Vliegen van Adelaide Airport (ADL) naar Nanjing Lukou International Airport (NKG): wat je moet weten
Nanjing valt in tijdzone UTC+8, wat twee uur en 30 minuten voor loopt op Adelaide.
Twee uur van tevoren aanwezig zijn bij internationale vluchten en een uur bij binnenlandse vluchten zijn reisregels die je beter kunt naleven. Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent voor je ADL–NKG-vlucht.
Bereid je voor op langere wachtrijen tijdens drukke maanden zoals januari. Voor internationale vluchten tot vier uur van tevoren arriveren en twee uur voor binnenlandse vluchten is verstandig.
Wil je onderweg nog een andere stad verkennen? Deselecteer dan 'Directe vluchten' bij het zoeken naar je ticket van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen ADL en NKG:
Melbourne Tullamarine Airport
Kuala Lumpur International Airport
Sydney (Kingsford Smith) Airport
Hoe vind je de goedkoopste vluchten van Adelaide Airport (ADL) naar Nanjing Lukou International Airport (NKG)
De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport is 306 €. Een retourticket kost momenteel 582 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid en wanneer je boekt.
Voor goedkope tickets van ADL naar NKG kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak lagere prijzen aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Met de functie 'Hele maand' zie je de goedkoopste vluchten van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport voor de hele maand. Een handige manier om een koopje te vinden als je reisdata flexibel zijn.
Mis nooit meer een aanbieding voor goedkope vluchten van ADL naar NKG door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of melding in de app zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Pas je reis aan met filters. Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Aanbevolen' of 'Goedkoopste eerst' vluchten van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport.
Handige informatie over Adelaide Airport (ADL)
Wat betreft de punctualiteit van Adelaide Airport laten de cijfers zien dat 75,6 % van de vluchten op tijd aankomt.
Van het centrum van Adelaide naar Adelaide Airport is het ongeveer 8 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 15 minuten met de auto, taxi of ridesharingdienst.
De reis met het openbaar vervoer duurt meestal 50 minuten.
Heb je een vroege vlucht van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport geboekt? Voorkom stress en gun jezelf wat extra slaap door te kiezen voor een van deze hotels vlak bij ADL:
Aankomst op Nanjing Lukou International Airport (NKG)
Als je met een late vlucht van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport aankomt, gaat er niets boven het gemak van een hotel vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en even later kun je al douchen en uitrusten in een van deze hotels bij NKG:
Ga verder dan Nanjing en ontdek plekken die niet op de meeste reisroutes staan met je eigen vervoer. Je kunt een huurauto op Nanjing Lukou International Airport huren bij Hertz.
Reserveer je huurauto vanaf Nanjing Lukou International Airport een paar weken van tevoren voor de beste deal. Als je tijdens het hoogseizoen reist, kun je het beste nog eerder boeken.
Van Nanjing Lukou International Airport (NKG) naar het centrum van Nanjing
NKG ligt aan Yingbin Rd.
Nanjing Lukou International Airport ligt ongeveer 40 km van het centrum van Nanjing. Met de auto ben je zo'n 40 minuten onderweg naar de binnenstad.
Wanneer vliegen naar Nanjing Lukou International Airport (NKG)
April is de drukste maand voor vluchten van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport. Voor minder drukte kun je het beste in februari naar Nanjing reizen.
Boek je vlucht van Adelaide Airport naar Nanjing Lukou International Airport voor juli als je Nanjing wilt verkennen tijdens de warmste maand. Verwacht dan temperaturen tussen de 22 °C en 34 °C.
Zoek naar goedkope tickets van ADL naar NKG in januari als je liever reist bij koelere temperaturen. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen de −3 °C en 11 °C.
Ontdek meer van China
Je hebt Nanjing gezien, nu is het tijd om andere uithoeken van China te ontdekken. Reis ongeveer 275 km naar het oosten naar Shanghai om de topattracties af te vinken. Van The Bund Sightseeing Avenue tot Yu Garden en Shanghai Tower – er is genoeg te beleven.
Wuhan is nog een populaire bestemming in China en ligt ongeveer 450 km ten westen van Nanjing. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Yellow Crane Tower, East Lake en het Hubei Provincial Museum.