Reizen van luchthaven Sorong (SOQ) naar luchthaven Iskandar (PKN): wat je moet weten
Zorg dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van SOQ naar PKN. Over het algemeen kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten.
Vlieg je in een drukke maand zoals juni? Belangrijke feestdagen en andere populaire reisperiodes kunnen zorgen voor langere rijen bij de beveiliging. Speel op safe en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur van tevoren voor binnenlandse vluchten.
Wil je graag een andere stad bezoeken onderweg? Zoek dan naar een vlucht met een tussenstop. Om al je opties voor tickets van luchthaven Sorong naar luchthaven Iskandar te bekijken, vink je 'Directe vluchten' uit. Soekarno-Hatta International Airport is een populaire tussenstop tussen SOQ en PKN.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Sorong Airport (SOQ) naar Iskandar Airport (PKN)
De goedkoopste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Sorong Airport naar Iskandar Airport is 250 €. Een retourvlucht kost momenteel 481 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor goedkope tickets van SOQ naar PKN kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden meestal lagere prijzen aan wanneer vluchten net beschikbaar komen.
Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste vluchten van Sorong Airport naar Iskandar Airport voor elke maand. Het is een handige manier om een koopje te vinden als je reisdata nog niet vaststaan.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We houden je op de hoogte zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt voor goedkope vluchten van SOQ naar PKN.
Vind de ideale vlucht voor jou met behulp van de filters. Om vluchten te zien gesorteerd op 'Snelste eerst,' 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen' van Sorong Airport naar Iskandar Airport, gebruik je de 'Sorteren op'-functie. Je kunt resultaten ook filteren op aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappij en aantal tussenstops.
Handige informatie over luchthaven Sorong (SOQ)
Wat betreft de punctualiteit van luchthaven Sorong tonen de cijfers aan dat 72,34 % van de vluchten op tijd aankomt.
Vanuit het centrum van Sorong naar luchthaven Sorong is het ongeveer 8 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit ongeveer 20 minuten met de taxi, een ridesharingdienst-app of als je zelf rijdt.
Op zoek naar een handig hotel vlak bij SOQ? Als je een vroege vlucht vanaf luchthaven Sorong naar Iskandar Airport hebt geboekt, zorgen deze accommodaties ervoor dat je binnen enkele minuten bij je vertrekgate bent:
Aankomst op Iskandar Airport (PKN)
Kom je aan met een late vlucht van Sorong Airport naar Iskandar Airport? Dan is er niets handiger dan een overnachting vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en rust daarna lekker uit in een van deze accommodaties in de buurt van PKN:
Van luchthaven Iskandar (PKN) naar het centrum van Pangkalanbuun
Luchthaven Iskandar ligt op ongeveer 0,2 km van het centrum van Pangkalanbuun. De reistijd bedraagt minder dan een uur.
Wanneer vliegen naar Iskandar Airport (PKN)
Februari is de rustigste maand voor vluchten van Sorong Airport naar Iskandar Airport, terwijl juni het drukst is. Kies het juiste moment voor je reis naar Pangkalanbuun, afhankelijk van of je een levendige sfeer of juist een meer ontspannen ambiance verkiest.
Voordat je je vlucht van Sorong Airport naar Iskandar Airport boekt, denk na over het type weer waar je van houdt. Oktober is de warmste maand in Pangkalanbuun, met temperaturen tussen 23 °C en 35 °C.
Juli heeft gemiddelde temperaturen tussen 22 °C en 31 °C. Zoek rond die tijd naar voordelige tickets van SOQ naar PKN als je liever in koelere omstandigheden reist.
Ontdek meer van Indonesië
Je hebt Pangkalanbuun bezocht, nu is het tijd om meer van Indonesië te ontdekken. Reis ongeveer 500 km naar het zuiden naar Semarang om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van Lawang Sewu - Historical Building Heritage Semarang tot Sam Poo Kong en Semarang Old Town staat er een vol programma op je te wachten.
Banjarmasin is nog een bestemming die je niet mag missen in Indonesië en ligt ongeveer 340 km ten oosten van Pangkalanbuun. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan de Sultan Suriansyah-moskee, het Wasaka Museum en Masjid Raya Sabilal Muhtadin Banjarmasin.