Goedkope vluchten van Darwin (DRW) naar Tokio (TYOA)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Darwin naar Tokio

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Tokio te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Tokio zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Darwin naar Tokio

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van Darwin naar Tokio? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 817 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Darwin naar Tokio

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Darwin naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn in februari.

Alternatieve routes van Darwin naar Tokio

Zoek je de goedkoopste, snelste of makkelijkste route van Darwin naar Tokio? Je kunt ook op de volgende luchthavens vliegen.

Vluchtinformatie van Darwin naar Tokio

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden621 €
Goedkoopste maand om te vliegenoktober

Goedkope vliegtickets van Darwin naar Tokio vinden: veelgestelde vragen

Er zijn 3 vliegvelden in Tokio: Tokyo Haneda, Tokyo Narita en Ibaraki.
De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Darwin naar Tokio is 621 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
Momenteel vliegen er geen luchtvaartmaatschappijen rechtstreeks van Darwin naar Tokio. Maar we hebben vluchten gevonden met een of meer tussenstops vanaf 621 €.
Er zijn geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Darwin naar Tokio vliegen in augustus 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Darwin naar Tokio is meestal oktober.
Als je vliegt vanaf luchthaven Darwin is de goedkoopste luchthaven in de buurt van Tokio Tokyo Narita – dat is 63.8 km van het centrum van Tokio. We hebben vluchten naar deze luchthaven gevonden vanaf 621 €.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Darwin naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn op maandag 26 oktober 2026.
Momenteel zijn er geen luchtvaartmaatschappijen die rechtstreekse vluchten aanbieden tussen luchthaven Darwin en Tokio. De meeste routes hebben een of meer tussenstops.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Tokio wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.

We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Tokio te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.

De gemiddelde temperatuur in augustus ligt meestal rond de 28°C. augustus is meestal de warmste maand in Tokio, met een gemiddelde temperatuur van rond de 28°C. Je kunt de minste regen verwachten in februari. De koudste maand is februari, met een gemiddelde temperatuur van 15°C. De regenachtigste maand is mei.
Jetstar biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Tokio.

Vliegen van Darwin International Airport (DRW) naar Tokio: wat je moet weten

  • Tokio loopt 30 minuten voor op Darwin, waar Darwin International Airport zich bevindt. Tokio valt in tijdzone UTC+9.

  • Voor een stressvrije reis kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en één uur voor binnenlandse vluchten. Zo hoef je niet te haasten om je vlucht van DRW naar Tokio te halen.

  • Je kunt langere wachtrijen verwachten in drukke maanden zoals juli. Dan is het verstandig om tot vier uur van tevoren te arriveren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.

  • Wij maken het eenvoudig om vliegtickets van DRW naar Tokio met een tussenstop te boeken. Om je opties te zien, deselecteer je 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de bezienswaardigheden van je gekozen stad te bekijken. Populaire tussenstops zijn:

    • Changi Airport (SIN)

    • Sydney Kingsford Smith Airport (SYD)

    • Melbourne Airport (MEL)

  • DRW ligt ongeveer 3 km van het centrum van Darwin en is met de auto in ongeveer 15 minuten te bereiken, afhankelijk van het verkeer. De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 1 uur en 10 minuten.

  • Op zoek naar een hotel in de buurt van DRW? Als je een vroege vlucht van Darwin International Airport naar Tokio hebt, brengen deze accommodaties de terminal praktisch voor je deur:

  • 73,13 % van de vluchten die vertrekken vanaf Darwin International Airport arriveert op tijd op de bestemming.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Darwin International Airport (DRW) naar Tokio

  • 316 € is de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Darwin International Airport naar Tokio. Een retourvlucht kost momenteel 621 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.

  • Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope vluchten van DRW naar Tokio als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak fantastische vroegboektarieven aan.

