Goedkope vluchten van Düsseldorf (DUSS) naar Monastir (MIR)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Düsseldorf naar Monastir

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Monastir te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Monastir zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Düsseldorf naar Monastir

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van de luchthaven Düsseldorf naar de luchthaven Monastir? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 237 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Düsseldorf naar Monastir

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Düsseldorf naar Monastir momenteel het goedkoopst zijn in juni.

Directe vluchten van Düsseldorf naar Monastir

Alternatieve routes van Düsseldorf naar Monastir

Vergelijk hieronder routes van Düsseldorf naar Monastir. Misschien vind je een goedkopere, snellere of makkelijkere optie dan Monastir.

Vluchtinformatie van Düsseldorf naar Monastir

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden234 €
Goedkoopste maand om te vliegenjuni
Gemiddelde vliegtijd2 uur 41 min
Populairste luchtvaartmaatschappijenNouvelair
Gemiddeld aantal vluchten per week5

Goedkope vliegtickets van Düsseldorf naar Monastir vinden: veelgestelde vragen

De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Düsseldorf naar Monastir is 234 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
De gemiddelde vliegtijd van Düsseldorf naar Monastir is 2 uur en 41 minuten.
Nouvelair en Eurowings bieden rechtstreekse vluchten van Düsseldorf naar Monastir.
Er zijn 6 luchtvaartmaatschappijen die rechtstreeks van Düsseldorf naar Monastir vliegen in april 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Düsseldorf naar Monastir is meestal juni.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Düsseldorf naar luchthaven Monastir momenteel het goedkoopst zijn op donderdag 25 juni 2026.
Ja, de gemiddelde vliegtijd is 2 uur en 41 minuten.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Monastir wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Monastir te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
De goedkoopste luchtvaartmaatschappij naar Monastir is Nouvelair.

Reizen van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR): Dit moet je weten

  • Begin je reisplanning door te bepalen vanaf welke luchthaven je vertrekt voor je vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR). Düsseldorf International Airport (DUS) en Weeze Airport (NRN) zijn de twee belangrijkste luchthavens in de regio Düsseldorf.

  • Houd rekening met een reistijd van 2 uur en 40 minuten. Dat is de gemiddelde duur van een directe vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport.

  • Düsseldorf en Monastir (waar Habib Bourguiba International Airport ligt) vallen beide in tijdzone UTC+1. Dit betekent dat je je horloge niet hoeft bij te stellen bij aankomst.

  • Er zijn 4 directe vluchten per week tussen Düsseldorf International Airport (DUS) en Habib Bourguiba International Airport (MIR). Dit is de populairste route, waarbij Eurowings een vertrek om 6:20 's ochtends van DUS naar MIR aanbiedt.

  • Zorg dat je op tijd op de luchthaven bent zodat je je vlucht van Düsseldorf naar MIR niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur vroeg voor binnenlandse vertrekken om de stress van haasten te vermijden.

  • Vertragingen bij de beveiliging en check-in komen vaker voor tijdens het hoogseizoen, dus gun jezelf wat extra tijd. Onze aanbeveling voor drukke periodes? Kom tot vier uur vroeger voor internationale vluchten en minstens twee uur voor binnenlandse vertrekken.

Luchthavens in Düsseldorf

Düsseldorf International Airport (DUS)

  • Je kunt een directe vlucht boeken van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR) vanaf Düsseldorf International Airport (DUS).

  • Je kunt een directe vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport boeken bij Nouvelair Tunisie. Deze gerenommeerde luchtvaartmaatschappij verzorgt vluchten vanaf DUS.

  • Nouvelair Tunisie is de luchtvaartmaatschappij waar de meeste reizigers voor kiezen bij vluchten van DUS naar MIR.

  • DUS ligt ongeveer 10 km van het centrum van Düsseldorf. Als je met de auto, taxi of een ritdienst vanaf het centrum reist, duurt het zo'n 15 minuten om er te komen, afhankelijk van de verkeersdrukte. Met het openbaar vervoer kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 40 minuten.

  • Heb je een vroege vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport geboekt? Voorkom stress bij het haasten naar de terminal (en gun jezelf wat extra kostbare slaap) door te overnachten in een van deze accommodaties bij Düsseldorf International Airport:

  • 78,28 % van de vluchten vanaf Düsseldorf International Airport komt op tijd aan op de bestemming.

