maand voor een verblijf in Les Sables-d'Olonne is juni, met een gemiddelde prijs van 178 € per nacht. De duurste maand is augustus, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 315 € per nacht. Deze gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op alle hotels die we hebben gevonden – van hostels tot chique vijfsterrenhotels.
De gemiddelde prijs van een hotel in mei is 186 € per nacht, wat ongeveer 17% lager is dan de rest van het jaar.
Als je Les Sables-d'Olonne bezoekt met kinderen, probeer dan Hôtel Coeur Marin, of Hôtel du Commerce.