Goedkope vluchten van Norfolk Internationaal (ORF) naar Tokio (TYOA)

Heen- en terugvlucht geselecteerd
Heen- en terugvlucht geselecteerd
herkomst
Voer de stad in van waaruit je vliegt of kies uit de onderstaande opties
Luchthavens in de buurt opnemen
    geselecteerd
    bestemming
    . Voer je bestemming in of kies een van onderstaande opties
    Luchthavens in de buurt opnemen
      geselecteerd
      Reizigers en reisklasse, 1 volwassene, Economy

      Vergelijk vluchtaanbiedingen van Norfolk Internationaal naar Tokio

      Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Tokio te vliegen

      Boek de beste ritprijs naar Tokio zonder extra kosten

      Voordelige vluchten van Norfolk Internationaal naar Tokio

      Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van Norfolk Internationaal naar Tokio? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 896 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.
      Hoe hebben we deze deals gevonden? De deals die je hier ziet, zijn de goedkoopste vliegtickets van Norfolk Internationaal naar Tokio in de afgelopen 4 dagen. Ze zijn onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.

      Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Norfolk Internationaal naar Tokio

      We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Norfolk Internationaal naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn in november.

      Alternatieve routes van Norfolk Internationaal naar Tokio

      Zoek je de goedkoopste, snelste of makkelijkste route van Norfolk Internationaal naar Tokio? Je kunt ook op de volgende luchthavens vliegen.

      Vluchtinformatie van Norfolk naar Tokio

      Goed om weten voor je vertrekt.
      Goedkoopste vlucht gevonden763 €
      Goedkoopste maand om te vliegenjanuari

      Goedkope vliegtickets van Norfolk Internationaal naar Tokio vinden: veelgestelde vragen

      Er zijn 3 vliegvelden in Tokio: Tokyo Haneda, Tokyo Narita en Ibaraki.
      De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Norfolk Internationaal naar Tokio is 763 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
      Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Norfolk Internationaal naar Tokio. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 763 €.
      Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Norfolk Internationaal naar Tokio vliegen in september 2026.
      De maand met de goedkoopste vliegtickets van Norfolk Internationaal naar Tokio is meestal januari.
      Als je vliegt vanaf luchthaven Norfolk Internationaal is de goedkoopste luchthaven in de buurt van Tokio Tokyo Haneda – dat is 16.5 km van het centrum van Tokio. We hebben vluchten naar deze luchthaven gevonden vanaf 763 €.
      Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Norfolk Internationaal naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn op dinsdag 26 januari 2027.
      Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Norfolk Internationaal en Tokio. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
      We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Tokio wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

      We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Tokio te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

      De gemiddelde temperatuur in september ligt meestal rond de 26°C. augustus is meestal de warmste maand in Tokio, met een gemiddelde temperatuur van rond de 33°C. Je kunt de minste regen verwachten in januari. De koudste maand is januari, met een gemiddelde temperatuur van 1°C. De regenachtigste maand is juni.
      Delta biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Tokio.

      Vliegen van Norfolk International Airport (ORF) naar Tokio: dit moet je weten

      • Tokio loopt 13 uur voor op Norfolk, waar Norfolk International Airport ligt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.

      • Voor een ontspannen reis kun je het beste twee uur van tevoren op het vliegveld zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vertrekken. Zo heb je genoeg tijd om in te checken voor je vlucht van ORF naar Tokio.

      • Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om wat eerder naar het vliegveld te gaan dan normaal. Plan om twee uur voor een binnenlandse vlucht te arriveren en vier uur voor internationale vluchten wanneer je tijdens het hoogseizoen reist.

      • Overweeg een tussenstop om mogelijk een goedkoper vliegticket van ORF naar Tokio te vinden. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit tijdens je zoekopdracht. Onderbreek je reis door te stoppen bij een van deze populaire opties:

        • O'Hare International Airport (ORD)

        • Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (ATL)

        • Denver International Airport (DEN)

      • De reis van het centrum van Norfolk naar ORF duurt ongeveer 1 uur en 20 minuten met het openbaar vervoer. Als je een taxi deelt, zelf rijdt of een taxi neemt, leg je de 10 km af in ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.

