Vliegen van Dortmund Airport (DTM) naar Tokio: wat je moet weten
Tokio loopt acht uur voor op Dortmund, waar Dortmund Airport zich bevindt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.
Voor een vlotte reis kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vertrekken. Zo heb je genoeg tijd om in te checken voor je DTM–Tokio-vlucht.
Houd rekening met langere wachtrijen tijdens drukke maanden zoals juli. Dan is het verstandig om tot vier uur van tevoren te komen voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
Tussenstops zijn een geweldige kans om een nieuwe stad te verkennen of gewoon even bij te komen tijdens je reis. Wanneer je je vliegticket van DTM naar Tokio boekt, zet dan 'Directe vluchten' uit om alle mogelijke tussenstops te vergelijken. Franz Josef Strauss Airport (MUC) is een uitstekende optie.
DTM ligt ongeveer 10 km van het centrum van Dortmund en is met de auto in ongeveer 20 minuten te bereiken, afhankelijk van het verkeer. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 50 minuten.
Wil je ontspannen aan je reis beginnen? Overnacht dan bij DTM. Of je nu een vroege vlucht van Dortmund Airport naar Tokio hebt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze hotels zetten gemak voorop:
67,31 % van de vluchten die vertrekken vanaf Dortmund Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Hoe je de goedkoopste vluchten van Dortmund Airport (DTM) naar Tokio vindt
De beste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Dortmund Airport naar Tokio is 424 €. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 800 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Om goedkope vluchten van DTM naar Tokio te vinden, boek je van tevoren. Luchtvaartmaatschappijen bieden over het algemeen lagere prijzen aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Met de tool 'Hele maand' zie je de goedkoopste tickets van Dortmund Airport naar Tokio voor de hele maand. Het is een handige manier om een goede deal te scoren als je reisdatums nog niet vaststaan.
Blijf op de hoogte van aanbiedingen voor goedkope vluchten van DTM naar Tokio door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of melding via de app zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt.
Bespaar op je vlucht van Dortmund Airport naar Tokio met behulp van onze filters. Kies je ideale tijden, luchtvaartmaatschappijen en het aantal tussenstops, en sorteer de resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
De afstand van Haneda Airport (HND) naar het centrum van Tokio is ongeveer 16 km. Met de auto ben je er in zo'n 15 minuten.
Boek een hotel bij HND als je laat aankomt met je vlucht van Dortmund Airport naar Tokio. Maak je aankomstdag wat makkelijker met een van deze accommodaties:
Begin je avontuur door een huurauto op Haneda Airport op te halen. Huur je wagen bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en ontdek meer dan alleen de bekende toeristische trekpleisters van Tokio.
Reserveer je huurauto op Haneda Airport van tevoren – ongeveer drie weken voor je vlucht van DTM naar Tokio – om de laagste prijs te pakken.
Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Nadat je vlucht van Dortmund Airport naar Tokio is geland, bereik je het stadscentrum in ongeveer een uur met de auto. Het centrum van Tokio ligt zo'n 65 km van Narita International Airport (NRT).
Na je DTM–Tokio-vlucht kun je heerlijk ontspannen in een hotel vlak bij NRT. Dit zijn enkele geweldige opties die je helpen om tot rust te komen:
De snelste manier om je bestemming te bereiken is met een huurauto van Narita International Airport. Haal een auto op bij Airport Car Rental, JDM Rent a car of Miki Car Rental en ga meteen op pad.
Kies uit het beste aanbod. Door je huurauto van NRT vier weken van tevoren te boeken, krijg je vaak lagere prijzen en meer keuze uit huurauto's.
Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste reistijd voor Tokyo
Overweeg je reisdatums zorgvuldig voordat je je vlucht van Dortmund Airport naar Tokyo boekt. De stad bruist van leven tijdens het hoogseizoen, maar de prijzen liggen dan over het algemeen hoger en attracties kunnen drukker zijn. Plan je reis naar Tokyo in het laagseizoen voor een meer ontspannen sfeer.
Boek een vliegticket van Dortmund Airport naar Tokyo met vertrek in augustus als je de stad tijdens de warmste maand wilt ervaren. Je kunt dan temperaturen verwachten tussen de 26 °C en 29 °C.
Februari heeft gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar een goedkoop ticket van DTM naar Tokyo als je liever bij koelere omstandigheden reist.
Meer over Tokio
Ben je op zoek naar een plek om tot rust te komen? Dan vind je hier de beste accommodaties in Tokio. Bekijk deze hotels nadat je je vlucht van Dortmund Airport naar Tokio hebt geboekt:
Senso-ji Temple en Tokyo Tower zijn slechts twee van de best beoordeelde attracties die je aan je Tokio-bucketlist kunt toevoegen. Houd het tempo erin door ook een bezoek te brengen aan Mag's Park Rooftop en Shibuya Crossing.
Ontdek meer van Japan
Tokio heeft enorm veel te bieden, maar er zijn zoveel andere delen van Japan die je zult willen ontdekken. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, waar je agenda meteen bomvol zal staan. Begin met populaire bezienswaardigheden zoals kasteel Osaka, Dotonbori en Universal Studios Japan.
Nagoya is nog een bestemming die je absoluut moet ervaren in Japan en ligt ongeveer 260 km ten westen van Tokio. Geen reis naar deze stad is compleet zonder een bezoek aan kasteel Nagoya, het Atsuta-heiligdom en de Osu Kannon-tempel.