Goedkope vliegtickets van Oslo naar Madagaskar

Heen- en terugvlucht geselecteerd
Heen- en terugvlucht geselecteerd
herkomst
Voer de stad in van waaruit je vliegt of kies uit de onderstaande opties
Luchthavens in de buurt opnemen
    geselecteerd
    bestemming
    . Voer je bestemming in of kies een van onderstaande opties
    Luchthavens in de buurt opnemen
      geselecteerd
      Reizigers en reisklasse, 1 volwassene, Economy

      Vergelijk vluchten vanuit Oslo naar Madagaskar

      Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om te vliegen

      Boek de beste vluchtprijs zonder extra kosten

      Vliegen van Oslo naar Madagaskar

      Goed om weten voor je vertrekt.
      Goedkoopste vliegticket gevonden529 €
      Goedkoopste maand om te vliegenjanuari
      Plaatsen om heen te gaan11

      Goedkoopste tijd om te vliegen van Oslo naar Madagaskar

      Op zoek naar de goedkoopste ticketprijzen naar Madagaskar vanaf Oslo? Wij kunnen je helpen bij het kiezen van de goedkoopste maand om te vliegen.

      Vluchtaanbiedingen van Oslo naar Madagaskar

      Zoek je een goedkope lastminuteaanbieding of de beste retourvlucht van Oslo naar Madagaskar? Als je volgende maand op reis wilt, zijn er al retourtarieven vanaf 1.188 €. Vind hier de laagste ticketprijzen voor enkele reizen en retourvluchten.
      Fasenina-Ampasy.529 € per passagierVertrek ma 4 jan..Enkele reis met Wizz Air.Indirecte heenvlucht met Wizz Air. Vertrekt vanaf Oslo Gardermoen op ma 4 jan. en komt aan op Nosy-Be.Prijs is inclusief belastingen en toeslagen.Vanaf 529 €. Selecteren.
      Hoe hebben we deze aanbiedingen gevonden? We hebben gekeken naar alle economy class-tickets naar van Oslo naar Madagaskar. En deze vluchtprijzen hebben de grootste kortingen vergeleken met de gemiddelde vluchtprijs.

      Alternatieve routes van Oslo naar Madagaskar

      Vergelijk vluchtprijzen vanaf luchthavens in heel Madagaskar. Als je flexibel bent, vind je misschien een goedkopere vlucht of een snellere route vanaf een andere luchthaven.

      Veelgestelde vragen voor vluchten vanuit Oslo naar Madagaskar

      De goedkoopste maand om te vliegen van Oslo naar Madagaskar is augustus. Kijk of een van deze vluchten in augustus bij jou past.
      We hebben het komende jaar bekeken met behulp van onze vluchtkalender. De goedkoopste vluchtroute van Oslo naar Madagaskar is Oslo naar Antananarivo. Je kunt een vliegticket voor deze route kopen vanaf 976 €.

      Kijk naar de vluchten van Oslo naar Antananarivo.
      Kijkend naar het komende jaar, is de goedkoopste luchtvaartmaatschappij die vliegt naar Madagaskar vanaf Oslo Turkish Airlines.

      Ontdek vandaag nog de opties voor vliegtickets.

      Zo vind je goedkope vluchten van Oslo naar Madagaskar

      • Het goedkoopste retourticket van Oslo naar Madagaskar kost momenteel 976 €.

      • Voor dit tarief vlieg je van Oslo naar Antananarivo in Antananarivo.

      • Een enkele reis begint bij 529 €.

      • Wil je je graag laten verrassen door de beste aanbiedingen? Voer 'Madagaskar' in bij 'Naar' om de laagste tarieven voor verschillende steden te ontdekken.

      • Er zijn twee internationale luchthavens in Madagaskar waar je naartoe kunt vliegen.

      • Selecteer 'Vliegvelden in de buurt toevoegen' om je zoekopdracht uit te breiden en prijzen te vergelijken voor alle luchthavens in zowel je stad van vertrek als aankomt.

