Vliegen van Norfolk International Airport (ORF) naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD): wat je moet weten
Madrid loopt vijf uur voor op Norfolk en valt in tijdzone UTC+1.
Zorg dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van ORF naar MAD. Over het algemeen kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om nog vroeger naar de luchthaven te gaan. Plan om twee uur voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten op de luchthaven te zijn wanneer je tijdens piekperiodes reist.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Deselecteer gewoon 'Directe vluchten' om je reis op te delen, of ontdek misschien een nieuwe bestemming onderweg. Bekijk deze opties tussen ORF en MAD:
Philadelphia International Airport
Charlotte Douglas International Airport
O'Hare International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Norfolk International Airport (ORF) naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Op dit moment is 289 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. De beste prijs voor een retourticket is 576 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen door vraag en aanbod op het moment van boeken.
Het is meestal verstandig om van tevoren te boeken als je op zoek bent naar goedkope tickets van ORF naar MAD. Dit komt omdat luchtvaartmaatschappijen hun prijzen aanpassen op basis van de vraag, die meestal stijgt naarmate de vertrekdatum dichterbij komt.
De zoekfunctie 'Hele maand' toont je de goedkoopste vluchten van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport voor de hele maand. Het is een handige manier om een koopje te vinden als je reisplannen nog niet vaststaan.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We sturen je een melding zodra er een betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van ORF naar MAD.
Selecteer je ideale vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops met de filters. Je kunt ook je resultaten sorteren op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien voor vluchten van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.
Handige informatie over Norfolk International Airport (ORF)
ORF vind je op 2200 Norview Ave.
Wat betreft de punctualiteit van Norfolk International Airport tonen gegevens aan dat 79,56 % van de vluchten op tijd aankomt.
Norfolk International Airport ligt ongeveer 19 km van het centrum van Norfolk. Als je een taxi neemt, met een ridesharingdienst reist of zelf rijdt vanuit het centrum, ben je er in ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Reis je met het openbaar vervoer? Dan kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur en 20 minuten.
Op zoek naar een handig hotel vlak bij ORF? Als je een vroege vlucht van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport hebt, zorgen deze accommodaties ervoor dat je binnen enkele minuten bij je vertrekgate bent:
Aankomst op luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD)
Boek een hotel bij MAD als je een late vlucht van Norfolk International Airport naar luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas hebt. Installeer je in een van deze opties en maak je aankomst een stuk gemakkelijker:
Huur een huurauto op luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas en ontdek Madrid en omgeving op eigen gelegenheid. Record Go, Goldcar en Click and Rent zijn topverhuurders waarmee je hier kunt boeken.
Door je huurauto op luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas ongeveer een week van tevoren te boeken, krijg je de beste prijs.
Van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar het centrum van Madrid
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt ongeveer 18 km van het centrum van Madrid. De rit duurt ongeveer 25 minuten.
Met het openbaar vervoer ben je doorgaans 35 minuten onderweg.
Wanneer vliegen naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
April is de rustigste maand voor een vlucht van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport, terwijl juli de drukste is. Kies het ideale moment om naar Madrid te gaan op basis van je voorkeur voor een meer hectische of juist ontspannen ervaring.
Bij het boeken van je vlucht van Norfolk International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is het handig om rekening te houden met het soort weer waar je van houdt. Juli is de warmste maand in Madrid, met temperaturen tussen 17 °C en 36 °C.
Zoek naar goedkope tickets van ORF naar MAD in januari als je graag reist bij koelere omstandigheden. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen 0 °C en 11 °C.
Ontdek meer van Spanje
Je hebt Madrid gezien, nu is het tijd om andere delen van Spanje te verkennen. Reis ongeveer 275 km naar het noordoosten naar Zaragoza om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van Puente de Piedra tot Museo Pablo Gargallo en El Tubo – er is genoeg te beleven om je dagenlang bezig te houden.
Ongeveer 175 km ten westen van Madrid ligt Salamanca, een andere hoogtepunten bestemming in Spanje. Beleef het beste van deze stad met een bezoek aan Plaza Mayor, de Universiteit van Salamanca en de Pauselijke Universiteit van Salamanca.