Reizen van Kuwait International Airport (KWI) naar Mubarak International Airport (HMB): wat je moet weten
Neem een directe vlucht van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport en je bent gemiddeld 2 uur en 55 minuten onderweg.
Sohag valt in tijdzone UTC+2, waardoor Sohag een uur achterloopt op Koeweit.
Je hebt keuze uit 28 wekelijkse vluchten van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport. Het vertrek om 00:00 met Air Cairo is de vroegste beschikbare vlucht. Air Cairo verzorgt de laatste vlucht van de dag om 23:35.
Je KWI-HMB-vlucht wacht niet als je te laat bent, dus zorg dat je op tijd op de luchthaven bent. Kom een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur eerder voor internationale reizen.
Reis je tijdens een drukke periode zoals augustus? Grote feestdagen en andere populaire seizoenen kunnen leiden tot langere wachtrijen bij de beveiliging. Wees extra voorzichtig en kom vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
Jazeera Airways is je toegangspoort tot het verkennen van Sohag (en misschien zelfs andere spannende delen van Egypte!). Bekijk de directe vluchten van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport die deze populaire luchtvaartmaatschappij aanbiedt.
De meeste reizigers kiezen ervoor om met Jazeera Airways op deze route te reizen.
Wij maken het een fluitje van een cent om een vlucht met tussenstop te boeken. Om al je opties voor tickets van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport te zien, deselecteer 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om je gekozen stad te bezoeken. Populaire tussenstops tussen KWI en HMB zijn:
Prince Mohammad Bin Abdulaziz International Airport
Cairo International Airport
King Khaled International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Kuwait International Airport (KWI) naar Mubarak International Airport (HMB)
De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport is 54 €. Een retourvlucht kost momenteel 146 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Scoor goedkope tickets van KWI naar HMB door zes maanden van tevoren te boeken. Uit ons onderzoek blijkt dat dit het ideale moment is om de beste deals te vinden.
De goedkoopste maand voor vluchten van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport is mei. Ben je flexibel met je reisdata? Gebruik dan de tool 'Hele maand' om de laagste prijzen te zien.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We houden je op de hoogte zodra er een nieuwe deal is voor goedkope vluchten van KWI naar HMB.
Ontdek de juiste vlucht voor jou door gebruik te maken van de filters. Gebruik de functie 'Sorteren op' om de vluchten van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport te bekijken op 'Snelste eerst', 'Aanbevolen' of 'Goedkoopste eerst'. Je kunt ook filteren op aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappij en reisduur.
Handige informatie over Kuwait International Airport (KWI)
Kuwait International Airport scoort hoog op stiptheid. 81,62 % van de vluchten die vanaf KWI vertrekken, bereikt de bestemming op tijd.
De reis van het centrum van Koeweit naar Kuwait International Airport duurt ongeveer 20 minuten met de auto, afhankelijk van het verkeer. De afstand van de luchthaven naar het stadscentrum is ongeveer 18 km.
Met het openbaar vervoer kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van KWI te overnachten. Of je nu een vroege vlucht van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport hebt of gewoon rustig aan wilt doen, deze accommodaties zijn perfect:
Van Mubarak International Airport (HMB) naar het centrum van Sohag
De rit van Mubarak International Airport naar het centrum van Sohag duurt ongeveer 40 minuten. De afstand bedraagt zo'n 30 km.
Wanneer vliegen naar Mubarak International Airport (HMB)
Augustus is de populairste maand voor vluchten van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport. Om de drukte te vermijden kun je het beste in februari naar Sohag reizen.
Juli is de warmste maand in Sohag, met temperaturen tussen de 23 °C en 42 °C. Boek je vlucht van Kuwait International Airport naar Mubarak International Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.
Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een goedkope vlucht van KWI naar HMB in januari. De gemiddelde temperaturen liggen dan tussen de 6 °C en 24 °C.
Ontdek meer van Egypte
Caïro is slechts een van de vele steden in Egypte die wachten om ontdekt te worden nadat je Sohag hebt verkend. Op ongeveer 385 km naar het noorden vind je hier topbezienswaardigheden zoals de piramides van Gizeh, het Egyptisch Museum en Khan El-Khalili.
Ben je geïnteresseerd in het ontdekken van een ander deel van Egypte? Overweeg dan Gizeh, ongeveer 385 km ten noorden van Sohag. Het Gizeh-plateau, Star Card en de straat Nadi Alsaeed behoren tot de hoogtepunten.


