Vliegen van Ngurah Rai International Airport (DPS) naar Haneda Airport (HND): wat je moet weten
Tokio loopt een uur voor op Denpasar en valt in tijdzone UTC+9.
De gouden regel voor vliegveldaankomst: twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Houd je hieraan voor je DPS–HND-vlucht.
Reken op langere wachtrijen tijdens drukke maanden zoals juli. Voor internationale vluchten kun je beter vier uur van tevoren arriveren en voor binnenlandse vluchten twee uur.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport. Deselecteer gewoon 'Directe vluchten' om je reis op te delen, of misschien zelfs een nieuwe stad onderweg te ontdekken. Hier zijn enkele opties tussen DPS en HND:
Ninoy Aquino International Airport
Shanghai Pudong International Airport
Hong Kong International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Ngurah Rai International Airport (DPS) naar Haneda Airport (HND)
64 € is de laagste prijs voor een enkele reis van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport. Een retourvlucht begint vanaf 222 €. Deze prijzen kunnen variëren afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Het is vaak het beste om van tevoren te boeken als je op zoek bent naar goedkope tickets van DPS naar HND. Dit komt omdat vluchtprijzen gebaseerd zijn op vraag, die meestal toeneemt naarmate de vertrekdatum nadert.
Ben je flexibel met je reisdata? Probeer dan de zoekfunctie 'Hele maand'. Deze toont je de goedkoopste prijs van elke maand bij het zoeken naar je vlucht van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van DPS naar HND door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of melding in de app zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met behulp van de filters. Je kunt ook je resultaten sorteren op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te vinden voor vluchten van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport.
Handige informatie over Ngurah Rai International Airport (DPS)
66,23 % van de vluchten die vertrekken vanaf Ngurah Rai International Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Van het centrum van Denpasar naar Ngurah Rai International Airport is het ongeveer 16 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 30 minuten met de auto, een ritdienst of taxi.
De reis met het openbaar vervoer duurt meestal 50 minuten.
Op zoek naar een handig hotel bij DPS? Heb je een vroege vlucht van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport? Dan kun je bij deze accommodaties slapen op een steenworp afstand van je vertrekhal:
Aankomst op Haneda Airport (HND)
Kom je laat aan met je vlucht van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport? Dan is er niets zo handig als een overnachting vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en rust binnen de kortste keren uit in een van deze accommodaties bij HND:
Zet je avontuur meteen in de versnelling door een huurauto op Haneda Airport op te halen. Huur je wagen bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en verken Tokyo en omgeving.
Voor de laagste prijs boek je je huurauto vanaf Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren.
Van Haneda Airport (HND) naar het centrum van Tokio
Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.
De rit van Haneda Airport naar het centrum van Tokio duurt ongeveer 15 minuten. De afstand bedraagt ongeveer 16 km.
Wanneer vliegen naar Haneda Airport (HND)
De rustigste maand voor een vlucht van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport is februari, terwijl april het drukst is. Kies de beste reistijd naar Tokio op basis van je voorkeur voor een levendige of juist meer ontspannen ervaring.
De warmste maand in Tokio is augustus, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C. Boek je vluchten van Ngurah Rai International Airport naar Haneda Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.
Zoek naar goedkope tickets van DPS naar HND in februari als je graag reist bij koelere temperaturen. Dan is het het koudst, met gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C.
Ontdek meer van Japan
Je hebt Tokyo gezien, nu is het tijd om andere delen van Japan te verkennen. Reis ongeveer 30 km naar het zuidwesten naar Yokohama en ontdek de topattracties daar. Van Teishoin tot Seya Christian Church en Banfukuji – je programma zit vol interessante bezienswaardigheden.
Wil je graag een ander deel van Japan ontdekken? Ga dan naar Osaka, ongeveer 400 km ten westen van Tokyo. Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan zijn absolute hoogtepunten.