Reizen van Jay Prakash Narayan International Airport (PAT) naar Calicut International Airport (CCJ): wat je moet weten
Patna en Kozhikode liggen beide in tijdzone UTC+5:30. Dit betekent dat er geen tijdsverschil is waar je rekening mee hoeft te houden.
Twee uur van tevoren aankomen voor een internationale vlucht en één uur voor een binnenlandse vlucht zijn gouden reisregels. Zorg ervoor dat je op tijd op het vliegveld bent voor je PAT-CCJ-vlucht.
Je kunt langere wachtrijen verwachten tijdens drukke maanden zoals februari. Als je tot vier uur van tevoren aankomt voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten, heb je ruim de tijd voor de veiligheidscontrole en het instappen.
Wij maken het heel eenvoudig om een vlucht met tussenstop te boeken. Om al je opties voor tickets van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport te zien, deselecteer je 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de stad van je keuze te bezoeken. Populaire tussenstops tussen PAT en CCJ zijn:
Chennai Airport
Chhatrapati Shivaji International Airport
Indira Gandhi International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Jay Prakash Narayan International Airport (PAT) naar Calicut International Airport (CCJ)
De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport is 66 €. Een retourvlucht kost momenteel 138 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Het is verstandig om van tevoren te boeken als je goedkope tickets van PAT naar CCJ wilt bemachtigen. Vliegticketprijzen zijn namelijk gebaseerd op vraag, en die neemt meestal toe naarmate de vertrekdatum dichterbij komt.
Ben je flexibel met je reisdata? Probeer dan de tool 'Hele maand'. Deze toont je de laagste prijs van elke maand bij het zoeken naar je vlucht van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We sturen je een melding zodra er een nieuwe deal is voor goedkope vluchten van PAT naar CCJ.
Pas je zoekopdracht aan met filters. Selecteer je ideale vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt de resultaten ook sorteren op 'Aanbevolen', 'Snelste eerst' of 'Goedkoopste eerst' voor vluchten van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport.
Handige informatie over Jay Prakash Narayan International Airport (PAT)
Wat betreft de punctualiteit van Jay Prakash Narayan International Airport tonen gegevens aan dat 77,64 % van de vluchten op tijd aankomt.
Van het centrum van Patna naar Jay Prakash Narayan International Airport is het ongeveer 19 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit ongeveer 50 minuten als je een gedeelde taxi, taxi neemt of zelf rijdt.
Reken met het openbaar vervoer op een reistijd van ongeveer 1 uur en 50 minuten.
Begin je vakantie ontspannen door in de buurt van PAT te verblijven. Of je nu een vroege vlucht hebt van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze accommodaties zijn ideaal:
Aankomst op Calicut International Airport (CCJ)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport is een lange reis naar je hotel. Boek daarom een van deze accommodaties vlak bij CCJ:
Van Calicut International Airport (CCJ) naar het centrum van Kozhikode
Calicut International Airport ligt ongeveer 27 km van Kozhikode. De rit naar het centrum duurt ongeveer 50 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis naar het centrum ongeveer 6 uur.
Wanneer vliegen naar Calicut International Airport (CCJ)
Het is tijd om je reisdata te kiezen voor je vlucht van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport. Januari is de drukste maand om Kozhikode te bezoeken. Ben je op zoek naar een meer ontspannen sfeer? Ga dan in april.
De warmste maand in Kozhikode is maart, met temperaturen tussen 23 °C en 33 °C. Boek je vluchten van Jay Prakash Narayan International Airport naar Calicut International Airport in deze maand als je van dit soort weer houdt.
Zoek naar goedkope tickets van PAT naar CCJ in januari als je van koelere omstandigheden houdt. De temperaturen zijn dan het laagst, gemiddeld tussen 21 °C en 31 °C.
Ontdek meer van India
Kozhikode heeft zijn eigen bijzondere charme, maar er zijn nog zoveel andere uithoeken van India die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 275 km ten noordoosten van Kozhikode ligt Bengaluru, dat je agenda goed gevuld zal houden. Begin met bezienswaardigheden zoals Bangalore Palace, Cubbon Park en de ISKCON Temple Bangalore.
Als je een andere kant van India wilt verkennen, ga dan naar Tirunelveli, ongeveer 355 km ten zuidoosten van Kozhikode. Smart City, Green Space Phase I, Ramalingam Nagar Park, Udaiyarpatti Lake en Master Kings Family behoren tot de hoogtepunten.