Vliegen van Liverpool John Lennon Airport (LPL) naar Podgorica Airport (TGD): wat je moet weten
Podgorica ligt een uur voor op Liverpool en valt in tijdzone UTC+1.
Zorg dat je op tijd op de luchthaven bent, zodat je je LPL–TGD-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren bij internationale vluchten en een uur van tevoren bij binnenlandse vluchten om een sprint op het laatste moment naar je gate te voorkomen.
Tijdens drukke maanden zoals augustus kun je beter eerder dan gewoonlijk op de luchthaven zijn. Plan om twee uur voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten aan te komen wanneer je tijdens het hoogseizoen vliegt.
Wij maken het eenvoudig om een vlucht met tussenstop te boeken. Om al je opties voor tickets van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport te zien, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om je gekozen stad te verkennen. Interessante tussenstops tussen LPL en TGD zijn onder andere:
Frederic Chopin Airport
Wroclaw Airport
J. Paul II International Airport Krakow-Balice
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Liverpool John Lennon Airport (LPL) naar Podgorica Airport (TGD)
Op dit moment is 48 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport. De beste prijs voor een retourticket is 97 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen door vraag en aanbod op het moment van boeken.
Het is vaak het beste om van tevoren te boeken als je op zoek bent naar goedkope tickets van LPL naar TGD. Dit komt omdat luchtvaartmaatschappijen hun prijzen aanpassen op basis van de vraag, die meestal stijgt naarmate de vertrekdatum dichterbij komt.
De tool 'Hele maand' toont je de goedkoopste vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport gedurende de hele maand. Het is een handige manier om een koopje te vinden als je datums flexibel zijn.
Goedkope vluchten van LPL naar TGD vinden was nog nooit zo makkelijk dankzij Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij laten je weten wanneer er een nieuwe deal beschikbaar is.
Pas je reis aan met filters. Kies je ideale vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Aanbevolen' of 'Snelste eerst' voor vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport.
Handige informatie over Liverpool John Lennon Airport (LPL)
74,3 % van de vluchten vanaf Liverpool John Lennon Airport komt op tijd aan op de bestemming.
De rit van het centrum van Liverpool naar Liverpool John Lennon Airport duurt ongeveer 30 minuten met de auto, afhankelijk van de verkeersdrukte. De afstand tussen de luchthaven en het stadscentrum bedraagt ongeveer 16 km.
Met het openbaar vervoer duurt de reis doorgaans 50 minuten.
Op zoek naar een handig hotel bij LPL? Heb je een vroege vlucht geboekt van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport? Dan bevinden deze accommodaties zich op steenworp afstand van je vertrekhal:
Aankomst op Podgorica Airport (TGD)
Heb je een late vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport? Overweeg dan een hotel in de buurt van TGD. Installeer je in een van deze accommodaties en sla de lange transfer over:
Huur een auto op Podgorica Airport en ontdek Podgorica en omgeving op eigen gelegenheid. Green Motion, U-Save en Surprice zijn betrouwbare aanbieders waar je uit kunt kiezen.
Door je huurauto ongeveer twee weken van tevoren te boeken op Podgorica Airport vergroot je de kans op een scherpe deal.
Van luchthaven Podgorica (TGD) naar het centrum van Podgorica
De rit van luchthaven Podgorica naar het centrum van Podgorica duurt ongeveer 10 minuten en de afstand bedraagt zo'n 10 km.
Wanneer vliegen naar Podgorica Airport (TGD)
De rustigste maand voor een vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport is maart, terwijl augustus de drukste maand is. Kies het ideale moment voor je bezoek aan Podgorica op basis van je voorkeur voor een meer levendige of juist rustige ervaring.
Boek je vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Podgorica Airport voor augustus als je Podgorica wilt bezoeken in de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 15 °C en 33 °C.
Zoek naar goedkope tickets van LPL naar TGD in januari als je houdt van reizen in koelere omstandigheden. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen de -6 °C en 11 °C.
Ontdek meer van Montenegro
Nikšić is slechts een van de vele plekken in Montenegro die wachten om ontdekt te worden nadat je Podgorica hebt verkend. Op ongeveer 50 km naar het noordwesten vind je de belangrijkste attracties zoals Discgolfterrein Trebjesa, Manitovac Park en het Krupac-meer.
Herceg Novi ligt ongeveer 55 km ten westen van Podgorica en is een andere essentiële stop in Montenegro. Ontdek wat deze bestemming te bieden heeft bij het kinderpark, Dog Garo en het strand van Dobrec.