Goedkope vluchten van Kraków (KRK) naar Tokio (TYOA)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Kraków naar Tokio

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Tokio te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Tokio zonder extra kosten

Voordelige vluchten van de luchthaven Kraków naar Tokio

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van Kraków naar Tokio? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 883 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Kraków naar Tokio

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Kraków naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn in juni.

Alternatieve routes van Kraków naar Tokio

Zoek je de goedkoopste, snelste of makkelijkste route van Kraków naar Tokio? Je kunt ook op de volgende luchthavens vliegen.

Goedkope vliegtickets van Kraków naar Tokio vinden: veelgestelde vragen

Er zijn 3 vliegvelden in Tokio: Tokyo Haneda, Tokyo Narita en Ibaraki.
De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Kraków naar Tokio is 720 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Kraków naar Tokio. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 720 €.
Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Kraków naar Tokio vliegen in maart 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Kraków naar Tokio is meestal juni.
Als je vliegt vanaf luchthaven Kraków is de goedkoopste luchthaven in de buurt van Tokio Tokyo Narita – dat is 63.7 km van het centrum van Tokio. We hebben vluchten naar deze luchthaven gevonden vanaf 720 €.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Kraków naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn op zondag 7 juni 2026.
Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Kraków en Tokio. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Tokio wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Tokio te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
De gemiddelde temperatuur in maart ligt meestal rond de 17°C. augustus is meestal de warmste maand in Tokio, met een gemiddelde temperatuur van rond de 28°C. Je kunt de minste regen verwachten in februari. De koudste maand is februari, met een gemiddelde temperatuur van 15°C. De regenachtigste maand is mei.
Ryanair biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Tokio.

Reizen van John Paul II International Airport Krakow-Balice (KRK) naar Tokio: wat je moet weten

  • Tokio loopt acht uur voor op Krakau, waar John Paul II International Airport Krakow-Balice zich bevindt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.

  • Voor zorgeloos reizen kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Zo hoef je niet te haasten om je vlucht van KRK naar Tokio te halen.

  • Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om wat eerder op de luchthaven te zijn dan gewoonlijk. Plan om twee uur voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten aan te komen wanneer je tijdens een piekperiode vliegt.

  • Wij maken het eenvoudig om vliegtickets van KRK naar Tokio met een tussenstop te boeken. Om de opties te zien, vink je 'Directe vluchten' uit. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om je gekozen stad te bezoeken. Populaire tussenstops zijn:

    • Istanbul Atatürk Airport (IST)

    • Frankfurt Airport (FRA)

    • Munich Airport (MUC)

  • KRK ligt ongeveer 16 km van het centrum van Krakau. Als je een taxi deelt, een taxi neemt of vanuit het centrum rijdt, duurt het ongeveer 35 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer. Als je het openbaar vervoer gebruikt, duurt de reis ongeveer 1 uur en 35 minuten.

  • Heb je een vroege vlucht van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio? Vermijd de stress van haasten naar de luchthaven (en krijg wat extra slaap) door een van deze hotels bij KRK te kiezen:

  • Van de vluchten die vertrekken vanaf John Paul II International Airport Krakow-Balice komt 60,59 % op tijd aan op de bestemming.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van John Paul II International Airport Krakow-Balice (KRK) naar Tokio

  • De beste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio is 352 €. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 720 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.

  • Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope vluchten van KRK naar Tokio als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak geweldige vroegboektarieven aan.

  • Goedkope tickets van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio vinden is makkelijker als je flexibel bent met je reisdatums. Gebruik de tool 'Hele maand' om de beste prijzen van elke maand te bekijken en profiteer van een fantastische deal.

  • Mis nooit een deal voor goedkope vluchten van KRK naar Tokio door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of melding via de app zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt.

  • Kies je gewenste vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en het aantal tussenstops met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio op 'Aanbevolen', 'Goedkoopste eerst' of 'Snelste eerst'.

Luchthavens in Tokio

Haneda Airport (HND)

  • Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.

  • Het laatste wat je wilt na een late aankomst van je vlucht van John Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio, is een lange reis naar je hotel. Boek daarom een van deze accommodaties in de buurt van HND:

  • Ga waar je wilt, wanneer je wilt met een huurauto van Haneda Airport. Haal je auto op bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en ga op avontuur door Tokio en omgeving.

  • Voor de beste deal boek je je auto van Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren – dus voor je vlucht van KRK naar Tokio.

  • HND bevindt zich op 3丁目 Hanedakuko, Ota.

Narita International Airport (NRT)

  • Het centrum van Tokio ligt ongeveer 65 km van Narita International Airport (NRT). Zodra je vlucht van luchthaven Krakau-Balice naar Tokio is geland en je de aankomsthal hebt bereikt, kun je rekenen op een reis van ongeveer 1 uur.

  • Na je vlucht van KRK naar Tokio kun je tot rust komen in een hotel vlak bij NRT. Dit zijn enkele comfortabele opties die je helpen om in ontspanningsmodus te komen:

  • Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental maken het ophalen van een huurauto op Narita International Airport heel eenvoudig. Deze maatschappijen bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je snel weer op weg bent.

  • Zorg dat je de beste opties bemachtigt. Door je huurauto van NRT vier weken van tevoren te boeken, krijg je vaak betere deals en een ruimere keuze aan huurauto's.

  • Narita International Airport vind je op het adres 成田空港第2PTB(バス), Narita.

Beste reistijd naar Tokio

  • Voordat je je vluchten van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio boekt, is het handig om na te denken over welke tijd van het jaar het beste uitkomt. Het hoogseizoen in Tokio biedt een levendige sfeer en volop activiteiten, terwijl je in het laagseizoen kunt profiteren van lagere hotelprijzen en minder drukte.

  • Boek een vliegticket van J. Paul II International Airport Krakow-Balice naar Tokio met vertrek in augustus als je de stad tijdens de warmste maand wilt verkennen. De temperaturen liggen dan tussen de 26 °C en 29 °C.

  • Houd je van koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van KRK naar Tokio in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 15 °C en 20 °C liggen.

Meer over Tokio

  • Nadat je je vlucht van Krakau John Paul II International Airport Kraków-Balice naar Tokio hebt geboekt, kies je een hotel dat comfort combineert met een perfecte locatie. Laat een van deze accommodaties je thuis zijn tijdens je verblijf in voor het verkennen van Tokio:

  • Elk fantastisch avontuur verdient wat sightseeing. De Senso-ji-tempel, Tokyo Tower en het dakterras van Mag's Park bij Shibuya Crossing zijn bezienswaardigheden die je niet mag missen in Tokio.

Ontdek meer van Japan

  • Je hebt Tokyo bezocht, nu is het tijd om andere uithoeken van Japan te ontdekken. Reis ongeveer 400 km naar het westen naar Osaka om de populaire bezienswaardigheden af te vinken. Van Osaka Castle tot Dotonbori en Universal Studios Japan – er is genoeg te beleven.

  • Nagoya is een andere essentiële stop in Japan en ligt ongeveer 260 km ten westen van Tokyo. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.