Vliegen van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport (BWI) naar Tokio: wat je moet weten
Tokio loopt 13 uur voor op Washington DC, waar Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport ligt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.
Zorg dat je voldoende tijd hebt voor je vlucht van BWI naar Tokio. Een goede vuistregel is om twee uur voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten op de luchthaven te zijn.
Tijdens drukke maanden zoals juli is het verstandig om eerder dan normaal naar de luchthaven te gaan. Plan om twee uur voor een binnenlandse vlucht en vier uur voor internationale vluchten aan te komen wanneer je tijdens het hoogseizoen reist.
Een tussenstop is de perfecte gelegenheid om je reis te onderbreken en misschien zelfs een andere stad te verkennen. Wanneer je zoekt naar vliegtickets van BWI naar Tokio, deselecteer dan het vakje 'Directe vluchten' om te zien waar je onderweg kunt stoppen. Populaire opties zijn:
O'Hare International Airport (ORD)
Denver International Airport (DEN)
Los Angeles International Airport (LAX)
De reis van het centrum van Washington DC naar BWI duurt ongeveer 1 uur en 30 minuten met het openbaar vervoer. Als je een taxi deelt, zelf rijdt of een taxi neemt, leg je de 40 km af in ongeveer 50 minuten, afhankelijk van de verkeersdrukte.
Wil je zorgeloos aan je reis beginnen? Verblijf dan in de buurt van BWI. Of je nu een vroege vlucht hebt van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze hotels stellen gemak voorop:
Wat betreft de stiptheid van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport: 77,13 % van de vluchten houdt zich aan de geplande aankomsttijd.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport (BWI) naar Tokio
325 € is momenteel de laagste prijs voor een enkele reis van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio. Retourtickets zijn er vanaf 661 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van vraag en beschikbaarheid.
Voor goedkope vluchten van BWI naar Tokio kun je het beste ruim van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden meestal de scherpste tarieven aan wanneer vluchten net in de verkoop gaan.
Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste tickets van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio voor de hele maand. Handig om een goede deal te vinden als je flexibel bent met je reisdatums.
Blijf op de hoogte van aanbiedingen voor goedkope vluchten van BWI naar Tokio door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt dan een e-mail of pushmelding in de app zodra er een nieuw laag tarief beschikbaar is.
Pas je zoekopdracht aan met filters. Selecteer je aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt de resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
De afstand van Haneda Airport (HND) naar het centrum van Tokio is ongeveer 16 km. Met de auto ben je er in ongeveer 15 minuten.
Boek een hotel in de buurt van HND als je een late vlucht hebt van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio. Kies een van deze accommodaties en maak je aankomstdag wat gemakkelijker:
Ga op pad met een huurauto van Haneda Airport. Boek je vervoer bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en verken Tokio en omgeving in je eigen tempo.
Door je huurauto van Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren te reserveren voor je vlucht van BWI naar Tokio, kun je vaak het beste tarief bemachtigen.
Je vindt HND op het adres 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Zodra je vlucht van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio is geland, bereik je het stadscentrum in ongeveer een uur met de auto. Het centrum van Tokio ligt zo'n 65 km van Narita International Airport (NRT).
Hang het 'niet storen'-bordje aan je deur en kom tot rust in een hotel bij NRT. Hier zijn enkele opties waar je kunt inchecken na je BWI–Tokio-vlucht:
De snelste manier om je bestemming te bereiken is met een huurauto van Narita International Airport. Haal je auto op bij Airport Car Rental, JDM Rent a car of Miki Car Rental en je bent zo onderweg.
Zorg dat je de beste opties bemachtigt. Door je rit vanaf NRT vier weken van tevoren te boeken krijg je vaak betere prijzen en een ruimere keuze aan huurauto's.
Je vindt Narita International Airport op 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste tijd om naar Tokio te gaan
Overweeg je reisdatums zorgvuldig voordat je je vlucht van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport (BWI) naar Tokio boekt. De stad bruist van leven tijdens het hoogseizoen, maar hotelprijzen liggen dan doorgaans hoger en attracties kunnen druk zijn. Ga in het laagseizoen naar Tokio als je van een meer ontspannen sfeer houdt.
Boek een vliegticket van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio met vertrek in augustus als je de stad tijdens de warmste maand wilt bezoeken. Je kunt temperaturen verwachten tussen de 26 °C en 29 °C.
Februari kent gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar een goedkoop ticket van BWI naar Tokio als je van koelere omstandigheden houdt.
Meer over Tokio
Vervolg je reis naar Tokio goed door de perfecte plek om te verblijven te kiezen. Nadat je je vlucht van Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport naar Tokio hebt geboekt, kun je onze selectie hotels verkennen, waaronder:
De Senso-ji-tempel en Tokyo Tower zijn een paar topattracties om aan je Tokio-bucketlist toe te voegen. Houd het avontuur gaande door een kijkje te nemen bij Mag's Park Rooftop en Shibuya Crossing.
Ontdek meer van Japan
Tokio heeft genoeg te bieden, maar er zijn zoveel andere uithoeken van Japan die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, een stad die je constant in beweging houdt. Bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan.
Nagoya is een andere bekende bestemming in Japan en ligt ongeveer 260 km ten westen van Tokio. Een reis naar deze stad is niet compleet zonder een bezoek aan Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.