Goedkope vluchten van Tokio (TYOA) naar Wellington (WLG)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Tokio naar Wellington

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Wellington te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Wellington zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Tokio naar Wellington

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van de luchthaven Tokio naar de luchthaven Wellington? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 816 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Tokio naar Wellington

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Tokio naar Wellington momenteel het goedkoopst zijn in juli.

Alternatieve routes van Tokio naar Wellington

Vergelijk hieronder routes van Tokio naar Wellington. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Wellington.

Vluchtinformatie van Tokio naar Wellington

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden667 €
Goedkoopste maand om te vliegenjuli

Goedkope vliegtickets van Tokio naar Wellington vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Tokio naar Wellington is 667 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Tokio naar Wellington. Maar we hebben vluchten gevonden met een tussenstop vanaf 667 €.
Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Tokio naar Wellington vliegen in juli 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Tokio naar Wellington is meestal juli.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Tokio naar luchthaven Wellington momenteel het goedkoopst zijn op zaterdag 4 juli 2026.
Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen Tokio en luchthaven Wellington. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Wellington wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Wellington te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

De goedkoopste luchtvaartmaatschappij naar Wellington is Qantas.

Reizen van Tokio naar Wellington International Airport (WLG): wat je moet weten

  • Begin je vakantieplannen door te bepalen vanaf welke luchthaven je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport (WLG) vertrekt. Haneda Airport (HND) en Narita International Airport (NRT) zijn de belangrijkste luchthavens van Tokio.

  • Wellington International Airport ligt in Wellington. De stad valt in tijdzone UTC+13 en loopt dertien uur voor op Tokio.

  • Je vlucht van Tokio naar WLG wacht niet als je te laat bent, dus zorg dat je ruim op tijd op de luchthaven bent. Reken op aankomst tot een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur voor internationale vluchten.

  • Omdat er tijdens het hoogseizoen meer drukte is, kun je beter wat eerder naar je terminal gaan. Twee uur voor binnenlandse vluchten en tot vier uur voor internationale vluchten geeft je voldoende marge voor extra wachttijden.

Luchthavens in Tokio

Haneda Airport (HND)

  • Tussenstops bieden de perfecte gelegenheid om een nieuwe stad te verkennen of gewoon even bij te komen tijdens je reis. Wanneer je zoekt naar een goedkope vlucht van Tokio naar WLG, deselecteer 'Directe vluchten' om alle mogelijke tussenstops te vergelijken. Sydney Kingsford Smith Airport (SYD) is een optie bij vertrek vanaf Haneda Airport (HND).

  • De afstand van het centrum van Tokio naar HND is ongeveer 16 km. Afhankelijk van het verkeer duurt het ongeveer 15 minuten om er te komen met de auto, taxi of ridesharingdienst.

  • Op zoek naar een comfortabel hotel dicht bij Haneda Airport? Als je een vroege vlucht van Tokio naar Wellington International Airport neemt, zorgen deze accommodaties ervoor dat je vlak bij de terminal slaapt:

  • Van de vluchten die vertrekken vanaf Haneda Airport landt 73,52 % op tijd op de bestemming.

  • Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.

Narita International Airport (NRT)

  • Streep een nieuwe bestemming van je lijstje af of gun jezelf een moment om bij te tanken met een tussenstop. Als je je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport wilt opsplitsen, bekijk dan deze opties bij vertrek vanaf Narita International Airport:

    • Melbourne Tullamarine Airport (MEL)

    • Brisbane Airport (BNE)

    • Auckland Airport (AKL)

  • De rit van het centrum van Tokio naar NRT duurt meestal 1 uur, afhankelijk van het verkeer. De afstand van het stadscentrum naar de luchthaven bedraagt ongeveer 64 km.

  • Neem je een vroege ochtendvlucht? Dan kun je misschien beter de dag voor je vlucht van Tokio naar WLG inchecken in een van deze hotels bij Narita International Airport:

  • Wat betreft punctualiteit heeft Narita International Airport een aankomstpercentage op tijd van 70,53 %.

  • Je vindt NRT op 成田空港第2PTB(バス), Narita.

