Vliegen van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ): Dit moet je weten
Bij het plannen van je vlucht van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ) heb je keuze uit verschillende luchthavens. Pearson International Airport (YYZ), Billy Bishop Toronto City Airport (YTZ) en Region of Waterloo International Airport (YKF) zijn de belangrijkste opties in Toronto.
San Andres Island valt in tijdzone UTC-5, wat één uur achterloopt op Toronto. Gustavo Rojas Pinilla Airport ligt op San Andres Island.
Zorg dat je op tijd op de luchthaven bent voor je vlucht van Toronto naar ADZ. Wees er minstens twee uur van tevoren bij internationale vluchten en een uur van tevoren bij binnenlandse vluchten om gehaast naar je gate te moeten rennen te voorkomen.
Reis je tijdens een drukke periode zoals feestdagen of schoolvakanties? Reken dan op langere rijen bij de beveiliging en check-in. Voor de zekerheid kun je tot vier uur van tevoren aankomen bij internationale vluchten en twee uur bij binnenlandse vluchten.
Luchthavens in Toronto
Pearson International Airport (YYZ)
De reis van het centrum van Toronto naar YYZ duurt ongeveer 50 minuten met het openbaar vervoer. Als je een taxi neemt, zelf rijdt of gebruikmaakt van een ritdienst, leg je de 27 km af in ongeveer 25 minuten, afhankelijk van de verkeersdrukte.
Heb je een vroege vlucht van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport? Vermijd de last-minute stress naar de terminal (en gun jezelf wat extra kostbare slaap) door een van deze hotels bij Pearson International Airport te kiezen:
Wat betreft de punctualiteit van Pearson International Airport: 63,97 % van de vluchten houdt zich aan de geplande aankomsttijd.
Billy Bishop Toronto City Airport (YTZ)
Vanuit het centrum van Toronto reis je met het openbaar vervoer in ongeveer 40 minuten naar YTZ. De luchthaven ligt op zo'n 3 km afstand en met de auto ben je er in ongeveer 35 minuten.
Wil je nog een extra nachtje wegblijven voordat je aan boord gaat van je vlucht van Toronto naar ADZ? Check in bij een hotel in de buurt van Billy Bishop Toronto City Airport voordat je vakantie officieel begint. Deze accommodaties staan voor je klaar:
Wat betreft stiptheid heeft Billy Bishop Toronto City Airport een percentage van 62,09 % voor vluchten die op tijd aankomen.
Region of Waterloo International Airport (YKF)
YKF ligt ongeveer 105 km van het centrum van Toronto. Rijden vanuit het stadscentrum naar de terminal duurt ongeveer 1 uur en 15 minuten. Als je van plan bent om het openbaar vervoer te nemen, kun je rekenen op een reis van ongeveer 4 uur en 5 minuten.
Rust wat langer uit, doe het wat rustiger aan en haal alsnog ruim op tijd je vlucht van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport. Deze accommodaties bij Region of Waterloo International Airport maken de vertrekdag een fluitje van een cent bij een vroege vlucht:
Vluchten die vanaf YKF vertrekken, komen 63,64 % van de tijd op tijd aan op hun bestemming.
Over Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport is nog een lange reis naar je hotel. Boek daarom een van deze accommodaties vlak bij ADZ:
Hoe vind je de goedkoopste vluchten van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ)
De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport is 228 €. Voor een retourvlucht op deze route is de beste prijs 431 €. Afhankelijk van wanneer en hoe ver van tevoren je boekt, kunnen deze tarieven wijzigen.
Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van Toronto naar ADZ. Tarieven hebben de neiging te stijgen naarmate het vliegtuig voller raakt, dus hoe dichter je vertrekdatum nadert, hoe meer je waarschijnlijk zult betalen.
Betaalbare tickets van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport zijn makkelijker te vinden wanneer je flexibel bent met je planning. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' te gebruiken om tarieven per maand te vergelijken en vlieg op de goedkoopste dag.
Je hoeft niet elke dag te zoeken om erachter te komen of prijzen zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We laten je weten zodra er een betere deal is voor vliegtickets van Toronto naar ADZ.
Pas je zoekopdracht aan met filters. Kies je aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport.
De beste tijd om van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ) te vliegen
Denk goed na over wat voor soort vakantie je wilt wanneer je je reis plant. April is de rustigste maand om naar San Andrés Island te gaan. In augustus boeken de meeste mensen vluchten van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport (ADZ), wat ideaal kan zijn als je juist houdt van reizen in de drukkere periodes.
Boek een vliegticket van Toronto naar ADZ met vertrek in september als je de bestemming graag wilt ervaren tijdens de warmste maand. Je kunt dan temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C verwachten op San Andrés Island.
In februari liggen de temperaturen tussen de 24 °C en 27 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport als je liever reist bij wat koelere omstandigheden.
Meer over San Andrés
Als je een comfortabel verblijf zoekt, vind je hier de beste accommodaties in San Andrés. Bekijk deze opties zodra je je vlucht van Toronto naar Gustavo Rojas Pinilla Airport hebt geboekt:
Er valt zoveel te ontdekken in deze stad dat het lastig kan zijn om te weten waar je moet beginnen. Playa San José isla de San Andrés, San Andrés en Playa de Spratt Bight zijn absolute hoogtepunten die op elke San Andrés-reisroute thuishoren.