Reizen van Buffalo Niagara International Airport (BUF) naar Tokio: wat je moet weten
Tokio loopt 13 uur voor op Buffalo, waar Buffalo Niagara International Airport zich bevindt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.
Voor stressvrij reizen kun je het beste 2 uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en 1 uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je ruim de tijd om in te checken voor je vlucht van BUF naar Tokio.
In drukke maanden zoals augustus kun je langere rijen verwachten. Door tot 4 uur van tevoren te arriveren voor internationale vluchten en 2 uur voor binnenlandse vluchten zorg je voor een soepele reiservaring.
Wij maken het makkelijk om vliegtickets van BUF naar Tokio te boeken met een tussenstop. Om de opties te zien, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de stad van je keuze te bezoeken. Populaire tussenstops zijn:
O'Hare International Airport (ORD)
Dallas/Fort Worth International Airport (DFW)
Denver International Airport (DEN)
BUF ligt ongeveer 13 km van het centrum van Buffalo en is met de auto in ongeveer 20 minuten te bereiken. De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 1 uur en 15 minuten.
Op zoek naar een hotel bij BUF? Als je een vroege vlucht hebt van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio, dan liggen deze accommodaties praktisch voor de deur van de terminal:
75,46 % van de vluchten die vertrekken vanaf Buffalo Niagara International Airport komen op tijd aan op hun bestemming.
Je vindt BUF aan Genesee Street.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Buffalo Niagara International Airport (BUF) naar Tokio
400 € is de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio. Een retourticket kost momenteel 738 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor goedkope vluchten van BUF naar Tokio is het belangrijk om van tevoren te boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden doorgaans hun scherpste tarieven aan wanneer tickets net beschikbaar komen.
Goedkope tickets van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio vind je makkelijker als je flexibel bent met je reisdatums. Probeer de functie 'Hele maand' om de beste prijzen van de hele maand te bekijken en profiteer van een geweldige deal.
Je hoeft niet dagelijks te controleren of de prijzen zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We laten je direct weten zodra er een nog betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van BUF naar Tokio.
Pas je vluchten aan met filters. Selecteer je aankomst- en vertrektijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt de resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.
Overweeg om in een hotel bij HND te overnachten als je laat aankomt met je vlucht van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio. Maak je aankomst gemakkelijker door te kiezen uit een van deze accommodaties:
Geef je avontuur een vliegende start door een huurauto op Haneda Airport op te halen. Huur een auto bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en ontdek meer van Tokio dan alleen de populaire bezienswaardigheden.
Voor de beste deal reserveer je je auto op Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren – voordat je vlucht van BUF naar Tokio vertrekt.
Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Het centrum van Tokio ligt ongeveer 65 km van Narita International Airport (NRT). Nadat je vlucht van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio is geland en je bij de aankomsthal bent, kun je rekenen op een reis van ongeveer 1 uur.
Je vindt comfortabele plekken om je spullen neer te zetten in de buurt van NRT. Kom tot rust en maak het jezelf gemakkelijk na je BUF–Tokio-vlucht bij een van deze goed gelegen opties:
Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental maken het ophalen van een huurauto op Narita International Airport eenvoudig en snel. Deze betrouwbare aanbieders bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je zo klaar bent om te vertrekken.
Zet de beste prijs vast door je huurauto van NRT vier weken van tevoren te reserveren. Je hebt dan ook toegang tot een ruimere keuze aan huurauto's.
Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste tijd om naar Tokio te gaan
Plan je reis naar Tokio tijdens het hoogseizoen als je van een levendige sfeer houdt, maar houd er rekening mee dat hotelprijzen dan doorgaans hoger zijn. Je kunt ook vluchten van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio boeken tijdens het laagseizoen, wanneer de prijzen lager zijn en het rustiger is.
Voordat je je vlucht van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio definitief boekt, denk na over wat voor weer je het liefst hebt. Augustus is de warmste maand in Tokio, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.
Wil je koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkope vlucht van Buffalo Niagara International Airport (BUF) naar Tokio in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 15 °C en 20 °C liggen.
Meer over Tokio
Ben je op zoek naar een plek om tot rust te komen? Dan vind je hier de beste accommodaties in Tokio. Bekijk deze opties zodra je je vlucht van Buffalo Niagara International Airport naar Tokio hebt geboekt:
Elke geweldige vakantie verdient wat sightseeing. De Senso-ji-tempel, Tokyo Tower en Mag's Park Rooftop Shibuya Crossing zijn attracties die je niet mag missen in Tokio.
Ontdek meer van Japan
Tokio heeft zijn eigen bijzondere charme, maar er zijn zoveel andere uithoeken van Japan die het ontdekken waard zijn. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, waar je je geen moment zult vervelen. Bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan.
Ongeveer 260 km ten westen van Tokio is Nagoya een andere essentiële stop in Japan. Ervaar het beste van deze bestemming met een bezoek aan Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.