Goedkope vluchten van Madrid (MAD) naar Kingston Norman Manley (KIN)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Madrid naar Kingston Norman Manley

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Kingston Norman Manley te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Kingston Norman Manley zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Madrid naar Kingston Norman Manley

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van de luchthaven Madrid naar Kingston Norman Manley? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 803 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Madrid naar Kingston Norman Manley

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Madrid naar Kingston Norman Manley momenteel het goedkoopst zijn in juni.

Alternatieve routes van Madrid naar Kingston Norman Manley

Vergelijk hieronder routes van Madrid naar Kingston. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Kingston Norman Manley.

Vluchtinformatie van Madrid naar Kingston

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden665 €
Goedkoopste maand om te vliegennovember

Goedkope vliegtickets van Madrid naar Kingston Norman Manley vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Madrid naar Kingston Norman Manley is 665 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Madrid naar Kingston Norman Manley. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 665 €.
Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Madrid naar Kingston Norman Manley vliegen in juli 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Madrid naar Kingston Norman Manley is meestal november.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Madrid naar luchthaven Kingston Norman Manley momenteel het goedkoopst zijn op dinsdag 24 november 2026.
Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Madrid en luchthaven Kingston Norman Manley. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Kingston Norman Manley wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Kingston te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

Air Canada biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Kingston Norman Manley.

Reizen van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Norman Manley International Airport (KIN): wat je moet weten

  • Kingston valt in tijdzone UTC-5, wat zes uur achterloopt op Madrid.

  • Zorg dat je op tijd bent voor je MAD–KIN-vlucht door voldoende tijd in te plannen om door de luchthaven te navigeren en je gate te vinden. De algemene regel is twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.

  • Tijdens drukke maanden zoals juli is het verstandig om ruim op tijd naar de luchthaven te gaan. Plan twee uur extra voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten wanneer je tijdens het hoogseizoen reist.

  • Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport. Vink simpelweg 'Directe vluchten' uit om je reis op te delen of geniet van een omweg naar een nieuwe en interessante bestemming. Hier zijn enkele opties tussen MAD en KIN:

    • John F. Kennedy International Airport

    • Pearson International Airport

    • London Gatwick Airport

Hoe je de goedkoopste vluchten vindt van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Norman Manley International Airport (KIN)

  • Op dit moment is 341 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport. De beste prijs voor een retourticket is 665 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.

  • Voor goedkope tickets van MAD naar KIN kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden meestal hun beste tarieven aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.

  • Met de tool 'Hele maand' zie je de goedkoopste vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport voor de hele maand. Het is een uitstekende manier om een koopje te vinden als je reisdata flexibel zijn.

  • Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van MAD naar KIN door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of melding via de app zodra er een nieuw gereduceerd tarief beschikbaar komt.

  • Ontdek de ideale vlucht voor jou met behulp van de filters. Om vluchten te bekijken op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen' van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport, gebruik je de tool 'Sorteren op'. Je kunt resultaten ook filteren op luchtvaartmaatschappij, vertrek- en aankomsttijden, en reisduur.

Handige informatie over Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)

  • Wat betreft de punctualiteit van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport: uit gegevens blijkt dat 78,23 % van de vluchten op tijd aankomt.

  • Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt ongeveer 18 km van het centrum van Madrid. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van een ritdienst of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt de rit zo'n 25 minuten, afhankelijk van het verkeer.

  • De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 35 minuten.

  • Op zoek naar een handig hotel bij MAD? Als je een vroege vlucht hebt van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport, dan zorgen deze accommodaties ervoor dat je op steenworp afstand van je vertrekgate slaapt:

Aankomst op Norman Manley International Airport (KIN)

  • Als je landt met een late vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en geniet kort daarna van een douche en welverdiende rust in een van deze accommodaties bij KIN:

  • Ga nieuwe avonturen aan door een huurauto op Norman Manley International Airport te huren. Pak een set wielen bij Island Car Rentals, Alamo of Final Rentals en ontdek veel meer dan alleen de bekendste bezienswaardigheden van Kingston.

  • Voor de laagste prijs reserveer je je huurauto op Norman Manley International Airport ongeveer drie weken van tevoren.

Van Norman Manley International Airport (KIN) naar het centrum van Kingston

  • De rijtijd van Norman Manley International Airport naar het centrum van Kingston is ongeveer 35 minuten. De afstand bedraagt zo'n 24 km.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis naar het centrum ongeveer 1 uur.

Wanneer vliegen naar Norman Manley International Airport (KIN)

  • Augustus is de drukste maand voor vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport. Voor minder drukte kun je het beste in mei naar Kingston reizen.

  • De warmste maand in Kingston is augustus, met temperaturen tussen 24 °C en 32 °C. Boek je vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Norman Manley International Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.

  • Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een voordelig ticket van MAD naar KIN in januari. De gemiddelde temperaturen liggen dan tussen 20 °C en 29 °C.

Ontdek meer van Jamaica

  • Spanish Town is slechts een van de vele steden in Jamaica die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Kingston hebt verkend. Op ongeveer 16 km naar het westen vind je topattracties zoals Angels Plaza, Cowan's Plaza en het Michael Paul Barker Estate.

  • Portmore is een andere bestemming die je zeker moet bezoeken in Jamaica en ligt ongeveer 8 km ten zuidwesten van Kingston. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Keimo Point, Wajo Plaza en de Hiking Trail.

De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.