      • Boek vroeg, betaal minder. Tarieven stijgen meestal naarmate je reis dichterbij komt – ze dalen niet.

      • Houd prijswijzigingen in de gaten door een prijsalarm in te stellen. Download de Skyscanner-app (als je dat nog niet hebt gedaan) om direct updates te ontvangen.

      Beste reisperiode voor vluchten van Oslo naar Madagaskar

      • Wil je geld besparen? Dan is augustus meestal de goedkoopste maand om van Oslo naar Madagaskar te vliegen.

      • Dinsdag en woensdag zijn over het algemeen de voordeligste dagen, omdat de prijzen vaak dalen in de rustigere doordeweekse periode.

      • Augustus, september en oktober zijn de drukste maanden om naar Madagaskar te reizen. Augustus spant de kroon, dus het perfecte moment als je van veel drukte en activiteit houdt.

      • Voor een meer ontspannen reis kun je beter voor januari, februari of maart kiezen.. Maart is de rustigste maand.

      Populaire bestemmingen in Madagaskar

      Antananarivo

      • Antananarivo is een populaire bestemming voor vluchten van Oslo naar Madagaskar. Het Koninginnenpaleis, Tsimbazaza Zoo en Botanische Tuinen en View Point zijn essentiële stops voor iedereen die de stad voor het eerst bezoekt.

      • Antananarivo Airport (TNR) verwerkt het merendeel van de internationale vluchten naar Antananarivo.

      • Zoek je een plek om te overnachten? Bekijk het aanbod van hotels in Antananarivo.

      Fasenina-Ampasy

      • Land op luchthaven Nosy-Be (NOS) en begin direct vanuit de aankomsthal met je ontdekkingstocht.

      • Dezelfde technologie die onze vluchtenzoeker zo krachtig maakt, helpt je ook bij het vinden van de beste kamerprijzen online. Vergelijk hiermee prijzen en beschikbaarheid van hotels in Antsiranana.

      Antsiranana

      • Vergeet vooral niet een bezoek te brengen aan de bekendste bezienswaardigheden van Antsiranana, zoals de Tropical Garden.

      • Antsiranana / Arrachart Airport (DIE) is de grootste luchthaven van de stad, met verbindingen naar populaire bestemmingen in de regio en daarbuiten.

      • Of je nu een tussenstop maakt of langer blijft, de hotels in Majunga bieden passende opties voor elke reiziger.

      Ga je voor het eerst naar Madagaskar? Dit moet je weten

      • Inreisregels kunnen verschillen afhankelijk van je paspoort, reisplannen en verblijfsduur, dus controleer dit altijd van tevoren. Luchtvaartmaatschappijen en officiële websites van de ambassade hebben de meest actuele informatie over visa of andere benodigde documenten.

      • Madagaskar heeft ongeveer 33 miljoen inwoners. Antananarivo is de hoofdstad.

      • Het hele land hanteert dezelfde tijd, met slechts één standaard tijdzone gebaseerd op UTC+3.

      • Kies het seizoen dat aansluit bij jouw manier van reizen, of je nu van koelere, warmere of gematigde temperaturen houdt. Oktober is een van de warmste maanden in Madagaskar.

      • Reis je liever in koelere omstandigheden? Dan is juli een goede keuze.

      • In januari regent het vaker, terwijl september meestal droger is.

      • Wil je je vlucht van Oslo naar Madagaskar afstemmen op een groot evenement? Populaire gebeurtenissen om je reis op af te stemmen, zijn het Donia Music Festival, het internationale jazzfestival Madajazzcar en Onafhankelijkheidsdag.

      Maak je reis compleet met hotels en een huurauto

      • Heb je een goedkope vlucht van Oslo naar Madagaskar gevonden? Zorg nu voor een plek om te slapen en vervoer ter plaatse. Bekijk ons aanbod aan hotels in Madagaskar en filter op locatie, sterren en meer. Je kunt ook huurauto-opties in Madagaskar bekijken en kiezen uit ophaallocaties in steden of op luchthavens.

      De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.