Vliegen van M.R. Stefanik Airport (BTS) naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD): wat je moet weten
Bratislava en Madrid liggen beide in tijdzone UTC+1. Er is dus geen tijdsverschil waar je rekening mee hoeft te houden.
Zorg dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van BTS naar MAD. Het is verstandig om minimaal twee uur van tevoren op de luchthaven te zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Vlieg je in een drukke maand zoals juli? Schoolvakanties en andere populaire reisperiodes kunnen zorgen voor langere wachtrijen bij de beveiliging. Houd hier rekening mee en kom tot wel vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Wij maken het eenvoudig om een vlucht met tussenstop te boeken. Om je opties voor tickets van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport te bekijken, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de stad van je keuze te bezoeken. Populaire tussenstops tussen BTS en MAD zijn:
Palma de Mallorca Airport
Stansted Airport
Sofia Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van M.R. Stefanik Airport (BTS) naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Op dit moment is 35 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport. Voor een retourticket is de beste prijs 87 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van BTS naar MAD boek je het beste zo vroeg mogelijk. Luchtvaartmaatschappijen bieden doorgaans hun scherpste tarieven aan zodra vluchten beschikbaar komen.
Goedkope vluchten van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport vind je makkelijker als je flexibel bent met je reisdata. Gebruik de zoekfunctie 'Hele maand' om de laagste tarieven per maand te bekijken en een geweldige deal te scoren.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald als je een Prijsalarm instelt. We houden je op de hoogte zodra de prijs verandert voor goedkope vluchten van BTS naar MAD.
Vind de juiste vlucht voor jou met behulp van de filters. Om vluchten 'Aanbevolen', 'Goedkoopste eerst' of 'Snelste eerst' van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport te zien, gebruik je de functie 'Sorteren op'. Je kunt resultaten ook filteren op luchtvaartmaatschappij, vertrek- en aankomsttijden, en reisduur.
Handige informatie over M.R. Stefanik Airport (BTS)
Wat betreft de stiptheid van M.R. Stefanik Airport: 65,09 % van de vluchten komt op tijd aan.
M.R. Stefanik Airport ligt ongeveer 13 km van het centrum van Bratislava. Als je een taxi neemt, met een ritdienst gaat of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt de rit ongeveer 15 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Met het openbaar vervoer kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 40 minuten.
Op zoek naar een handig hotel bij BTS? Als je een vroege vlucht hebt van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport, dan brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij de incheckbalie:
Aankomst op Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Als je laat aankomt met een vlucht van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport, wil je natuurlijk niet nog een lange reis naar je hotel maken. Check daarom in bij een van deze accommodaties vlak bij MAD:
Bepaal je eigen route met een huurauto vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Haal een auto op bij Record Go, Goldcar of Click and Rent en ontdek Madrid en omgeving op je eigen tempo.
Voor de beste prijs reserveer je je huurauto vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ongeveer een week van tevoren.
Van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar het centrum van Madrid
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt op ongeveer 18 km van het centrum van Madrid. Met de auto ben je er in zo'n 25 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 35 minuten.
Wanneer vliegen naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Juli is de drukste maand voor vluchten van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Wil je de drukte vermijden? Vlieg dan in april naar Madrid.
Boek je vlucht van M.R. Stefanik Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport voor juli als je Madrid wilt bezoeken in de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen 17 °C en 36 °C.
Januari heeft gemiddelde temperaturen tussen 0 °C en 11 °C. Zoek dan naar goedkope tickets van BTS naar MAD als je liever in koelere omstandigheden reist.
Ontdek meer van Spanje
Madrid heeft veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere delen van Spanje die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 275 km ten noordoosten van Madrid ligt Zaragoza – een reis die je in beweging houdt. Mis topattracties zoals de Puente de Piedra, het Museo Pablo Gargallo en El Tubo niet.
Ongeveer 175 km ten westen van Madrid ligt Salamanca – een andere essentiële stop in Spanje. Begin je sightseeing bij de Plaza Mayor, de Universidad de Salamanca en de Pontifical University of Salamanca.