Vliegen van Quebec City Jean Lesage International Airport (YQB) naar Reina Beatrix International Airport (AUA): wat je moet weten
Om ervoor te zorgen dat je je vlucht van YQB naar AUA haalt, plan je voldoende tijd in om door de luchthaven te navigeren en je gate te vinden. De algemene regel is om twee uur van tevoren aan te komen voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Vertrek je tijdens een drukke periode zoals schoolvakanties of feestdagen? Reken dan op langere wachtrijen bij de beveiliging en check-in. Om aan de veilige kant te zitten, kom je tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Quebec City Jean Lesage International Airport (YQB) naar Reina Beatrix International Airport (AUA)
Op dit moment is 127 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport. De beste prijs voor een retourticket is 244 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope tickets van YQB naar AUA als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak geweldige vroegboekdeals aan.
Als je flexibel bent met je reisplannen, probeer dan de tool 'Hele maand' te gebruiken. Deze vindt de goedkoopste prijs van de hele maand bij het zoeken naar een vlucht van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport.
Goedkope vluchten vinden van YQB naar AUA is een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij sturen je een melding zodra de tarieven dalen.
Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met de filters. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien voor vluchten van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport.
Handige informatie over Quebec City Jean Lesage International Airport (YQB)
Wat betreft de punctualiteit van Quebec City Jean Lesage International Airport: 63,79 % van de vluchten komt op tijd aan.
Van het centrum van Quebec City naar Quebec City Jean Lesage International Airport is het ongeveer 18 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 25 minuten met een taxi, ridesharingdienst of eigen vervoer.
Met het openbaar vervoer kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur en 20 minuten.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van YQB te overnachten. Of je nu een vroege vlucht van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport hebt geboekt of gewoon niet gehaast wilt zijn – deze hotels zijn perfect:
Aankomst op Reina Beatrix International Airport (AUA)
Als je landt met een late vlucht van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Haal je koffers van de bagageband en geniet kort daarna van een douche en welverdiende rust in een van deze accommodaties bij AUA:
Huur een huurauto op Reina Beatrix International Airport en verken Oranjestad en omgeving op je eigen tempo. Avis, Sixt en CarVenience zijn populaire aanbieders waar je uit kunt kiezen.
Verzeker jezelf van de beste prijs door je huurauto op Reina Beatrix International Airport ongeveer twee weken van tevoren te boeken.
Van Reina Beatrix International Airport (AUA) naar het centrum van Oranjestad
De rit van Reina Beatrix International Airport naar het centrum van Oranjestad duurt ongeveer 10 minuten. De afstand bedraagt zo'n 6,5 km.
Wanneer vliegen naar Reina Beatrix International Airport (AUA)
Juli is de populairste maand voor vluchten van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport. Voor een rustiger verblijf kun je het beste in mei naar Oranjestad.
Bij het boeken van je vlucht van Quebec City Jean Lesage International Airport naar Reina Beatrix International Airport is het handig om rekening te houden met het soort weer waar je van houdt. September is de warmste maand in Oranjestad, met temperaturen tussen 27 °C en 29 °C.
Houd je van koelere omstandigheden? Zoek dan naar een voordelige vlucht van YQB naar AUA in februari. De temperaturen liggen dan gemiddeld tussen 24 °C en 26 °C.