Vliegen van Franjo Tuđman Airport (ZAG) naar Tokio: dit moet je weten
Tokio valt in tijdzone UTC+9. De stad loopt acht uur voor op Zagreb, waar Franjo Tuđman Airport ligt.
Zorg dat je ruim op tijd bent voor je vlucht van ZAG naar Tokio. Als vuistregel geldt: wees minimaal twee uur van tevoren op de luchthaven voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Tijdens drukke maanden zoals augustus kun je beter nog wat eerder gaan. Plan dan twee uur extra tijd voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten tijdens piekperiodes.
ZAG ligt ongeveer 11 km van het centrum van Zagreb en is met de auto in zo'n 25 minuten te bereiken. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur.
Wil je ontspannen aan je reis beginnen? Overnacht dan bij ZAG. Of je nu een vroege vlucht van Franjo Tuđman Airport naar Tokio hebt geboekt of gewoon niet gehaast wilt zijn, deze hotels zetten gemak voorop:
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Franjo Tuđman Airport komt 67,18 % op tijd aan op de bestemming.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Franjo Tuđman Airport (ZAG) naar Tokio
420 € is de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Franjo Tuđman Airport naar Tokio. Een retourvlucht kost momenteel 709 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid en wanneer je boekt.
Voor goedkope vluchten van ZAG naar Tokio kun je het beste zo vroeg mogelijk boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden doorgaans lagere tarieven aan wanneer tickets net in de verkoop gaan.
Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste tickets van Franjo Tuđman Airport naar Tokio voor de hele maand. Het is een handige manier om een goede deal te scoren als je reisdatums flexibel zijn.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van ZAG naar Tokio door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of melding via de app zodra er een nieuw laag tarief beschikbaar is.
Pas je zoekopdracht aan met filters. Kies je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Aanbevolen' of 'Snelste eerst' voor vluchten van Franjo Tuđman Airport naar Tokio.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Franjo Tuđman Airport naar Tokio is een lange reis naar je hotel. Verblijf daarom in een van deze accommodaties bij HND:
Geef je avontuur een vliegende start door een huurauto op Haneda Airport op te halen. Haal je auto bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en ontdek meer dan alleen de bekendste bezienswaardigheden van Tokio.
Door je huurauto op Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren te boeken voor je vlucht van ZAG naar Tokio, kun je het laagste tarief vastleggen.
Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Nadat je vlucht van Franjo Tuđman Airport naar Tokio is geland, kun je in ongeveer een uur met de auto het stadscentrum bereiken. Het centrum van Tokio ligt zo'n 65 km van Narita International Airport (NRT).
Na je vlucht van ZAG naar Tokio kun je tot rust komen in een hotel bij NRT. Dit zijn enkele uitstekende accommodaties waar je helemaal kunt ontspannen:
Vergeet onhandige dienstregelingen van het openbaar vervoer of lange wachtrijen voor taxi's. Huur een huurauto op Narita International Airport en ga welke kant je maar wilt. Vergelijk beschikbaarheid en tarieven van Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental.
Zorg dat je als eerste kunt kiezen uit de beste opties. Je huurauto van NRT vier weken van tevoren reserveren betekent vaak meer besparingen en een ruimere keuze aan huurauto's.
Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste reistijd voor Tokio
Bezoek Tokio in het hoogseizoen als je van een levendige sfeer houdt, maar houd er rekening mee dat de prijzen over het algemeen hoger zijn. Je kunt ook je vluchten van Franjo Tuđman Airport naar Tokio boeken in het laagseizoen, wanneer de prijzen lager zijn en het rustiger is.
Augustus is de warmste maand in Tokio, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C. Boek dan je vliegticket van Franjo Tuđman Airport naar Tokio als je van dit soort weer houdt.
In februari liggen de gemiddelde temperaturen tussen de 15 °C en 20 °C. Zoek rond die tijd naar een goedkoop ticket van ZAG naar Tokio als je graag reist bij koelere omstandigheden.
Meer over Tokio
Als je een comfortabel verblijf zoekt, vind je hier de beste accommodaties in Tokio. Bekijk deze opties nadat je je vlucht van Franjo Tuđman Airport naar Tokio hebt geboekt:
Er valt zoveel te ontdekken in deze stad dat het lastig kan zijn om te bepalen waar je moet beginnen. Senso-ji Temple, Tokyo Tower en Shibuya Crossing zijn populaire bezienswaardigheden die op elke goede Tokio-reisroute thuishoren.
Ontdek meer van Japan
Osaka is slechts een van de vele Japanse steden die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Tokio hebt verkend. Ongeveer 400 km westelijker vind je topattracties zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan.
Ongeveer 260 km ten westen van Tokio ligt Nagoya, een andere populaire Japanse bestemming. Ontdek wat deze stad te bieden heeft bij Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple.