Reizen van John Wayne Airport (SNA) naar Daniel K. Inouye International Airport (HNL): wat je moet weten
Honolulu loopt drie uur achter op Santa Ana en valt in tijdzone UTC-10.
Twee uur van tevoren aanwezig zijn bij internationale vluchten en één uur bij binnenlandse vluchten zijn beproefde reistips. Zorg dat je op tijd op het vliegveld bent voor je vlucht van SNA naar HNL.
Tijdens drukke maanden zoals juli is het verstandig om eerder dan normaal naar het vliegveld te gaan. Plan om twee uur voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten aan te komen wanneer je tijdens een piekperiode reist.
Als je een tussenstop wilt maken, deselecteer dan 'Directe vluchten' bij het zoeken naar je ticket van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen SNA en HNL:
Norman Y. Mineta San Jose International Airport
Metropolitan Oakland International Airport
Sacramento International Airport
Hoe je de goedkoopste vluchten van John Wayne Airport (SNA) naar Daniel K. Inouye International Airport (HNL) vindt
De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport is 148 €. Een retourticket kost momenteel 293 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Het loont om van tevoren te boeken als je op zoek bent naar goedkope tickets van SNA naar HNL. Luchtvaartmaatschappijen passen hun prijzen namelijk aan op basis van de vraag, die meestal toeneemt naarmate de vertrekdatum dichterbij komt.
Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste vluchten van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport voor de hele maand. Dit is een handige manier om een koopje te vinden als je reisplannen nog niet vaststaan.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van SNA naar HNL door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of pushmelding via de app zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt.
Vind de ideale vlucht door gebruik te maken van de filters. Met de functie 'Sorteren op' bekijk je de vluchten van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen'. Je kunt ook filteren op aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappij en reisduur.
Handige informatie over John Wayne Airport (SNA)
SNA is gelegen aan 18601 Airport Way.
81,53 % van de vluchten die vanaf John Wayne Airport vertrekken, komt volgens schema aan op de bestemming. Met deze indrukwekkende stiptheidscijfers loop je weinig kans op vertragingen wanneer je vanaf SNA vertrekt.
John Wayne Airport ligt ongeveer 8 km van het centrum van Santa Ana. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van een ride-sharing service of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt het ongeveer 15 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer.
Van plan om het openbaar vervoer te nemen? Dan kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur en 5 minuten.
Begin je reis stressvrij door in de buurt van SNA te verblijven. Of je nu een vroege vlucht van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport hebt geboekt of gewoon niet van haast houdt, deze accommodaties zijn het antwoord:
Aankomst op Daniel K. Inouye International Airport (HNL)
Boek een hotel bij HNL als je een late vlucht van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport hebt. Kies een van deze opties en sla de lange transfer over:
Ga direct op avontuur door een huurauto op Daniel K. Inouye International Airport op te halen. Huur je auto bij Dollar, Hertz of Thrifty om Honolulu en de omgeving te verkennen.
Door je huurauto vanaf Daniel K. Inouye International Airport ongeveer twee weken van tevoren te reserveren, maak je de meeste kans op een goede deal.
Van Daniel K. Inouye International Airport (HNL) naar het centrum van Honolulu
HNL ligt op 300 Rodgers Blvd, #12.
De rit van Daniel K. Inouye International Airport naar het centrum van Honolulu duurt ongeveer 25 minuten. De afstand bedraagt zo'n 21 km.
Met het openbaar vervoer ben je ongeveer 3 uur onderweg.
Wanneer vliegen naar Daniel K. Inouye International Airport (HNL)
De rustigste maand voor een vlucht van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport is mei, terwijl juli de drukste maand is. Kies het beste moment om naar Honolulu te gaan op basis van je voorkeur: een ontspannen sfeer of juist levendige drukte.
Bij het boeken van je vlucht van John Wayne Airport naar Daniel K. Inouye International Airport kun je rekening houden met het type weer dat jij fijn vindt. September is de warmste maand in Honolulu, met temperaturen tussen de 24 °C en 27 °C.
Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een goedkoop ticket van SNA naar HNL in februari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen de 20 °C en 24 °C.
Ontdek meer van de Verenigde Staten
Je hebt Honolulu gezien, nu is het tijd om andere delen van de Verenigde Staten te verkennen. Reis ongeveer 16 km naar het noordwesten naar Pearl City om de bezienswaardigheden daar te bekijken. Van het USS Utah Memorial tot Sunset Memorial Park en Pearl City District Park – je agenda zit vol met hoogtepunten.
Wil je een andere kant van de Verenigde Staten ontdekken? Ga dan naar Hilo, ongeveer 340 km ten zuidoosten van Honolulu. Rainbow Falls, Liliuokalani Gardens en het Pacific Tsunami Museum behoren tot de grootste trekpleisters.