Vliegen van Tokio naar Adelaide Airport (ADL): wat je moet weten
Vanuit Tokio kun je vanaf verschillende luchthavens vertrekken. Bekijk je opties vanaf Haneda Airport (HND) of Narita International Airport (NRT) wanneer je je vlucht van Tokio naar Adelaide Airport (ADL) plant.
Adelaide valt in tijdzone UTC+10:30, wat anderhalf uur voorloopt op Tokio. Adelaide Airport ligt in Adelaide.
Twee uur van tevoren aanwezig zijn voor een internationale vlucht en een uur voor een binnenlandse vlucht zijn beproefde reistips. Zorg dat je op tijd bent voor je vlucht van Tokio naar ADL.
Vlieg je tijdens een feestdag of andere drukke periode? Houd dan rekening met extra tijd. Kom twee uur eerder voor binnenlandse vluchten en tot vier uur voor internationale vluchten. De rijen bij de check-in en beveiliging zijn dan langer.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Overweeg een tussenstop toe te voegen om goedkope vluchten van Tokio naar Adelaide te vinden. Vink 'Directe vluchten' uit wanneer je vertrektijden vanaf Haneda Airport (HND) bekijkt. Maak een tussenstop (en maak je ticket mogelijk goedkoper) via een van deze populaire luchthavens:
Changi Airport (SIN)
Sydney (Kingsford Smith) Airport (SYD)
Cairns Airport (CNS)
HND ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Als je met de auto gaat, een taxi deelt of een taxi neemt vanuit het centrum, duurt de reis ongeveer 15 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Wil je ontspannen aan je vakantie beginnen? Verblijf dan bij Haneda Airport. Of je nu een vroege vlucht van Tokio naar Adelaide Airport hebt of gewoon niet van haast houdt, deze hotels zorgen goed voor je:
Wat betreft de punctualiteit van Haneda Airport tonen gegevens aan dat 73,52 % van de vluchten op tijd aankomt.
Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Haal het maximale uit je vakantie met een tussenstop op je vlucht van Tokio naar Adelaide Airport. Bekijk deze verbindingen tussen Narita International Airport en ADL:
Melbourne Tullamarine Airport (MEL)
Brisbane Airport (BNE)
Cairns Airport (CNS)
Afhankelijk van het verkeer duurt de rit van het centrum van Tokio naar NRT ongeveer 1 uur. Het vliegveld ligt op zo'n 65 km afstand.
Wil je jezelf trakteren op een extra nachtje weg voordat je je vlucht van Tokio naar ADL pakt? Ontspan in een hotel bij Narita International Airport voordat je vakantie officieel begint. Hier kun je verblijven:
Narita International Airport heeft een stiptheidsscore van 70,53 %. Dit cijfer geeft aan hoe vaak vluchten die vanaf dit vliegveld vertrekken op tijd aankomen.
NRT bevindt zich op 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Over Adelaide Airport (ADL)
Overweeg een hotel bij ADL te boeken als je een late vlucht van Tokio naar Adelaide Airport hebt. Kies een van deze opties en ga lekker vroeg naar bed:
Ga op pad met een huurauto vanaf Adelaide Airport. Haal een auto op bij Bargain Car Rentals, Simba Car Hire of East Coast en ontdek Adelaide en omgeving.
Verzeker jezelf van de laagste prijs door je huurauto ongeveer een week van tevoren te boeken voor je vlucht van Tokio naar Adelaide Airport.
Van Adelaide Airport (ADL) naar het centrum van Adelaide
De afstand van Adelaide Airport naar het centrum van Adelaide is ongeveer 6,5 km. Als je een taxi neemt of een auto huurt, is het verstandig om van tevoren wat onderzoek te doen voor een zo soepel mogelijke reis. Reistijden kunnen variëren afhankelijk van het tijdstip en de verkeerssituatie.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 50 minuten.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Tokio naar Adelaide Airport (ADL)
286 € is de beste prijs voor een enkele reis van Tokio naar Adelaide Airport. Retourtickets zijn er vanaf 529 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Wacht niet tot het laatste moment. Je hebt meer kans op goedkope vluchten van Tokio naar ADL als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak fantastische vroegboektarieven.
Goedkope tickets van Tokio naar Adelaide Airport zijn makkelijker te vinden als je flexibel bent met je reisdatums. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' om tarieven van de hele maand te vergelijken en kies vervolgens de goedkoopste dag.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald als je een prijsalarm instelt. We sturen je een melding wanneer er een lager tarief beschikbaar komt voor vliegtickets van Tokio naar ADL.
Stem je reisplannen af met filters. Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Aanbevolen', 'Snelste eerst' of 'Goedkoopste eerst' voor vluchten van Tokio naar Adelaide Airport.
De beste tijd om van Tokio naar Adelaide Airport (ADL) te vliegen
Het is tijd om te beslissen wanneer je je vlucht van Tokio naar Adelaide Airport (ADL) boekt. Juli is de drukste reismaand naar Adelaide. Hou je van een wat rustiger tempo? Ga dan in april.
De warmste maand in Adelaide is januari, met temperaturen tussen 15 °C en 30 °C. Boek dan je vliegticket van Tokio naar ADL als dat jouw idee van comfortabel weer is.
Reis je graag bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een goedkoop ticket van Tokio naar Adelaide Airport in augustus, wanneer de temperaturen tussen 7 °C en 16 °C liggen.
Meer over Adelaide
Vervolg je reis naar Adelaide goed door de perfecte accommodatie te kiezen. Zodra je je vlucht van Tokio naar Adelaide Airport hebt geboekt, kun je ons aanbod aan hotels bekijken, waaronder:
Elke mooie reis verdient wat bezienswaardigheden. St Peter's Cathedral, het Adelaide Fringe Festival en Adelaide Oval zijn onmisbare stops voor je Adelaide-reisroute.
Ontdek meer van Australië
Je hebt Adelaide bezocht, nu is het tijd om andere delen van Australië te verkennen. Reis ongeveer 240 km naar het westen naar Port Lincoln om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van Lincoln National Park tot Winter Hill Lookout en de Heritage Trail – je reisschema zit boordevol activiteiten.
Ongeveer 210 km ten noorden van Adelaide ligt Port Pirie, een andere essentiële stop in Australië. Geen bezoek is compleet zonder een bezoek aan Solomontown Beach, Telowie Beach en het Port Pirie Military Museum.