Over Wellington International Airport (WLG)

  • Als je met een late vlucht van Tokio aankomt op Wellington International Airport, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en geniet kort daarna van een douche en een goede nachtrust in een van deze hotels bij WLG:

  • Reis op je eigen tempo met een huurauto vanaf Wellington International Airport. Boek je wagen bij Mode Rentals, Europcar of Big Value en ontdek meer van Wellington en omgeving.

  • Door je huurauto ongeveer vier weken van tevoren te boeken voor je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport, kun je vaak een betere prijs krijgen.

Van Wellington International Airport (WLG) naar het centrum van Wellington

  • Wellington International Airport ligt ongeveer 8 km van het centrum van Wellington. Als je een huurauto neemt of een taxi pakt, plan dan van tevoren om je reis zo soepel mogelijk te laten verlopen. Reistijden kunnen variëren afhankelijk van de verkeersdrukte en het tijdstip van de dag.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 20 minuten.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Tokio naar Wellington International Airport (WLG)

  • 321 € is de beste prijs voor een enkele reis van Tokio naar Wellington International Airport. Retourtickets zijn er vanaf 667 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid.

  • Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van Tokio naar WLG. Tarieven stijgen meestal naarmate de vraag toeneemt, dus hoe dichter je bij je vertrekdatum komt, hoe meer je waarschijnlijk betaalt.

  • Betaalbare tickets van Tokio naar Wellington International Airport zijn makkelijker te vinden als je reisdatums flexibel zijn. Gebruik de zoekfunctie 'Hele maand' om tarieven van de hele maand te vergelijken en kies vervolgens de goedkoopste dag.

  • Een goedkoop vliegticket van Tokio naar WLG vastleggen is een eitje met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij nemen contact op zodra de prijs daalt.

  • Filters maken het makkelijker om een deal te verkrijgen op je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport. Kies de luchtvaartmaatschappijen, vluchttijden en tussenstops die aan al je wensen voldoen. Sorteer de resultaten vervolgens op 'Goedkoopste eerst' om snel de meest betaalbare optie te vinden.

Het beste moment om van Tokio naar Wellington International Airport (WLG) te vliegen

  • Het is tijd om te bepalen wanneer je je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport (WLG) het beste kunt boeken. Juli is de drukste maand om Wellington te bezoeken. Als je liever een rustigere sfeer hebt, overweeg dan om in april te gaan.

  • Boek een vliegticket van Tokio naar WLG met vertrek in januari als je de stad graag tijdens de warmste maand wilt bezoeken. Verwacht temperaturen in Wellington tussen de 13 °C en 21 °C.

  • Zoek naar goedkope tickets van Tokio naar Wellington International Airport in juli als je van koelere omstandigheden houdt. De temperaturen zijn dan het laagst, tussen de 7 °C en 12 °C.

Meer over Wellington

  • Nadat je je vlucht van Tokio naar Wellington International Airport hebt geboekt, zoek je een hotel dat je dicht bij de bezienswaardigheden brengt. Maak een van deze opties je uitvalsbasis voor het verkennen van Wellington:

  • Elk geweldig avontuur verdient mooie bezienswaardigheden. Het Museum of New Zealand (Te Papa Tongarewa), Hobbit's Hideaway en de Wellington Botanic Gardens zijn attracties die je in Wellington niet mag missen.

Ontdek meer van Nieuw-Zeeland

  • Wellington heeft genoeg te bieden, maar er zijn nog zoveel andere uithoeken van Nieuw-Zeeland die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 130 km ten noordoosten van Wellington ligt Palmerston North, waar je agenda vol zal lopen. Mis topattracties zoals Willowbank Reserve, het New Zealand Rugby Museum en Upper Turitea Green Corridor niet.

  • Als je tijd hebt om een andere kant van Nieuw-Zeeland te verkennen, ga dan naar Hastings, ongeveer 260 km ten noordoosten van Wellington. Het kersenbloesembos, Cornwall Park en Hastings City Art Gallery zijn slechts het begin van wat deze plek zo de moeite waard maakt.

De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.