Vliegen van Vilnius International Airport (VNO) naar Osaka: wat je moet weten
Osaka valt in tijdzone UTC+9. De stad loopt zeven uur voor op Vilnius, waar Vilnius International Airport ligt.
Zorg dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van VNO naar Osaka. Voor internationale vluchten kun je het beste minstens twee uur van tevoren op het vliegveld zijn, voor binnenlandse vluchten een uur.
Tijdens drukke maanden zoals juni is het verstandig om nog eerder naar het vliegveld te gaan. Plan om twee uur voor een binnenlandse vlucht te arriveren en vier uur voor internationale vluchten tijdens piekperiodes.
De reis van het centrum van Vilnius naar VNO duurt ongeveer 45 minuten met het openbaar vervoer. Als je een taxi neemt, zelf rijdt of een ritje deelt, leg je de 6,5 km af in ongeveer 20 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Wil je zorgeloos aan je reis beginnen? Verblijf dan bij VNO. Of je nu een vroege vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka hebt of gewoon wilt dat je vertrekdag ontspannen verloopt, deze hotels zetten gemak voorop:
77,51 % van de vluchten die vertrekken vanaf Vilnius International Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Vilnius International Airport (VNO) naar Osaka
452 € is de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Vilnius International Airport naar Osaka. Een retourticket kost momenteel 873 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van wanneer je wilt reizen en de beschikbaarheid.
Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van VNO naar Osaka. Vliegticketprijzen stijgen naarmate de vraag toeneemt, dus hoe dichter je vertrekdatum nadert, hoe duurder het kan worden.
Goedkope tickets van Vilnius International Airport naar Osaka vind je makkelijker als je flexibel bent met je reisplannen. Gebruik de tool 'Hele maand' om de laagste tarieven per maand te bekijken en een fantastische deal te scoren.
Je hoeft niet dagelijks te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We sturen je een melding zodra er een nog betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van VNO naar Osaka.
Pas je vluchten aan met filters. Kies je gewenste aankomst- en vertrektijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt de resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Aanbevolen' of 'Goedkoopste eerst' voor vluchten van Vilnius International Airport naar Osaka.
Luchthavens in Osaka
Kansai International Airport (KIX)
Van Kansai International Airport (KIX) naar het centrum van Osaka is het ongeveer 45 minuten rijden. Het centrum ligt op zo'n 50 km afstand.
Kom je aan met een late vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka? Pak je koffers en ga direct naar het comfort van een nabijgelegen hotel. Twee goede opties vlak bij KIX zijn First Cabin Kansai Airport en Hotel Nikko Kansai Airport - 3 Mins Walk to the Airport.
Begin je avontuur door een huurauto op Kansai International Airport op te halen. Huur een auto bij BEST KANSAI CAR RENTAL, BE KOBE of TravelCar en ontdek meer dan alleen de bekende toeristische plekken van Osaka.
Reserveer je huurauto op Kansai International Airport minstens een paar weken van tevoren. Reis je tijdens het hoogseizoen, boek dan nog eerder om het beste tarief te krijgen.
Het adres van KIX is 1 Senshukukokita, Izumisano.
Itami Airport (ITM)
Het centrum van Osaka ligt ongeveer 16 km van Itami Airport (ITM). Zodra je vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka is geland en je het vliegveld hebt verlaten, duurt de rit ongeveer 20 minuten.
Hang het 'Niet storen'-bordje op en ontspan in een hotel vlak bij ITM. Hier zijn enkele opties waar je kunt inchecken na je VNO–Osaka-vlucht:
Geen tijd te verliezen? De snelste manier om op je bestemming te komen is met een huurauto van Itami Airport. Huur een auto bij Europcar, Times of Rakuten en vertrek direct.
Vermijd de lange rijen en papierwerk bij de verhuurbalie door van tevoren te boeken. Reserveer je auto vanaf ITM vooraf, dan hoef je alleen de sleutels op te halen en kun je meteen weg.
Je vindt Itami Airport op 3丁目555 Nishimachi, Hotarugaike, Toyonaka.
Kobe Airport (UKB)
Kobe Airport (UKB) ligt ongeveer 40 km van het centrum van Osaka. Na je vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka duurt het ongeveer 45 minuten om het stadscentrum te bereiken met een taxi of ritdeeldienst.
Geniet van een ontspannen start van je vakantie door te overnachten in een hotel bij UKB na je VNO–Osaka-vlucht. Kom tot rust na een dag reizen of gun jezelf de tijd om je draai te vinden op een nieuwe plek bij:
Of je nu een compacte auto wilt voor een soloreis of een grote SUV om iedereen en alle bagage te vervoeren, je vindt de ideale huurauto op Kobe Airport voor jou. Bekijk het aanbod van leveranciers zoals Europcar, Times en Rakuten.
Verhuurmaatschappijen bieden soms kortingen bij vroege boekingen, dus reserveer je auto op UKB van tevoren – een paar weken voor je vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka. Plan vooruit en je portemonnee zal je dankbaar zijn.
Het adres van Kobe Airport is 1 Kobekuko, Chuo Ward.
Beste reistijd voor Osaka
Voordat je je vluchten van Vilnius International Airport naar Osaka boekt, is het handig om na te denken over welke periode het beste uitkomt. Het hoogseizoen in Osaka biedt een bruisende sfeer en volop activiteiten, terwijl je in het laagseizoen kunt profiteren van goedkopere hotels en minder drukte.
Boek een vliegticket van Vilnius International Airport naar Osaka met vertrek in augustus als je de stad tijdens de warmste maand wilt beleven. Verwacht dan temperaturen tussen de 21 °C en 34 °C.
Zoek naar goedkope tickets van VNO naar Osaka in januari als je liever bij koelere temperaturen reist. Dan zijn de temperaturen het laagst, gemiddeld tussen de 0 °C en 10 °C.
Meer over Osaka
Zodra je je vlucht van Vilnius International Airport naar Osaka hebt geboekt, is het tijd om een hotel te zoeken dat de perfecte combinatie van comfort en locatie biedt. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Osaka:
Dotonbori en Osaka Castle zijn slechts het begin van de topattracties die je aan je Osaka-reisroute kunt toevoegen. Zet je sightseeing voort bij Universal Studios Japan.
Ontdek meer van Japan
Je hebt Osaka bezocht, nu is het tijd om andere uithoeken van Japan te verkennen. Reis ongeveer 385 km naar het oosten naar Yokohama om de topbezienswaardigheden af te vinken. Van Teishoin tot Seya Christian Church en Banfukuji – je reisprogramma zit bomvol.
Ongeveer 135 km ten noordoosten van Osaka ligt Nagoya, nog een essentiële stop in Japan. Geen bezoek is compleet zonder een kijkje te nemen bij Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.