Vliegen van Norfolk International Airport (ORF) naar Tokio: dit moet je weten
Tokio loopt 13 uur voor op Norfolk, waar Norfolk International Airport ligt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.
Voor een ontspannen reis kun je het beste twee uur van tevoren op het vliegveld zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vertrekken. Zo heb je genoeg tijd om in te checken voor je vlucht van ORF naar Tokio.
Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om wat eerder naar het vliegveld te gaan dan normaal. Plan om twee uur voor een binnenlandse vlucht te arriveren en vier uur voor internationale vluchten wanneer je tijdens het hoogseizoen reist.
Overweeg een tussenstop om mogelijk een goedkoper vliegticket van ORF naar Tokio te vinden. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit tijdens je zoekopdracht. Onderbreek je reis door te stoppen bij een van deze populaire opties:
O'Hare International Airport (ORD)
Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (ATL)
Denver International Airport (DEN)
De reis van het centrum van Norfolk naar ORF duurt ongeveer 1 uur en 20 minuten met het openbaar vervoer. Als je een taxi deelt, zelf rijdt of een taxi neemt, leg je de 10 km af in ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Op zoek naar een hotel in de buurt van ORF? Als je een vroege vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio hebt geboekt, brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij je vertrekhal:
Wat betreft de stiptheid van Norfolk International Airport: 79,56 % van de vluchten arriveert binnen het geplande tijdsbestek.
Je vindt ORF op 2200 Norview Ave.
Hoe je de goedkoopste vluchten van Norfolk International Airport (ORF) naar Tokio vindt
408 € is momenteel de laagste prijs voor een enkele reis van Norfolk International Airport naar Tokio. Retourtickets beginnen vanaf 763 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vastleggen van een goedkope vlucht van ORF naar Tokio. Tarieven hebben de neiging te stijgen naarmate stoelen volraken, dus hoe dichter je bij vertrek komt, hoe duurder je ticket kan worden.
De tool 'Hele maand' toont je de goedkoopste tickets van Norfolk International Airport naar Tokio voor de hele maand. Het is een geweldige manier om een goede deal te vinden als je reisdatums nog niet vaststaan.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We laten je weten zodra er een extra besparing is op goedkope vluchten van ORF naar Tokio.
Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen'.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.
Heb je een late vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio? Dan is er niets handiger dan overnachten vlak bij de terminal. Haal je koffers van de bagageband en ontspan daarna lekker onder de douche in een van deze hotels bij HND:
Huur een huurauto op Haneda Airport en verken Tokio en omgeving op eigen gelegenheid. Europcar, Nissan Rent a Car en Times zijn toonaangevende aanbieders waarmee je hier kunt boeken.
Verzeker jezelf van de laagste prijs door je huurauto ongeveer drie weken van tevoren te reserveren voor je vlucht van ORF naar Tokio vanaf Haneda Airport.
Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Narita International Airport (NRT) ligt ongeveer 65 km van het centrum van Tokio. Na je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio duurt het ongeveer een uur om met een taxi of ritdeeldienst het hart van de stad te bereiken.
Na je ORF–Tokio-vlucht kun je tot rust komen in een hotel bij NRT. Dit zijn enkele uitstekende accommodaties die je helpen voor een ontspannen verblijf:
De snelste manier om op je bestemming te komen is met een huurauto van Narita International Airport. Huur een auto bij Airport Car Rental, JDM Rent a car of Miki Car Rental en je kunt meteen op pad.
Bespaar op extra kosten. Door je huurauto vier weken van tevoren te reserveren op NRT, bespaar je geld.
Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste reistijd voor Tokyo
Overweeg je reisdatums zorgvuldig voordat je je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokyo boekt. De stad bruist van leven tijdens het hoogseizoen, maar dan zijn de prijzen meestal hoger en kunnen attracties erg druk zijn. Bezoek Tokyo in het laagseizoen voor een meer ontspannen sfeer.
Denk bij het boeken van je vliegticket van Norfolk International Airport naar Tokyo na over het weer dat jij het prettigst vindt. Augustus is de warmste maand in Tokyo, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.
In februari liggen de gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar een voordelig ticket van ORF naar Tokyo als je van koelere omstandigheden houdt.
Meer over Tokio
Nadat je je vlucht van Norfolk International Airport naar Tokio hebt geboekt, kies je een hotel dat je precies daar brengt waar je wilt zijn. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Tokio:
Elke geweldige vakantie verdient een paar mooie bezienswaardigheden. Senso-ji Temple Yogodo, Tokyo Tower en Mag's Park Rooftop Shibuya Crossing zijn absolute hoogtepunten voor je Tokio-reis.
Ontdek meer van Japan
Je hebt Tokyo gezien, nu is het tijd om andere delen van Japan te verkennen. Reis ongeveer 400 km naar het westen naar Osaka om de belangrijkste bezienswaardigheden te bekijken. Van Osaka Castle tot Dotonbori en Universal Studios Japan – er staat je een bomvol programma te wachten.
Ongeveer 260 km ten westen van Tokyo ligt Nagoya, een andere essentiële stop in Japan. Begin je sightseeing bij Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.