  • Goedkope tickets van Darwin International Airport naar Tokio vind je makkelijker als je flexibel bent met je reisdata. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' om de beste prijzen van elke maand te bekijken en een geweldige deal te scoren.

  • Een goedkope vlucht van DRW naar Tokio vinden is een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatische melding in te stellen en wij laten je weten wanneer er een betaalbare deal is.

  • Kies je gewenste vertrek- en aankomsttijden, aantal tussenstops en luchtvaartmaatschappijen met onze filters. Sorteer vervolgens de resultaten voor je vlucht van Darwin International Airport naar Tokio op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen'.

Luchthavens in Tokio

Haneda Airport (HND)

  • Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.

  • Kom je laat aan op Haneda Airport vanuit Darwin International Airport? Dan is er niets zo fijn als een overnachting vlakbij de terminal. Haal je koffers op van de bagageband en je bent zo gedoucht en in bed in een van deze hotels bij HND:

  • Neem een huurauto op Haneda Airport en ontdek Tokio en omgeving op eigen gelegenheid. Europcar, Nissan Rent a Car en Times zijn gerenommeerde aanbieders waar je uit kunt kiezen.

  • Door je huurauto voor Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren te reserveren, krijg je de beste tarieven voor je vlucht van DRW naar Tokio.

  • Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.

Narita International Airport (NRT)

  • Narita International Airport (NRT) ligt ongeveer 65 km van het centrum van Tokio. Na je vlucht van Darwin International Airport naar Tokio duurt het ongeveer 1 uur om met een taxi of ritdeeldienst het hart van de stad te bereiken.

  • Na je DRW–Tokio-vlucht kun je ontspannen in een hotel bij NRT. Dit zijn enkele uitstekende accommodaties die je helpen om tot rust te komen:

  • Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental maken het ophalen van een huurauto op Narita International Airport snel en eenvoudig. Deze betrouwbare aanbieders bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je zo snel mogelijk onderweg bent.

  • Krijg de beste prijs door je huurauto van NRT vier weken van tevoren te reserveren. Je kunt dan ook een ruimere keuze aan huurauto's verwachten.

  • Je vindt Narita International Airport op 成田空港第2PTB(バス), Narita.

Beste reistijd voor Tokyo

  • Reis naar Tokyo in het hoogseizoen als je van een levendige sfeer houdt, maar houd er rekening mee dat de prijzen hoger kunnen zijn. Je kunt ook vluchten van Darwin International Airport (DRW) naar Tokyo boeken in het laagseizoen, wanneer de prijzen lager zijn en er minder drukte is.

  • Boek een vliegticket van Darwin International Airport naar Tokyo met vertrek in augustus als je de stad wilt bezoeken in de warmste maand. Verwacht temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C.

  • Als je liever reist bij koelere omstandigheden, zoek dan naar een goedkoop ticket van DRW naar Tokyo in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 15 °C en 20 °C liggen.

Meer over Tokio

  • Vervolg je reis naar Tokio op de juiste manier door de perfecte accommodatie te kiezen. Nadat je je vlucht van Darwin naar Tokio hebt geboekt, kun je onze selectie accommodatiemogelijkheden bekijken, waaronder:

  • Elke geweldige vakantie verdient wat sightseeing. De Senso-ji tempel, Tokyo Tower en het Shibuya Crossing vanaf Mag's Park Rooftop zijn absolute hoogtepunten tijdens je verkenning van Tokio.

Ontdek meer van Japan

  • Tokio is altijd een goed idee, maar er zijn zoveel andere hoekjes van Japan die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, waar je je agenda vol kunt plannen. Bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan.

  • Wil je nog een andere geweldige bestemming in Japan verkennen? Ga dan naar Nagoya, ongeveer 260 km ten westen van Tokio. Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple zijn de belangrijkste hoogtepunten.

De prijzen die op deze pagina worden weergegeven zijn geschatte laagste prijzen, gevonden in de afgelopen 12 dagen.