      • Op zoek naar een hotel in de buurt van ORF? Als je een vroege vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio hebt geboekt, brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij je vertrekhal:

      • Wat betreft de stiptheid van Norfolk International Airport: 79,56 % van de vluchten arriveert binnen het geplande tijdsbestek.

      • Je vindt ORF op 2200 Norview Ave.

      Hoe je de goedkoopste vluchten van Norfolk International Airport (ORF) naar Tokio vindt

      • 408 € is momenteel de laagste prijs voor een enkele reis van Norfolk International Airport naar Tokio. Retourtickets beginnen vanaf 763 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.

      • Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vastleggen van een goedkope vlucht van ORF naar Tokio. Tarieven hebben de neiging te stijgen naarmate stoelen volraken, dus hoe dichter je bij vertrek komt, hoe duurder je ticket kan worden.

      • De tool 'Hele maand' toont je de goedkoopste tickets van Norfolk International Airport naar Tokio voor de hele maand. Het is een geweldige manier om een goede deal te vinden als je reisdatums nog niet vaststaan.

      • Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We laten je weten zodra er een extra besparing is op goedkope vluchten van ORF naar Tokio.

      • Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen'.

      Luchthavens in Tokio

      Haneda Airport (HND)

      • Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.

      • Heb je een late vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio? Dan is er niets handiger dan overnachten vlak bij de terminal. Haal je koffers van de bagageband en ontspan daarna lekker onder de douche in een van deze hotels bij HND:

      • Huur een huurauto op Haneda Airport en verken Tokio en omgeving op eigen gelegenheid. Europcar, Nissan Rent a Car en Times zijn toonaangevende aanbieders waarmee je hier kunt boeken.

      • Verzeker jezelf van de laagste prijs door je huurauto ongeveer drie weken van tevoren te reserveren voor je vlucht van ORF naar Tokio vanaf Haneda Airport.

      • Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.

      Narita International Airport (NRT)

      • Narita International Airport (NRT) ligt ongeveer 65 km van het centrum van Tokio. Na je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio duurt het ongeveer een uur om met een taxi of ritdeeldienst het hart van de stad te bereiken.

      • Na je ORF–Tokio-vlucht kun je tot rust komen in een hotel bij NRT. Dit zijn enkele uitstekende accommodaties die je helpen voor een ontspannen verblijf:

      • De snelste manier om op je bestemming te komen is met een huurauto van Narita International Airport. Huur een auto bij Airport Car Rental, JDM Rent a car of Miki Car Rental en je kunt meteen op pad.

      • Bespaar op extra kosten. Door je huurauto vier weken van tevoren te reserveren op NRT, bespaar je geld.

      • Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.

      Beste reistijd voor Tokyo

      • Overweeg je reisdatums zorgvuldig voordat je je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokyo boekt. De stad bruist van leven tijdens het hoogseizoen, maar dan zijn de prijzen meestal hoger en kunnen attracties erg druk zijn. Bezoek Tokyo in het laagseizoen voor een meer ontspannen sfeer.

      • Denk bij het boeken van je vliegticket van Norfolk International Airport naar Tokyo na over het weer dat jij het prettigst vindt. Augustus is de warmste maand in Tokyo, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.

      • In februari liggen de gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar een voordelig ticket van ORF naar Tokyo als je van koelere omstandigheden houdt.

      Meer over Tokio

      • Nadat je je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio hebt geboekt, kies je een hotel dat je precies daar brengt waar je wilt zijn. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Tokio:

      • Elke geweldige vakantie verdient een paar mooie bezienswaardigheden. Senso-ji Temple Yogodo, Tokyo Tower en Mag's Park Rooftop Shibuya Crossing zijn absolute hoogtepunten voor je Tokio-reis.

      Ontdek meer van Japan

      • Je hebt Tokyo gezien, nu is het tijd om andere delen van Japan te verkennen. Reis ongeveer 400 km naar het westen naar Osaka om de belangrijkste bezienswaardigheden te bekijken. Van Osaka Castle tot Dotonbori en Universal Studios Japan – er staat je een bomvol programma te wachten.

      • Ongeveer 260 km ten westen van Tokyo ligt Nagoya, een andere essentiële stop in Japan. Begin je sightseeing bij Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.

      De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.