Vliegen van Toronto naar Carrasco International Airport (MVD): wat je moet weten
Bij het plannen van je vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport (MVD) heb je keuze uit verschillende vertrekpunten. Je kunt vertrekken vanaf Pearson International Airport (YYZ), Billy Bishop Toronto City Airport (YTZ) of Region of Waterloo International Airport (YKF).
Carrasco International Airport ligt in Montevideo. De stad valt in tijdzone UTC-3 en loopt één uur voor op Toronto.
Twee uur van tevoren voor internationale vluchten en één uur voor binnenlandse vluchten – dat zijn de gouden reisregels. Zorg ervoor dat je op tijd bent om je vlucht van Toronto naar MVD te halen.
Reis je tijdens een drukke periode zoals openbare of schoolvakanties? Houd dan rekening met langere wachtrijen bij de beveiliging en check-in. Om aan de veilige kant te zitten, kun je tot vier uur van tevoren aankomen voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Luchthavens in Toronto
Pearson International Airport (YYZ)
De reis van het centrum van Toronto naar YYZ duurt ongeveer 50 minuten met het openbaar vervoer. Als je rijdt, een taxi neemt of een ritdienst gebruikt, leg je de 27 km af in ongeveer 25 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Wil je ontspannen aan je reis beginnen? Verblijf dan in de buurt van Pearson International Airport. Of je nu een vroege vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport hebt of gewoon niet van haast houdt, deze hotels bieden de perfecte oplossing:
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Pearson International Airport komt 63,97 % op tijd aan op de bestemming.
Billy Bishop Toronto City Airport (YTZ)
Vanuit het centrum van Toronto bereik je YTZ in ongeveer 35 minuten met de auto (afhankelijk van de verkeersdrukte). Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 40 minuten voor een afstand van zo'n 3 km.
Begin je vakantie alvast met een extra nachtje weg van huis. Voordat je je vlucht van Toronto naar MVD neemt, kun je tot rust komen in een van deze hotels bij Billy Bishop Toronto City Airport:
Wat betreft de stiptheid van vluchten heeft Billy Bishop Toronto City Airport een punctualiteitspercentage van 62,09 % voor aankomende vluchten.
Region of Waterloo International Airport (YKF)
YKF ligt ongeveer 105 km van het centrum van Toronto. De rit van het stadscentrum naar de luchthaven duurt ongeveer 1 uur en 15 minuten. Als je van plan bent om het openbaar vervoer te gebruiken, kun je rekenen op een reis van ongeveer 4 uur en 5 minuten.
Haal de onzekerheid uit je vertrekdag — verblijf dicht bij Region of Waterloo International Airport en weet zeker dat je op tijd bij je gate bent. Check de dag van tevoren in bij een van deze hotels als je een vroege vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport hebt geboekt:
Luchthavens hebben een punctualiteitsscore die bijhoudt hoe vaak vluchten op tijd op hun bestemming aankomen. Voor YKF ligt dit percentage op 63,64 %.
Over Carrasco International Airport (MVD)
Overweeg een hotel dicht bij MVD te boeken als je een late vlucht hebt van Toronto naar Carrasco International Airport. Kies een van deze accommodaties en bespaar jezelf de moeite van een lange transfer:
Begin meteen met ontdekken door een huurauto op Carrasco International Airport op te halen. Huur een auto bij Dollar, Punta Car of FlexWays en ontdek veel meer dan alleen de bekende toeristische trekpleisters van Montevideo.
Voor de laagste prijs boek je je auto ongeveer drie weken van tevoren, voordat je vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport vertrekt.
Van Carrasco International Airport (MVD) naar het centrum van Montevideo
Carrasco International Airport ligt ongeveer 18 km van het centrum van Montevideo. Als je een taxi neemt of een auto huurt, is het handig om van tevoren wat onderzoek te doen om je reis zo soepel mogelijk te laten verlopen. Reistijden kunnen variëren afhankelijk van het tijdstip en de verkeersdrukte.
Met het openbaar vervoer ben je ongeveer 55 minuten onderweg.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Toronto naar Carrasco International Airport (MVD)
De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Toronto naar Carrasco International Airport is 277 €. Voor een retourvlucht op deze route is de beste prijs 575 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en wanneer je boekt.
Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van Toronto naar MVD. Tarieven stijgen meestal naarmate de vraag toeneemt, dus hoe dichter je vertrekdatum nadert, hoe meer je waarschijnlijk betaalt.
Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste tickets van Toronto naar Carrasco International Airport voor elke maand. Het is een handige manier om een goede deal te verkrijgen als je plannen flexibel zijn.
Je hoeft niet elke dag te zoeken om erachter te komen of de prijzen zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We sturen je een melding zodra er een lager tarief beschikbaar komt voor vliegtickets van Toronto naar MVD.
Filters maken het makkelijker om een goede deal te vinden voor je vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport. Kies de luchtvaartmaatschappijen, vluchttijden en tussenstops die bij je passen. Sorteer de resultaten vervolgens op 'Goedkoopste eerst' om snel de beste prijs te vinden.
De beste tijd om van Toronto naar Carrasco International Airport (MVD) te vliegen
Houd rekening met de drukte die je zoekt bij het kiezen van je reisdatum. April is de rustigste maand om naar Montevideo te gaan. In juni boeken de meeste mensen vluchten van Toronto naar Carrasco International Airport (MVD), wat ideaal kan zijn als je graag reist wanneer het drukker is.
De warmste maand in Montevideo is januari, met temperaturen tussen de 18 °C en 30 °C. Boek dan je vliegticket van Toronto naar MVD als je van dit soort weer houdt.
Juli kent temperaturen tussen de 6 °C en 15 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van Toronto naar Carrasco International Airport als je wilt reizen wanneer het koeler is.
Meer over Montevideo
Ben je op zoek naar een plek om tot rust te komen? Hier vind je de beste accommodaties in Montevideo. Bekijk deze hotels nadat je je vlucht van Toronto naar Carrasco International Airport hebt geboekt:
Museo del Futbol en Teatro Solís zijn slechts twee van de populaire bezienswaardigheden die je op je Montevideo-reisschema kunt zetten. Zet het avontuur voort met een bezoek aan Museo de la Memoria.
Ontdek meer van Uruguay
Maldonado is slechts een van de vele steden in Uruguay die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Montevideo hebt verkend. Op ongeveer 100 km naar het oosten vind je populaire attracties zoals Plaza San Miguel, Parada 25 - Playa Mansa en Laguna del Diario.
Mercedes is een andere topbestemming in Uruguay en ligt ongeveer 260 km ten noordwesten van Montevideo. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Espacio Memoria, Plaza Rivera en de Rosedal.