Weeze Airport (NRN)

  • Vanuit het centrum van Düsseldorf bereik je NRN in ongeveer 1 uur en 5 minuten met de auto, afhankelijk van de verkeersdrukte. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 2 uur en 20 minuten voor een afstand van zo'n 80 km.

  • Begin je vakantie alvast met een extra nachtje weg van huis. Voordat je vlucht van Düsseldorf naar MIR vertrekt, kun je tot rust komen in een van deze hotels bij Weeze Airport:

  • De meeste vluchten die vanaf Weeze Airport vertrekken, komen op tijd aan op hun bestemming. De luchthaven behaalt een consistente stiptheidsscore van 80,87 %.

Over Habib Bourguiba International Airport (MIR)

  • Als je een late vlucht hebt van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport, is er niets zo handig als overnachten vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en even later kun je douchen en uitrusten in een van deze opties bij MIR:

  • Reis in je eigen tempo met een huurauto vanaf Habib Bourguiba International Airport. Boek je auto bij Budget, Europcar of Camel Rent a Car en ontdek meer van Monastir en omgeving.

  • Zorg voor de beste prijs door je huurauto ongeveer een week van tevoren te boeken voor je vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport.

Van Habib Bourguiba International Airport (MIR) naar het centrum van Monastir

  • Habib Bourguiba International Airport ligt ongeveer 5 km van het centrum van Monastir. Hoe lang de rit met een huurauto of taxi duurt, hangt af van het tijdstip van de dag. Het loont om dit van tevoren even uit te zoeken.

  • Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 25 minuten.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR)

  • Momenteel is 83 € de beste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 234 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.

  • Van tevoren boeken is vaak de sleutel tot het vinden van een goedkope vlucht van Düsseldorf naar MIR. Luchtvaartmaatschappijen passen prijzen aan op basis van vraag, dus hoe dichter je vertrekdatum nadert, hoe duurder je ticket kan worden.

  • Goedkope tickets van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport zijn makkelijker te vinden als je flexibel bent met je reisdatums. Gebruik de zoekfunctie 'Hele maand' om tarieven gedurende de hele maand te vergelijken en vlieg op de goedkoopste dag.

  • Je hoeft niet elke dag te zoeken om erachter te komen of prijzen zijn gedaald – stel gewoon een prijsalarm in. We sturen je een melding wanneer er een betere deal beschikbaar is voor vliegtickets van Düsseldorf naar MIR.

  • Filters maken het makkelijker om een goede deal te vinden voor je vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport. Kies de luchtvaartmaatschappijen, vluchttijden en aantal tussenstops die je voorkeur hebben. Sorteer de resultaten vervolgens op 'Goedkoopste eerst' om snel de beste prijs te vinden.

Het beste moment om van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR) te vliegen

  • Het is tijd om te beslissen wanneer je je vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport (MIR) boekt. Augustus is de maand waarin de meeste mensen naar Monastir reizen. Houd je van een wat rustiger sfeer? Ga dan in april.

  • Houd bij het boeken van je vliegticket van Düsseldorf naar MIR rekening met het weer waarin je je het prettigst voelt. Juli is de warmste maand in Monastir, met temperaturen van 23–36 °C.

  • Houd je van koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkoop ticket van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport in februari, wanneer de temperaturen tussen de 7–19 °C liggen.

Meer over Monastir

  • Nadat je je vlucht van Düsseldorf naar Habib Bourguiba International Airport hebt geboekt, is het tijd om een hotel te zoeken dat de perfecte combinatie van comfort en locatie biedt. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Monastir:

  • Er valt genoeg te beleven in Monastir zodra je klaar bent om de stad te verkennen. Bezoek Plongeoir plage karaia de Monastir المیدة, gevolgd door het Lamta Archaeological Museum en Cap de Skanès-Monastir.

Ontdek meer van Tunesië

  • Je hebt Monastir bezocht, nu is het tijd om meer van Tunesië te ontdekken. Reis ongeveer 190 km naar het noordwesten naar Bizerte om de belangrijkste bezienswaardigheden te bekijken. Van KAZMA BEACH tot Vieux Port De Bizerte en Bizerte Old Harbor – er is genoeg te zien en te doen.

  • Wil je een andere kant van Tunesië verkennen? Ga dan naar Gabès, ongeveer 210 km ten zuiden van Monastir. Gabès Land, New Mosque of Jara en Houch Khraief behoren tot de populairste bezienswaardigheden.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.