Goedkope vluchten van Rennes (RNS) naar Londen Gatwick (LGW)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Rennes naar Londen Gatwick

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Londen Gatwick te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Londen Gatwick zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Rennes naar Londen Gatwick

Ben je op zoek naar lastminutevluchten of de beste heen-en terugvlucht van Rennes naar Londen Gatwick? Vind de laagste prijzen op enkele vluchten en heen- en terugvluchten hier.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Rennes naar Londen Gatwick

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Rennes naar Londen Gatwick momenteel het goedkoopst zijn in maart.

Directe vluchten van Rennes naar Londen Gatwick

Vluchtinformatie van Rennes naar Londen

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden66 €
Goedkoopste maand om te vliegenmaart
Gemiddelde vliegtijd1 uur 8 min
Populairste luchtvaartmaatschappijeneasyJet
Gemiddeld aantal vluchten per week7

Goedkope vliegtickets van Rennes naar Londen Gatwick vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Rennes naar Londen Gatwick is 66 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
De gemiddelde vliegtijd van Rennes naar Londen Gatwick is 1 uur en 8 minuten.
easyJet biedt rechtstreekse vluchten van Rennes naar Londen Gatwick.
Er zijn 7 luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Rennes naar Londen Gatwick vliegen in februari 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Rennes naar Londen Gatwick is meestal maart.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Rennes naar luchthaven Londen Gatwick momenteel het goedkoopst zijn op woensdag 4 maart 2026.
Ja, de gemiddelde vliegtijd is 1 uur en 8 minuten.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Londen Gatwick wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Londen te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
easyJet biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Londen Gatwick.

Vliegen van Rennes Airport (RNS) naar London Gatwick Airport (LGW): dit moet je weten

  • Een directe vlucht van Rennes Airport naar London Gatwick Airport duurt ongeveer 1 uur en 10 minuten.

  • Londen loopt een uur achter op Rennes en valt in tijdzone UTC+0.

  • Je hebt de keuze uit zeven wekelijkse vluchten van Rennes Airport naar London Gatwick Airport. Het vroegste vertrek is om 09:20 met easyJet. EasyJet verzorgt ook de laatste vlucht van de dag om 21:40.

  • Zorg dat je ruim op tijd bent voor je RNS–LGW-vlucht. Als vuistregel geldt: wees minstens twee uur van tevoren op het vliegveld voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.

  • Reis je in een drukke maand zoals april? Belangrijke feestdagen en andere populaire periodes kunnen zorgen voor langere wachtrijen en vertragingen bij de check-in en beveiliging. Speel het veilig en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.

  • EasyJet heeft directe vluchten van Rennes Airport naar London Gatwick Airport. Boek bij deze populaire maatschappij en bereid je voor om de populaire bezienswaardigheden van Londen af te vinken – en misschien zelfs meer van het Verenigd Koninkrijk als je schema het toelaat.

  • De meeste reizigers kiezen ervoor om met easyJet op deze route te vliegen.

  • Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Rennes Airport naar London Gatwick Airport. Vink 'Directe vluchten' gewoon uit om je reis op te delen, of misschien een nieuwe stad onderweg te bezoeken. Hier zijn enkele opties tussen RNS en LGW:

    • Amsterdam Airport Schiphol

    • Marseille Provence Airport

    • Lyon Saint-Exupéry International Airport

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Rennes Airport (RNS) naar London Gatwick Airport (LGW)

  • 37 € is momenteel de beste prijs voor een enkele reis van Rennes Airport naar London Gatwick Airport. Een retourvlucht begint vanaf 66 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.

  • Boek voordelige tickets van RNS naar LGW door minstens zeven maanden van tevoren te reserveren. Uit ons onderzoek blijkt dat dit het ideale moment is om een koopje te scoren.

  • De goedkoopste maand voor vluchten van Rennes Airport naar London Gatwick Airport is juni. Gebruik de functie 'Hele maand' om de laagste prijzen te vinden als je flexibel bent met je reisdata.

  • Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We sturen je direct een update zodra er een nieuwe deal is voor voordelige vluchten van RNS naar LGW.

  • Vind de juiste vlucht voor jou met behulp van de filters. Om de vluchten 'Aanbevolen', 'Goedkoopste eerst' of 'Snelste eerst' van Rennes Airport naar London Gatwick Airport te bekijken, gebruik je de functie 'Sorteren op'. Je kunt ook filteren op vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappij en aantal tussenstops.

Handige informatie over luchthaven Rennes (RNS)

  • Van alle vluchten die vertrekken vanaf luchthaven Rennes komt 77,88 % op tijd aan op de bestemming.

  • Luchthaven Rennes ligt ongeveer 11 km van het centrum van Rennes. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van een ride-sharing service of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt de rit zo'n 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.

  • Ga je met het openbaar vervoer? Reken dan op een reistijd van ongeveer 50 minuten.

  • Heb je een vroege vlucht geboekt van luchthaven Rennes naar London Gatwick Airport? Vermijd de last-minute stress naar de luchthaven (en slaap wat langer uit) door een van deze accommodaties bij RNS te kiezen:

Aankomst op London Gatwick Airport (LGW)

  • Als je aankomt met een late vlucht van Rennes Airport naar London Gatwick Airport, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en ontspan daarna lekker onder de douche in een van deze accommodaties bij LGW:

  • Huur een huurauto op London Gatwick Airport en ontdek Londen en omgeving op eigen gelegenheid. Green Motion, U-Save en Drivalia zijn populaire verhuurders die je hier kunt boeken.

  • Door je huurauto op London Gatwick Airport ongeveer drie weken van tevoren te reserveren, kun je de laagste prijs bemachtigen.

Van London Gatwick Airport (LGW) naar het centrum van Londen

  • Van London Gatwick Airport naar het centrum van Londen is het ongeveer 1 uur en 20 minuten rijden. De afstand bedraagt zo'n 80 km.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 25 minuten.

Wanneer vliegen naar London Gatwick Airport (LGW)

  • Januari is de rustigste maand om te vliegen van luchthaven Rennes naar London Gatwick Airport, terwijl augustus het drukst is. Kies het perfecte moment voor je reis naar Londen, afhankelijk van of je de voorkeur geeft aan een levendig tempo of juist een meer ontspannen sfeer.

  • Juli is de warmste maand in Londen, met temperaturen tussen 11 °C en 26 °C. Boek je vluchten van luchthaven Rennes naar London Gatwick Airport in deze maand als je van dit soort weer houdt.

  • Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een goedkoop ticket van RNS naar LGW in januari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen 0 °C en 9 °C.

Ontdek meer van het Verenigd Koninkrijk

  • Birmingham is slechts een van de vele plekken in het Verenigd Koninkrijk die erop wachten ontdekt te worden nadat je Londen hebt verkend. Op ongeveer 160 km naar het noordwesten vind je topattracties zoals Cadbury World, The Library of Birmingham en het National Sea Life Centre.

  • Als je een andere kant van het Verenigd Koninkrijk wilt ontdekken, ga dan naar Bristol, ongeveer 175 km ten westen van Londen. Clifton Suspension Bridge, Cabot Tower en Brandon Hill Nature Park zijn uitstekende redenen voor een bezoek.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.