Hotels Hai-ch’ien

Vind het beste hotel in Hai-ch’ien voor je datums, selecteer op prijs of voorkeur

Vergelijk hotelaanbiedingen van honderden aanbieders op één plek

Zoek naar hotels in Hai-ch’ien met gratis annuleren of uitstekende beoordelingen

Vertrouwde hotelaanbieders in Hai-ch’ien

Alle hotels in Hai-ch’ien weergeven

Meer hotels bekijken
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
De prijzen kunnen veranderen. Vul je datums in voor de beste schatting. Houd er rekening mee dat de prijzen zijn gebaseerd op eerdere zoekopdrachten van reizigers en partnerprijzen.
Meer hotels bekijken

Wat feiten op een rij

Geniet van een goede nachtrust door je goed voor te bereiden op je reis.
Best beoordeelde hotelOn Board Hostel – 5.0

Hoe je de beste hoteldeals in Hai-ch’ien kunt vinden

Wil je dezelfde magie gebruiken die onze bekroonde vluchtzoeker gebruikt om de beste kamerprijzen op internet te vinden? Hier zijn een paar tips om je te helpen zoeken en besparen in seconden.

Zijn je data flexibel? Ontdek dan scherpere prijzen

Zin om er even tussenuit te gaan, maar nog geen exacte data gekozen? Mooi! Gebruik onze kalenderweergave om de goedkoopste maand of zelfs dag van de maand te vinden om in Hai-ch’ien te verblijven.


Vind goedkope hotels in Hai-ch’ien: veelgestelde vragen

Je kunt je hotelboeking zo nodig altijd annuleren of wijzigen, maar zoek hotels in Hai-ch’ien met gratis annuleren of flexibele boekingsopties om zeker te zijn dat je je geld terugkrijgt. Bij sommige hotels kun je annuleren en krijg je je geld terug als je plannen wijzigen.
Natuurlijk. De goedkoopste hotelaanbieding in de komende zeven dagen kost 27 € per nacht. Als je binnen 24 uur een hotel nodig hebt, kun je ook ergens voor 41 € per nacht verblijven.
De gemiddelde prijs van een hotel op weekdagen is 55 € per nacht, de gemiddelde prijs in het weekend is 61 €. De goedkoopste dag om in Hai-ch’ien te verblijven is vrijdag.
Na wat rekenwerk hebben we ontdekt dat vrijdag de goedkoopste dag is voor een verblijf in Hai-ch’ien. De duurste dag is zaterdag.
De goedkoopste maand voor een verblijf in Hai-ch’ien is juni, met een gemiddelde prijs van 43 € per nacht. De duurste maand is september, wanneer de gemiddelde kamerprijs kan oplopen tot 72 € per nacht. Deze gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op alle hotels die we hebben gevonden – van hostels tot chique vijfsterrenhotels.
De gemiddelde prijs van een hotel in februari is 65 € per nacht, wat ongeveer 9% hoger is dan de rest van het jaar.