Vliegen van Gerald R. Ford International Airport (GRR) naar Charlotte County Airport (PGD): wat je moet weten
Stap aan boord van een directe vlucht van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport en je bent gemiddeld 2 uur en 55 minuten onderweg.
Er zijn wekelijks vier vluchten van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport. Wil je zo vroeg mogelijk vertrekken? Kies dan voor de Allegiant Air-vlucht van 06:00. Wil je nog optimaal van je tijd genieten voor vertrek? De laatste vlucht vertrekt om 20:39 met Allegiant Air.
Zorg dat je op tijd op de luchthaven bent, zodat je je GRR–PGD-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten om last-minute stress te voorkomen.
Reis je tijdens een drukke maand zoals juli? Belangrijke feestdagen en andere populaire periodes kunnen leiden tot langere wachtrijen en vertragingen bij de check-in en beveiliging. Speel op safe en kom tot vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Allegiant Air biedt directe vluchten van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport. Boek bij deze populaire luchtvaartmaatschappij en maak je klaar om de bezienswaardigheden in Punta Gorda af te vinken – en misschien zelfs meer van de Verenigde Staten als je schema het toelaat.
De luchtvaartmaatschappij waar de meeste reizigers de voorkeur aan geven op deze route is Allegiant Air.
Met 77,5 % van de vluchten die op tijd landen, is Allegiant Air de meest punctuele maatschappij die GRR–PGD-vluchten aanbiedt.
Wil je onderweg nog een andere stad verkennen? Vink dan 'Directe vluchten' uit bij het zoeken naar je ticket van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen GRR en PGD:
Nashville International Airport
Minneapolis-St. Paul International Airport
Chicago Midway International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Gerald R. Ford International Airport (GRR) naar Charlotte County Airport (PGD)
43 € is de beste prijs voor een enkele reis van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport. Een retourvlucht begint bij 148 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Boek zeven maanden van tevoren. Na analyse van de cijfers in onze kalender blijkt dit de optimale boekingstermijn om goedkope tickets van GRR naar PGD te bemachtigen.
Plan je reis voor juni. Dat is de goedkoopste maand voor vluchten van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport. Ben je flexibel met je reisdatum? Gebruik dan de tool 'Hele maand' om de laagste tarieven per maand te bekijken.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We sturen je een melding zodra er een betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van GRR naar PGD.
Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met de filters. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te vinden voor vluchten van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport.
Handige informatie over Gerald R. Ford International Airport (GRR)
Je vindt GRR op 5500 44th Street Southeast.
72,98 % van de vluchten die vanaf Gerald R. Ford International Airport vertrekken, komt op tijd aan op de bestemming.
Gerald R. Ford International Airport ligt ongeveer 23 km van het centrum van Grand Rapids. Als je rijdt, een taxi neemt of gebruikmaakt van een ritdienst vanuit het centrum, duurt de reis ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Van plan om het openbaar vervoer te nemen? Reken dan op een reistijd van ongeveer 1 uur en 15 minuten.
Op zoek naar een handig hotel bij GRR? Als je een vroege vlucht neemt vanaf Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport, dan kun je bij deze accommodaties slapen op een steenworp afstand van de incheckbalie:
Aankomst op Charlotte County Airport (PGD)
Overweeg een hotel dicht bij PGD te boeken als je een late vlucht van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport neemt. Kies een van deze accommodaties en sla de lange transfer na landing over:
Ga nieuwe avonturen aan door een huurauto op Charlotte County Airport op te halen. Haal je wielen bij Budget, Hertz of Payless en verken veel meer dan alleen de populaire bezienswaardigheden van Punta Gorda.
Door je huurauto op Charlotte County Airport ongeveer een week van tevoren te reserveren, kun je het laagste tarief bemachtigen.
Van Charlotte County Airport (PGD) naar het centrum van Punta Gorda
Charlotte County Airport ligt op ongeveer 5 km van Punta Gorda. Met de auto ben je in zo'n 10 minuten in het centrum.
Wanneer vliegen naar Charlotte County Airport (PGD)
April is de rustigste maand voor vluchten van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport, terwijl december de drukste maand is. Kies het juiste moment om Punta Gorda te bezoeken, afhankelijk van je voorkeur voor een levendige of juist rustige sfeer.
Boek je vlucht van Gerald R. Ford International Airport naar Charlotte County Airport voor augustus als je Punta Gorda wilt verkennen tijdens de warmste maand. Je kunt dan temperaturen verwachten tussen 24 °C en 33 °C.
Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een voordelige vlucht van GRR naar PGD in januari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen 9 °C en 24 °C.
Ontdek meer van de Verenigde Staten
Punta Gorda heeft veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere prachtige plekjes in de Verenigde Staten die een bezoek waard zijn. Zo ligt Jacksonville op ongeveer 385 km ten noorden van Punta Gorda – een stad waar je je geen moment hoeft te vervelen. Begin je ontdekkingstocht bij attracties zoals Jacksonville Zoo and Gardens, The Cummer Museum of Art & Gardens en de Friendship Fountain.
Miami is een andere populaire bestemming in de Verenigde Staten en ligt ongeveer 225 km ten zuidoosten van Punta Gorda. Een bezoek aan deze bruisende stad is niet compleet zonder de Wynwood Walls, Vizcaya Museum and Gardens en American Airlines Arena te hebben gezien.