Vliegen van Princess Juliana International Airport (SXM) naar Las Americas International Airport (SDQ): wat je moet weten
Met een directe vlucht van Princess Juliana International Airport naar Las Americas International Airport ben je gemiddeld 1 uur en 30 minuten onderweg.
Philipsburg en Santo Domingo liggen beide in tijdzone UTC-4. Dit betekent dat je je horloge niet hoeft bij te stellen na aankomst.
Je hebt keuze uit 34 wekelijkse vluchten van Princess Juliana International Airport naar Las Americas International Airport. De vroegste vlucht vertrekt om 08:10 met Arajet. Arajet verzorgt ook de laatste vlucht van de dag om 20:25.
Zorg dat je voldoende tijd hebt voor je SXM–SDQ-vlucht. Als vuistregel geldt: wees twee uur van tevoren op het vliegveld voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
In drukke maanden zoals februari kun je langere rijen verwachten. Voor internationale vluchten tot vier uur van tevoren aanwezig zijn en twee uur voor binnenlandse vluchten is dan verstandig.
Arajet is je ticket om Santo Domingo te verkennen (en misschien zelfs andere spannende delen van de Dominicaanse Republiek!). Bekijk de directe vluchten van Princess Juliana International Airport naar Las Americas International Airport die deze maatschappij aanbiedt.
Arajet staat bovenaan de lijst voor boekingen op deze route.
Wij maken het makkelijk om een vlucht met overstap te boeken. Om al je opties voor tickets van Princess Juliana International Airport naar Las Americas International Airport te zien, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een overstap die lang genoeg is om de stad van je keuze te bezoeken. Overstappen tussen SXM en SDQ zijn onder andere:
Luis Munoz Marin International Airport
Norman Manley International Airport
Tocumen International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Princess Juliana International Airport (SXM) naar Las Américas International Airport (SDQ)
Op dit moment is 171 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport. Voor een retourticket is de beste prijs 287 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor de goedkoopste tickets van SXM naar SDQ kun je het beste zeven maanden van tevoren boeken.
Juni is de goedkoopste maand voor vluchten van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport. Heb je flexibele reisdata? Gebruik dan de functie 'Hele maand' om de laagste prijzen te bekijken.
Met een Prijsalarm hoef je niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald. We sturen je automatisch een update zodra er een betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van SXM naar SDQ.
Vind de perfecte vlucht met behulp van onze filters. Gebruik de functie 'Sorteren op' om vluchten van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport te bekijken op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen'. Je kunt ook filteren op vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappij en aantal tussenstops.
Handige informatie over Princess Juliana International Airport (SXM)
54,17 % van de vluchten die vertrekken vanaf Princess Juliana International Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Princess Juliana International Airport ligt ongeveer 11 km van het centrum van Philipsburg. Met de taxi, een gedeelde rit of je eigen vervoer ben je er vanuit het centrum in ongeveer 25 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Heb je een vroege vlucht geboekt van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport? Voorkom de stress van haastig naar de luchthaven rijden (en gun jezelf wat extra slaap) door een van deze hotels dicht bij SXM te kiezen:
Aankomst op Las Americas International Airport (SDQ)
Boek een hotel in de buurt van SDQ als je een late vlucht hebt van Princess Juliana International Airport naar Las Americas International Airport. Kies een van deze accommodaties en bespaar jezelf het gedoe van een lange transfer:
Ga waar je wilt, wanneer je wilt met een huurauto vanaf Las Americas International Airport. Haal een auto op bij Final Rentals, FlexWays of INFINITY RENT en ontdek Santo Domingo en omgeving.
Zorg voor de laagste prijs door je huurauto vanaf Las Americas International Airport ongeveer een week van tevoren te boeken.
Van Las Américas International Airport (SDQ) naar het centrum van Santo Domingo
De rit van Las Américas International Airport naar het centrum van Santo Domingo duurt ongeveer 30 minuten. De afstand bedraagt zo'n 32 km.
Wanneer vliegen naar Las Américas International Airport (SDQ)
Het is tijd om je reisdata te kiezen voor je vlucht van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport. Januari is de populairste maand om naar Santo Domingo te reizen. Zoek je een rustigere sfeer? Dan kun je het beste in mei gaan.
Boek je vlucht van Princess Juliana International Airport naar Las Américas International Airport voor september als je Santo Domingo wilt bezoeken in de warmste maand. Je kunt dan temperaturen verwachten tussen de 23 °C en 33 °C.
Zoek naar goedkope tickets van SXM naar SDQ in februari als je van koelere omstandigheden houdt. De temperaturen zijn dan het laagst, gemiddeld tussen de 19 °C en 29 °C.
Ontdek meer van de Dominicaanse Republiek
Je hebt Santo Domingo gezien, nu is het tijd om andere delen van de Dominicaanse Republiek te verkennen. Reis ongeveer 13 km naar het oosten naar Santo Domingo Este om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van Museo Las Tres Aves tot Billeteros Park en Abuela Mota Final Resting Place – er is genoeg om je dag te vullen.
Als je nog een prachtige bestemming in de Dominicaanse Republiek wilt ontdekken, overweeg dan San Pedro de Macorís, ongeveer 64 km ten oosten van Santo Domingo. El Parquecito, Patrimonio arquitectónico de la ciudad de San Pedro de Macoris en Museo Cultural San Pedro zijn absolute hoogtepunten.

