Goedkope vluchten van Providence (PVD) naar Charlottesville (CHO)

Heen- en terugvlucht geselecteerd
Heen- en terugvlucht geselecteerd
herkomst
Voer de stad in van waaruit je vliegt of kies uit de onderstaande opties
Luchthavens in de buurt opnemen
    geselecteerd
    bestemming
    . Voer je bestemming in of kies een van onderstaande opties
    Luchthavens in de buurt opnemen
      geselecteerd
      Reizigers en reisklasse, 1 volwassene, Economy

      Vergelijk vluchtaanbiedingen van Providence naar Charlottesville

      Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Charlottesville te vliegen

      Boek de beste ritprijs naar Charlottesville zonder extra kosten

      Voordelige vluchten van Providence naar Charlottesville

      Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van de luchthaven Providence naar Charlottesville? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 267 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.
      Hoe hebben we deze deals gevonden? De deals die je hier ziet, zijn de goedkoopste vliegtickets van Providence naar Charlottesville in de afgelopen 4 dagen. Ze zijn onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.

      Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Providence naar Charlottesville

      We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Providence naar Charlottesville momenteel het goedkoopst zijn in november.

      Alternatieve routes van Providence naar Charlottesville

      Vergelijk hieronder routes van Providence naar Charlottesville. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Charlottesville.

      Vluchtinformatie van Providence naar Charlottesville

      Goed om weten voor je vertrekt.
      Goedkoopste vlucht gevonden267 €
      Goedkoopste maand om te vliegennovember

      Goedkope vliegtickets van Providence naar Charlottesville vinden: veelgestelde vragen

      De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Providence naar Charlottesville is 267 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
      Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Providence naar Charlottesville. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 267 €.
      Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Providence naar Charlottesville vliegen in oktober 2026.
      De maand met de goedkoopste vliegtickets van Providence naar Charlottesville is meestal november.
      Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Providence naar luchthaven Charlottesville momenteel het goedkoopst zijn op maandag 16 november 2026.
      Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Providence en luchthaven Charlottesville. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
      We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Charlottesville wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

      We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Charlottesville te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

      United biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Charlottesville.

      Vliegen van Theodore Francis Green Memorial State Airport (PVD) naar Charlottesville Albemarle Airport (CHO): wat je moet weten

      • Zorg ervoor dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van PVD naar CHO. Over het algemeen is het verstandig om twee uur van tevoren op het vliegveld te zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.

      • Reis je in een drukke maand zoals augustus? Belangrijke feestdagen en andere populaire reisperiodes kunnen zorgen voor langere wachtrijen bij de check-in en beveiliging. Speel op safe en kom tot vier uur van tevoren voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vluchten.

      • Wil je een tussenstop toevoegen aan je reis? Deselecteer dan 'Directe vluchten' bij het zoeken naar je ticket van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen PVD en CHO:

        • Washington Dulles International Airport

        • Charlotte Douglas International Airport

        • LaGuardia Airport

      Zo vind je de goedkoopste vluchten van Theodore Francis Green Memorial State Airport (PVD) naar Charlottesville Albemarle Airport (CHO)

      • De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport is 240 €. Een retourticket kost momenteel 267 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid en het moment waarop je boekt.

      • Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope tickets van PVD naar CHO als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak fantastische vroegboektarieven.

      • Goedkope vluchten vinden van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport is eenvoudig als je flexibel bent met je reisdata. Gebruik de functie 'Hele maand' om de laagste prijzen van de hele maand te bekijken en een geweldige deal te scoren.

      • Je hoeft niet elke dag terug te komen kijken of de tarieven zijn gedaald wanneer je een prijsalarm instelt. We laten het je meteen weten zodra er een speciale aanbieding beschikbaar komt voor goedkope vluchten van PVD naar CHO.

      • Selecteer je gewenste vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops met de filters. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien voor vluchten van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport.

      Handige informatie over Theodore Francis Green Memorial State Airport (PVD)

      • Het adres van PVD is 2000 Airport Road.

      • Theodore Francis Green Memorial State Airport scoort uitstekend op stiptheid. 81,67 % van de vluchten die vanaf PVD vertrekken, komt op tijd aan op de bestemming.

      • Theodore Francis Green Memorial State Airport ligt ongeveer 19 km van het centrum van Providence. Met de auto, taxi of ridesharingdienst vanuit het centrum duurt de rit ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.

      • Reis je met het openbaar vervoer? Houd dan rekening met een reistijd van ongeveer 1 uur en 10 minuten.

      • Op zoek naar een handig hotel bij PVD? Heb je een vroege vlucht van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport? Deze accommodaties zorgen ervoor dat je binnen enkele minuten bij de incheckbalie bent:

      Aankomst op Charlottesville Albemarle Airport (CHO)

      Van Charlottesville Albemarle Airport (CHO) naar het centrum van Charlottesville

      • CHO ligt aan 100 Bowen Loop.

      • Charlottesville Albemarle Airport ligt ongeveer 16 km van het centrum van Charlottesville. Met de auto ben je er in zo'n 20 minuten.

      • Als je het openbaar vervoer neemt, duurt de reis ongeveer 1 uur en 5 minuten.

      Wanneer vliegen naar Charlottesville Albemarle Airport (CHO)

      • April is de populairste maand voor vluchten van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport. Wil je de drukte vermijden? Reis dan in februari naar Charlottesville.

      • Juli is de warmste maand in Charlottesville, met temperaturen tussen 17 °C en 33 °C. Boek je vluchten van Theodore Francis Green Memorial State Airport naar Charlottesville Albemarle Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.

      • Zoek naar goedkope tickets van PVD naar CHO in januari als je bij koelere temperaturen wilt reizen. De temperaturen zijn dan op hun laagst, gemiddeld tussen -6 °C en 10 °C.

      Ontdek meer van de Verenigde Staten

      • New York is slechts een van de vele plekken in de Verenigde Staten die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Charlottesville hebt verkend. Op ongeveer 480 km naar het noordoosten vind je hier topattracties zoals het Vrijheidsbeeld, Central Park en het Empire State Building.

      • Ben je geïnteresseerd in het ontdekken van een andere belangrijke bestemming in de Verenigde Staten? Overweeg dan Philadelphia, ongeveer 350 km ten noordoosten van Charlottesville. De Liberty Bell, Independence Hall en het Philadelphia Museum of Art behoren tot de populairste bezienswaardigheden.

      De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.